Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на posum - 25.06.2011  (Прочетена 26739 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: юли 25, 2011, 13:08:31 »

Верно, честит първи месец като съпрузи! Има ли някаква разлика, по- спокойни ли сте вече?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 02, 2011, 11:47:55 »

Разлика аз не усещам. Всичко си е постаро му. Тук съфорумка беше писала, че я затрупват с "обичам те", с комплименти и цветя, при нас тези неща ги няма. Аз съм тази, к постоянно го повтаря pardon. Няма изненади, в общи линии скучновато ежедневие NO. Само на 25-ти ми подари букет от слънчогледи, цветето на нашата сватба, иначе инициативната съм аз.
Вече имаме въпроси за бебе.
Майка му напълно ме игнорира и се прави, че не ме вижда, а съпругът ми не вижда нищо нередно в това. NO
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 02, 2011, 11:56:42 »

Посумче, при нас също нищо не се е променило.Всичко си е както преди и сме си много щастливи.
Много ме задарва идеята за бебчето yahoo
Пожелавам ти скоро да се похвалиш и с това.
А относно свекито, хич да не ти пука, даваш и ти игнор  и си живеете както на вас ви харесва.Важно е мъжът ти да те обича,уважава и ти да си на първо място.Другото са подробности.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: август 02, 2011, 12:49:26 »

Аз пък не разбрах, вие ли имате питане към щъркела или вас ви питат дали ще има бебе?
Колкото до "обичам те" и изненадите, много филми гледаш.... Wink. При нас ситуацията беше същата, остана си такава, но сме заедно вече 33 години. В началото аз бях инициативната и го "бутах" да прави кариера и да се развива, сега ми е началник  Wink.
Свекървата да не те отбягва, защото още не си и казала "майко"  Cow-boy Wink? Не се притеснявай, всичко ще си дойде на място с времето. Сигурна съм, че ще имате здраво и щастливо семейство и няма как роднините да не ви се радват и да ви обичат, защото ти си много честен и сърцат човек.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 02, 2011, 19:25:44 »

Посуче, повче от месец мина от твоя вълшебен ден, а ощ не сме видели снимкии!!!! Моля те, покажи макар и една give_rose give_rose give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 04, 2011, 14:23:12 »

posum, и тук да напиша, че прочетох разказа ти. Много добре си пресъздала всичко. С малко закъснение ви честитя първия месец като съпруг и съпруга. Не се ядосвай за ресторанта. Нещата са минали, запази хубав спомен. Пожелавам ви всичко най- добро и не позволявай на свекърва ти да ви разваля щастието.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 06, 2011, 21:43:48 »


Имам качени снимки. Който иска да гледа - ЛС.
« Последна редакция: август 06, 2011, 21:46:03 от posum » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 06, 2011, 22:18:57 »

Посумче, честита месечинка!  give_rose give_rose give_rose Снимката, която си показала е много красива! Пожелавам ти да не се ядосваш на свекърва ти, защото от това поведение само тя може да изгуби!  girl_wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 26, 2011, 21:13:56 »

Вече 2 месеца сме съпруг и съпруга, а ми се струва, че сватбата е била преди години... Всеки ден си прелиствам снимките и им се радвам. Не успях да се нарадвам на роклята ми и сега планираме следсватбена фотосесия, тъкмо ще я взема от свекървата.
Щастлива съм, с радост си нося халката, макар да ми се посвива стомаха, когато си кажа новата фамилия. Ще свикна, надявам се.
Точно вчера си взехме окончателното видео, имахме забележки по него, а и те имаха проблеми със записвачката, та, сега се надяваме всичко да е готово. Имаме изпуснати моменти, на които мн държах и които вероятно никога няма да разбера какво точно се е случвало. Има и забавни реплики от моя страна, напр на 1 сватбен танц се чува как казвам "Наталке, хвърли малко перфорирани по нас" и "Сега снимай, че шефа пее" laugh .
Иначе, кумовете ни май се разделят и ми е мн криво от цялата история, защото страшно много ги харесвам като двойка. cray
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #114 -: август 26, 2011, 21:35:05 »

Ееейййййй, Посум, как се радвам (предполагам и не само аз), че се появи smile Относно "сватбата преди години" и аз се чувствам точно така. Мислех си, че е само при мен. В един момент ми се струва дори, че е било сън. Както съм казвала и преди, малко ми липсва еуфорията от преди сватбата...
Жалко за кумувете ви, но дано пък да го преодолеят (ако все пак искат да бъдат заедно, ще се борят).
Що се отнася до новата фамилия, мисля ще свикнеш и кой знае, в един момент може да си я носиш с гордост smile  Идеята за следсватбена фотосесия е супер  Bravo  good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines