Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:47:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Princess_of_the_Dawn 20.08.2011  (Прочетена 28113 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: август 21, 2011, 14:58:20 »

Честито! Да сте много щастливи и да си спомняте този ден с радост и умиление!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #61 -: август 21, 2011, 16:53:02 »

Минавам и аз да пожелая дълъг и приказен, като вчерашния ден, семеен живот. Бъдете много щестливи винаги. Аз лично много се развълнувах от това, което си написала и чакам с нетърпение целия разказ и разбира се снимки от щастливия ден!!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 22, 2011, 12:43:21 »

Честита сватба!
Специални пожелания за здраве, благополучие и много щастие! Нека добрите мигове да остават и никога да не съжалявате за изминалото време!  :twohearts:Горчиво!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 22, 2011, 21:41:28 »

Честито и от мен на младото семейство желая ви най-вече щастие ,да бъдете заедно,да се обичате витаги и да се подкрепяте и всички трудности ще минат по-леко weddingday
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 23, 2011, 22:22:03 »

Честито и от мен и ви пожелавам да посрещнете много радости в съвместния ви дъъъълъг живот!!! heart heart heart weddingday nazdrave
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 26, 2011, 10:18:04 »

Благодаря ви за страхотните пожелания момичета.

И така да започна обещания разказ.

Ще започна от четвъртък, 2 дена преди сватбата, за да видите през какви чудесии минах. На този ден се обадих на всички, за да направим последни уговорки и всичко беше нормално, с изключение на фотографа, с който общо взето комюникираме от 2 месеца, но той реши че 2 дена преди сватбата ще ми съобщи, че нямали транспорт - за 3-ма човека. Стана ми много неприятно, защото от толкова време се уговаряме, а не ми е казал за това и ми стана ясно, че просто не иска да има допълнителни разходи по бензин и просто ми играе цигански номера. Започнах да мисля какво да правя, единият варант беше да му намеря кола, но тази, която имах свободна, всъщност ми трябваше да се мести декорацията, а другият вариант да ги качвам с други гости, но това беше прекалено, защото фотографите са с друга програма, не като гостите знаете - те трябваше да дойдат в 8.30 при фризьора, после гримьор, имахме и отделна фотосесия. Остава и да разкарвам 3 коли на други гости, заради тях. Абсурд да го направя. Много се бях ядосала. Писах му, че не мога да намеря транспорт, а той не ми отговаря никакъв, демек това си е твой проблем, оправяй си се. Грам човешко отношение дори. Мислех си после да беше започнал виж сега, появи се проблем с транспорта, дай да змислим някакъв вариант или той да предложи, но не той само ми казва нямам транспорт, оправяй се. Аз разбира се, че се притесних, защото имах толкова много неща в последния момент, а сега и това да мисля. Но в четвъртък вечер една моя приятелка каза абе как ти ще му намираш транспорт, при условие, че това не е било в уговорката, плюс това какъв е този фотограф, който е без транспорт, къде си носи апаратурата. Тя каза да не се занимавам с него и че ще ми намери друг фотограф и камера. В петък тя ми намери други и на оня му писах, че понеже не мога да му намеря транспорт, се отказвам от услугите му. Лошото беше, че той е уж познат на моя роднина, но в крайна сметка, ако не беше се направил на интересен, аз никога нямаше да се откажа от него, но той ме поставя пред проблемна ситуация 2 дена преди сватбата, надявайки се, че по принцип хората тогава са изнервени и ще приемат всякакви условия или очакваше че ще му кажа ще ви платя такси. Имахме уговорка за определена сума, в която не влизаше транспорт, така че това си беше негов проблем. След като му писах в петък, че се отказвам, веднага се обади да каже, че бил намерил транспорт. Е как цял четвъртък мълча, след като му писах, че не мога да намеря нищо, само след като му писах, че се отказвам, подскочи. Как може такова нещо, незнам. За мен нямаше да е проблем да им осигуря такси примерно, ама защо да го правя, като не влиза в уговорката и повече ме хвана яд, че ме мисли за някаква балама. Незнам защо в България повечето хора гледат как да ти съдерат кожата, а не мислят за псоледиците в бизнеса си. Така не се прави бизнес определено като тоя. В петък цял ден ме тормозеше по телефона, и ми казваше, че аз съм била нелоялната и че бил изпуснал други ангажименти заради мен. Егати наглостта. Ако той не се направи на интересен за 50 лева примерно ако беше си взел такси, аз никога нямаше да се откажа от уговорката.

Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 26, 2011, 10:18:16 »

В четвъртък вечер моите приятелки ми организираха моминското парти. Беше много готино. Първо се събрахме в една приятелка, където пихме коктейли, а после отидохме на дискотка на Златни пясъци до сутринта. Подариха ми едно куфарче с най-различни гримове. В дискотеката охраната ме спряха, искаха да го отварям, мислеха, че си нося личното оръжие. хаха

В петък ми беше адски ден. Бях спала 3-4 часа, станах много рано да отида да взема декорацията, после се разправях с новите фотографи. Старият пък ме тормозеше цял ден, но аз спрях да вдигам на непознати номера по едно време. Посрещнах и настаних всичките си роднини в хотела. Отидох на маникюр и педикюр. За краката си избрах ярко червен цвят с нарисувана бяла роза на големия нокът. В този ден също ходих да купувам подарък на кумовете. Отидох да си взема и букета и после да го занеса на кумата. Взех и розите, които дадох на момичето, което ще ми прави тортата. Трябваше да си оправя и багажа, понеже се преместих при роднините си в хотела. Почти не ядох цял ден, нямах никакъв апетит. А от сутринта ми се стегна мускула на крака /крамп/ и адски се притеснявах, защото ми се е случвало да не мога да ходя от болка 2 дена, но мазах цял ден с фастум гел и го масажирах, но ми беше адски притеснено дали всичко ще мине наред в събота. Толкова много неща за петък оставих, но повечето от вас знаят, че причината толкова много неща да ми се съберат, че имах малко време, а и аз самата се занимавах с цялостната организация и концепция на сватбата.

Ще продължа с историята от големия ден, а снимките ще ми бъдат готови в понеделник. smile

п.с. Също исках да попитам дали мога да пиша фирмите, с които съм работила да им благодаря и съответно тези, от които не съм била доволна. Има ли специална тема, или мога да пиша тук и в темата за град Варна?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 26, 2011, 10:34:49 »

Чакам с нетърпение големият разказ и снимки важното е че всичко е минало и вашият ден е бил перфектен.Покрай такива тържества винаги има и проблеми.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 26, 2011, 11:01:40 »

Принцеске, тоя фотограф вярно те е ядосал много като гледам, ама сега вече няма значение нали smile Всяко зло за добро, макар и да са изхабени малко нервни клетки. Има отделна тема за "моите номер едно", мисля че там може да кажеш всичко за тези които са участвали в подготовката и осъществяването на празника ти. Задължително напиши и кой е този фотограф, че да знаят другите булки за какво става на въпрос и да могат да избегнат разправиите от този род
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 27, 2011, 21:59:11 »

Да, наистина много се ядосах, но наистина всичките проблеми, които ги имах бледнеят пред цялата тази радост. smile
Ние току що се прибрахме от следватбената ни почивчица, която прекарахме на Синеморец и сега ще имам повече време да пиша. Аз все още съм в сватбена еуфория и всеки ден си гледам снимките, които имам от любителските фотоапарати.  blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 28, 2011, 19:34:25 »

Прицеске, тоя фотограф си е получил своето  beating като се прави на важен, остана без работа за този ден  sarcastic Така му се пада!Много добре си направила! Прочетох двете части и вече нетърпение чакам главния разказ и хайдеееее, качи поне една снимка да те видим!!!! blush Аз нямам търпение вече!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #71 -: август 29, 2011, 09:35:47 »

мила честито и от мен, аз най-накрая съм тук
пожелавам ви всичко най-хубаво, да сте много щастливи и още по-влюбени
очаквам с нетърпение разказчето и снимките
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 01, 2011, 19:38:56 »

Успях да кача вече част от снимките във Фейсбук. Направила съм албума публичен, но трябва да сте логнати, за да го видите. smile
Така ми се иска пак да се върне този ден. Аз още нямам време да седна и да напиша как всичко мина, но другата седмица вече ще съм свободна и ще пиша повече.  smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150359426127254.398583.649027253&type=1
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 02, 2011, 08:31:51 »

Леле, мила............аз аханах направо Girl_hide Girl_hide Girl_hide Толкова си хубава give_rose И не само ти - всичко е много хубаво, прическата, тортата, роклята, а трябва да ти кажа и че фотографа се се справил невероятно! Снимките са много, много хубави! Bravo Bravo Bravo Още един път искам да ти пожелая да сте все така влюбени с младоженеца  twohearts
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 02, 2011, 09:00:22 »

Princess_of_the_Dawn всичко е невероятно като в приказките бъдете все така влюбени и щастливи
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines