Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:51:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Morning_Flower - 20.08.2011  (Прочетена 27813 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 19, 2011, 15:45:46 »

Хайде започна обратното броене Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Дано си си починала добре днес, за да имаш сили за ДЕНЯТ утре! Сигурна съм, че ще си една изключително красива БУЛКА!!!!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #46 -: август 19, 2011, 16:14:04 »

Въпреки че напоследък рядко влизам във форума, не мога да пропусна големия ти ден smile  Ето го, чука на вратата  yahoo Сватбаааа Сватбаааа Пожелавам ти красив и приказен ден, страхотен купон и само положителни емоции. smile Ще бъдеш прекрасна булка! Надявам се крачето вече да се е оправило smile  Flower
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 20, 2011, 17:19:59 »

Ето, че дойде ДЕНЯТ  weddingday Party time Party time ЧЕСТИТО на младото семейство! Бъдете все така влюбени както на този ден, че дори и повече! Обичайте се twohearts, уважавайте се и нека в най-скоро време да ви сподели и друга голяма радост stork-gurl stork-boy
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 21, 2011, 13:49:02 »

Честито на младото семейство weddingday.Обичайте се винаги бъдете щастливи и скоро както казва веси чакаме и друга радост да ви сполети.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 21, 2011, 14:46:32 »

Честито на младото семейство. Пожелавам ви да сте много много щастливи, да се обичате и всичко да ви върви по вода. Ще чакам снимки и разказ как е минало всичко.  smile
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #50 -: август 21, 2011, 16:56:41 »

Минавам и тук да пожелая много, много любов и щастие на младото семейство. Вярвам, че сватбата е била прекрасна, така както си си я представяла!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 22, 2011, 10:37:52 »

Morning_Flower, честито! Пожелавам ви щастлив семеен живот. smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #52 -: август 23, 2011, 16:46:18 »

Миличка, честита сватба и от мен! Бъдете много щастливи, обичайте се и се подкрепяйте! Нека съвместният ви живот от тук нататък бъде изпълнен само с красиви моменти heart Очакваме с нетърпение снимки и разказче smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 23, 2011, 21:49:12 »

Влизам да честитя на щастливата госпожа и да й пожелая много, много, много семейно щастие, дълги години!  heart heart heart heart weddingday
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #54 -: август 29, 2011, 08:22:51 »

ето ме и мен вече госпожа Иванова blush
извинете ме, че толкова време не съм влизала тук, нямах никакъв достъп до компютър от 18 август и днес вече съм на работа и малко по-късно ще започна с разказчето  girl_wink
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 29, 2011, 08:34:44 »

Очакваме го с нетърпение  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: август 29, 2011, 08:47:51 »

Вече бях почнала да се притеснявам как сте! Много, много щастие в семейния живот и една успешна първа седмица на теб, вече омъжена жена  Bravo!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 29, 2011, 08:52:29 »

Честито г-жо Иванова.Нека огъня на любовта да не угасва никога в сърцата ви и много семейно щастие.Чакаме разказче
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: август 29, 2011, 09:00:22 »

Имам предвид работна седмица  blush Аз днес също съм първи ден на работа след почти 4 месеца болнични  smile.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #59 -: август 30, 2011, 11:54:23 »

здравейте. Ето ме и мен с разказчето. Ще започна от сряда 18.08. (защото от този ден започна истинската лудница  tease )
Бях още на работа (ама само до 15:00, после си хванах влака за Сливен), а милия посреща нашите и брат ми с жена му от чужбина (там живеят), и те се запътиха натам. Наложи се да се натоваря с 3 чанти, понеже колата беше пълна догоре с какво ли не. И така се срещнахме всички вечерта там. ТЪй като някой хора още не се познаваха имаше много емоции, подаръци, разговори. Беше хубаво- да се съберат двете фамилии за голяма маса ( точно като по американските филми, когато се събират преди сватбата фамилиите  blush ). В четвъртък сутринта станахме рано, свършихме някой неща и заминахме за няколко часа за село.  И забравих да кажа, че някой ни е видял да сваляме много багаж и през нощта се опитвали да отворят багажника, добре че не успяха, защото там бяха останали фоерверките. Там се разсеяхме малко от цялата суматоха, добре ни дойде разходката из Балкана  good Вечерта започнахме всички заедно да приготвяме украсата за колата и да връзваме табелките на подаръчетата( и разбира се почнаха да се месят хиляда човека и да ми обясняват че това което искам не е добре, какво да правя примирих се, не ми бяха останали вече силички) . Въпреки многото месеци подготовка, пак бяха останали неща за довършване  angry ( все си казваш има време, а то измина неусетно). А после решихме да излезем на вечеря навън, понеже в петъка имах рожден ден и тогава нямаше да е никак удобно да ходим по заведения в навечерието на сватбата. В края на вечерта милия го извикаха приятелите да му правят парти. (и естествено, че се прибра в 5 сутринта). Аз нямах моминско парти. Кумовете ни решиха, че нямат достатъчно тен и си заминаха на море още в сряда. И без това не се бяхме почти виждали, защото живеят в София. Забравих да спомена, че спахме на пода понеже за нас нямаше място, а и това, че ми беше дошло и ми беше много криво.
В петък сутрин се събудих малко ядосана на милия поради късното му пребиране, но все пак ми беше готино, имах рожден ден и очакваше ни сватба. Първите ме поздравиха нашите и брат ми ( с подаръци разбира се), другата страна беше забравила, и после така между другото ми стиснаха ръката за рождения ден, ама карай няма значение. И почнахме да тичаме по задачи, толкова много неща трябваше да се свършат-да се занесе петела за украсяване, всичките неща в ресторанта, да се уточнят хората, понеже имаше до последно не сигурни; чистихме, подреждахме, гладехме. После по обяд отидохме на маникюр със снаха ми и сетрата на моя и там най-накрая се видяхме с кумата. И естествено не може Там се почуствах принцеса, докато ми правеха педикюра така се бях отпуснала и не мислех за нищо( това бяха единствените няколко минутки спокойствие за последните 2 седмици). И после като станах разбрах, че съм се "наводнила". Умрях от срам. Този път сякаш нарочно както никога досега беше много  blush   girl_impossible
През това време милия с брат ми тичаха по задачки и после дойдоха да ни вземат. И седнахме да хапнем на едно заведение, че никой от сутринта не беше ял, а беше след обяд.
Май много неща вече ми се губят  write , а и гледам да не пиша някой подробности, че с моя късмет ще прочете някой това ( който не трябва да го вижда) и тогава изгарям  blush
продължение.....
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines