Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:36:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчинския букет - 7 "  (Прочетена 190864 пъти)
 
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #435 -: май 29, 2012, 08:34:58 »

Момичета, Лени гледам, че не отговаря, сигурно не влиза всики ден, но ако на някой е успяла да прати информацията, може ли да ми я препратите, плс?

Ето и букетите, които споменах че ще ви покажа:

в бяло и зелено

бели божури(?)

и с червено

и един много красив шарен, но не съм сигурна, че ще отива на бяло - зелената рокля.

Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #436 -: май 29, 2012, 15:13:47 »

Белите божури е уникален, страшно ми хареса  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 30, 2012, 09:03:48 »

един готин букет smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 30, 2012, 16:19:34 »

Еми мнооого красив букет smile
Да ви попитам украсата за колата, ще се връзва ли с вашия букет ?smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 30, 2012, 16:21:39 »

 аз лично ще имам само сатенени панделки по колите, та не знам  blush
ама си мисля че булката не стои все до колата, така че не е задължително. Ти какво си намислила? smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 30, 2012, 20:52:51 »

Ами чудя се още, нали искам да се вържа с цветовете на сватбата та се двоумя м/у букет с червени рози и бели калии или вместо кала , лилиум, но знам че  с лилиума има опасност да изцапам роклята....та си мисля дали лилиума да не е на украсата за колата....не знам в голяма лутаница съм още. crazy cray
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 31, 2012, 05:31:45 »

emetoem - защо ще си цапаш роклята с лилиума? На тях им режат тичинките, доколкото знам. Ние умахме лилиуми в украсата за кола и в декорацията за младоженската маса и дори там им ги ортязаха, да не говорим за букета.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 01, 2012, 17:44:22 »

Сигурно е така, ама и  аз с тая мисъл жестока дето я вкарвам и както не знам какво да избер, защото всичко ми харесва.... lol) Трудна работа ще е smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 01, 2012, 18:17:44 »

В моя букет имаше лилиум и въпреки че го търках къде ли не по мен, никъде не ме изцапал. Даже да ви кажа очаквах роклята да се изцапа понеже не си давах зор да я пазя, но по нея няма и петънце.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #444 -: юни 02, 2012, 13:11:15 »

МАгазин Здравец е този, който е видяла Лени.
Весето го позна веднага  Bravo
А Веси, доволна ли беше от тях? Букетът ти е страхотен и бутониерите.  good good good
А какви им бяха цените, ако не е тайна?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 02, 2012, 16:20:56 »

Много съм доволна! Всичко беше изпълнено както трябва. Даже дойдоха сутринта преди сватбата да украсят лимузината на място. За отделни цени не мога да кажа. Общо букетът, 2 бутониери от жълти кали, 6 гривнички от жълти орхидеи, букет за хвърляне, който е подарък от тях и украсата за кола + по 3 жълти кали на всяко огледало на лимузината (понеже за голямата кола ми се видя малко само букетът) - 210 или 220 лв. мисля че беше. Ето снимка на украсата на колата:

« Последна редакция: юни 02, 2012, 16:22:45 от veseto_87 » Активен
Dori_0101
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #446 -: юни 06, 2012, 18:11:38 »

Чери, публикувам снимка намерена във фейсбук от портфолиото на един сватбен фотограф. Искрено се надявам булката да не се разсърди, но педполагам щом е разрешила да се публикуват снимки там, няма да има против и тук. Изрязах букета. Дано е това, което търсиш... вероятно с други цветове. На едната снимка се вижда и бутониерата. Добрата новина е, че е правен в БГ. Лошата, че не знаем от кой и къде  tease КОето малко обезсмисля поста ми, но се сетих за теб, когато го видях  girl_wink


Здравейте,
Въпросната булка от тези снимки съм аз smile ....Не съм много сигурна, че искам снимките от сватбата ми да се разпространяват по форумите освен ако не съм ги пуснала аз...Естествено моя фотограф има право да показва работата си където иска....
Но хайде да не издребнявам....а да дам малко полезна информация на бъдещите булки smile.
Първо - да споделя мнението си по въпроса за и против букет от изкуствени цветя или други материали, или по скоро аз съм твърдо ЗА!  yahoo Ако искате нещо наистина уникално за своя специален ден - бъдете смели, бъдете нестандартни! Букета може да бъде направен от какво ли не и да се превърне в 'гвоздея' на цялата ви визия и празненство, може от него да произтече и идеята и темата на сватбата. И най-важното - ще си остане за спомен smile, а за хвърляне може и сами да си направите или да поръчате малко букетче с естествени цветя. Така направих аз за моята сватба. Още от самото начало знаех, че искам букет, който да изуми и впечатли всички и да се връзва с тематиката на празненството - а именно - ретро бляскава сватба в стил Кръстника smile. Букета е направен от стари брошки в златисто, перли и дантели. И беше прекрасно допълнение към изчистения силует на роклята ми, която в горната си част беше обсипана с перли. Идеално допълнение към визията беше голямо цвете с воалетка в косата и дантелено чадърче.  Младоженеца също беше с уникална ретро визия с трилби шапка. Както и голяма част от гостите ни се бяха подготвили по темата. Бутониерите на важните господа също бяха направени да изглеждат като малки бижута на реверите, а за специалните дами имаше гривни от няколко реда наниз перли и голямо бижу отгоре, съобразено с тоалетите им. Ако някой се интересува, мога да покажа снимки.
И най-важното може би  -  всичко беше сътворено от две дами, които от скоро имат своя агенция за празненства и правят наистина уникални ръчно правени неща за всеки повод:
www.lecharme.biz  - това е сайта им. Още се разработва, но скоро ще го напълнят със снимки smile А до тогава, ако имате интерес, пишете им и те ще ви пратят снимки на техни неща. Работят с много страст,желание и лично отношение.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юни 06, 2012, 18:54:57 »

в сайта няма нищо, навсякъде където се цъкне пише- under construction....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 06, 2012, 19:45:27 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines