Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:07:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчинския букет - 7 "  (Прочетена 190870 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 10, 2012, 07:00:45 »

miss моите бутониери ще са такива и са 3-3.50лв. Но това е в Пловдив - на друго място където съм питала ми казаха 4.50

А букета ми ще е около 40 лв. 3 лилиума с 8 рози и украса. жената която ще го прави каза че може и по-малко да излезе защото намерила лилиума на добра цена. На мен всичко ще ми излезе около 100 лв. - букет, украса за кола 2 бутониери и 1 кутия за подаръци
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 10, 2012, 08:32:29 »

За букет ми искат до 90лв(още не сме се уточнили за крайната цена, но тавана е толкова)
бутониера-6-7лв - имам 30 бр  nea Искам такава бутониера , ако някой има инфо за по евтини бутониери ще се радвам ако сподели. Както и да кажете колко върви подобен букет.
мис, подобен букет, заради украсата от камъни, съм виждала не помня къде, но в бг сайт, за около 200 лв shok . Като се има предвид че розите могат да се вземат от борсата, а в ибей има точно такива wraps  pleasantry за букети, до 10 долара, цената ми се стори завишена тук.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #422 -: май 10, 2012, 08:40:28 »

Аз мисля да си купя пиафлора - малък "микрофон", да набучкам розичките в него, малко тюл и това е. Изобщо не са познали да им дам 100 лв. за букет, който не струва повече от 20  crazy
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #423 -: май 16, 2012, 20:08:17 »

Днес гледах цените на белите рози - около 4-4.50 лв бройката, моят букет мисля да е с 15 рози. С разни украси и тн. горе-долу излиза 70-80 лв. Надявам се цената след месец да падне, поне така ми казаха. biggrin
Ето как изглежда букет с 15 рози и момини сълзи. Снимките се уголемяват.

 
« Последна редакция: май 16, 2012, 23:37:53 от jenifer » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 16, 2012, 21:53:46 »

Какви са тези цени за рози  Oh my ... Моята украса и букет ще го прави цветарка в Русе и розите са на 0,80 ст. без значение лилави, бели, червени. Букета ми, който ще е само от  много рози и ще си играе да реже и после лепи дръжките , защото искам да се виждат, а иначе нямало да стане като топка - 40 лв.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 16, 2012, 22:30:29 »

В София малките рози са 0,80 ст., а хубавите и големи на 1,20 като цената подлежи на коментар...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 17, 2012, 05:59:43 »

на мен от агенцията ми предлагаха  букет от големи  рози (мисля че бяха 30 бр.)  за 80 лв. като разбира се и за тях остава нещо. Букета ми от бели и зелени хризантеми с три рози на микрофон и перли излезна 47 лв., като си го поръчах пак от агенцията smile
Активен
leny
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #427 -: май 17, 2012, 08:54:33 »

Здравейте,момичета! Сватбата ни е през месец август и наскоро ходих информативно да проуча цените на букети ,украси с цветя и т.н. ОСтанах много доволна от един магазин в центъра на София - там работят с бюджет, който ти сам определяш и като бонус получаваш букет за хвърляне безплатно.Помолих жената да ми направи пробна украса за масите на гостите-състоеше се от орхидея със зеленина и се получи много добре. Мисля да поръчам цялата цветна украса от там- цените на цветята бяха много нормални - за пример розата беше 1 лев. Ако се интересувате,пишете ми на лични,за да не излезе,че рекламирам smile.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 21, 2012, 15:58:12 »

Аз търся препоръки за цветарница с прилични цени за семпъл букет от много гербери.
Активен
kiosseva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #429 -: май 24, 2012, 15:14:24 »

manuella  коя цветарка ще ти прави букета? И аз съм от Русе(сватбата ми е на 7.7 )
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 24, 2012, 16:04:56 »

Намира се на центъра до хотел сплендит, в уличката между новата поща и центъра. не и знам името.
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #431 -: май 26, 2012, 14:53:40 »

Здравейте,момичета! Сватбата ни е през месец август и наскоро ходих информативно да проуча цените на букети ,украси с цветя и т.н. ОСтанах много доволна от един магазин в центъра на София - там работят с бюджет, който ти сам определяш и като бонус получаваш букет за хвърляне безплатно.Помолих жената да ми направи пробна украса за масите на гостите-състоеше се от орхидея със зеленина и се получи много добре. Мисля да поръчам цялата цветна украса от там- цените на цветята бяха много нормални - за пример розата беше 1 лев. Ако се интересувате,пишете ми на лични,за да не излезе,че рекламирам smile.

Лени, пълна ти е кутията. Прати ми моля те и на мен инфо!

Моят букет ще е в три цвята - бяло, зелено и червено. Който е чел темата за рокли я е видял моята - има зелен детайл. Цялата сватба ми е бяло и зелено. Червеното го добавих за цвят в поканите и ще се придържам и към него.

Ще ви покажа и снимки какво съм си харесала, като съм си вкъщи, че от айпада мебми дава да кача нищо :/
« Последна редакция: май 26, 2012, 15:00:45 от Jane » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 28, 2012, 11:14:49 »

Здравейте,момичета! Сватбата ни е през месец август и наскоро ходих информативно да проуча цените на букети ,украси с цветя и т.н. ОСтанах много доволна от един магазин в центъра на София - там работят с бюджет, който ти сам определяш и като бонус получаваш букет за хвърляне безплатно.Помолих жената да ми направи пробна украса за масите на гостите-състоеше се от орхидея със зеленина и се получи много добре. Мисля да поръчам цялата цветна украса от там- цените на цветята бяха много нормални - за пример розата беше 1 лев. Ако се интересувате,пишете ми на лични,за да не излезе,че рекламирам smile.
За цветарници Здравец ли става дума? И на мен те ми правиха нещата.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 28, 2012, 12:06:16 »

http://www.butikzdravec.com/
Имат доста магазини в София.
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #434 -: май 29, 2012, 08:33:34 »

Момичета, Лени гледам, че не отговаря, сигурно не влиза всики ден, но ако на някой е успяла да прати информацията, може ли да ми я препратите, плс?

Ето и букетите, които споменах че ще ви покажа:

[img=http://www.catalogs.com/info/bestof/wp-content/uploads/2011/06/5-nosegay-bridal-bouquet.jpg]http://в бяло и зе�
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines