Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:46:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Morning_Flower - 20.08.2011  (Прочетена 27811 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 01, 2011, 01:10:08 »

Мила, страхотно красиви са ти нещицата!!!!  Oh my ... Bravo Поздравявам те! Особено сърцето (предполагам е за вратата), кутията за пари, възглавничката и поканите! Страшно ми харесаха!  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: август 01, 2011, 07:36:49 »

Да, всичко е много красиво!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #17 -: август 01, 2011, 08:34:53 »

много ви благодаря за милите думи, наистина сме се старали много, всичко сме правили заедно
любимия се е специализирал по розичките, всичките които ги има той ги е направил, и на чашите модела измисли той, иначе те са от найэобикновените, купих ги от едно магазинче за 11 лева - 6 бройки  girl_wink . Остана ни да направим книгата за пожелания и да украсим шампанското, а и всякакви други глупости, които съм наизмислила за фотосесията и украсата. А и да до украсим подаръчетата, те ще са малки юзчета с вино за мъжете, и свещи за жените
Мони сърцето е за вратата на младоженеца, за вратата на булката ще е нещо друго, още не съм го измислила  sad
Почти съм оздравяла, но не си губихме времето, в петък си направихме медицинските и ходихме вече до ресторанта да уточняваме украсата и други неща по организацията.
Много съм заспала, извинете ме  blush , всичките булки започват темичката си като описват каква ще е темата и т.н. а аз забравих, все едно сте запознати  pardon - цветовете ни са светло лилаво ( или както казват американците lavender  Xixixi ) и розово, темата е пеперуди и рози. Сватбата ще е в градина под шатра ( да  се надяваме, че времето ще е хубаво и няма да вали иначе ще се наложи да сме вътре  huhhuh.gif angry )
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #18 -: август 01, 2011, 08:48:56 »

svekarva благодаря ти за подкрепата, много ми е приятно!
момичета Tiama, pinkbird, Monikamaria, с вас съм започвала и ми е изключително приятно да споделя тези моменти с вас, и с другите вече госпожи, които ми липсват във форума, (въпреки, че аз самата не съм многословна), но липсата им се усеща  cray .Всяка една изпращах, много се вълнувах и си мислех, че има безкрайно много време до моя ред, но ето че времето отлетя не усетно.  give_rose Curtsey
 Забравих да спомена, че тези дни също така сме боядисвали врати, тръби и всякакви такива неща при младоженеца и входната врата на блока ( голямо къртене падна  moil Направи си сам ) не беше боядисвана от години.
Днес се надявам да успеем да вземем костюм на младоженеца, после ще ви се отчета какви сме ги свършили  Xixixi
извинете, че така разпокъсано пиша, ама все ми се губят разни неща, понеже съм и на работа  blush
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2011, 09:06:33 »

И аз да се включа в твоята темичка, Morning_Flower, за да ти честитя и да споделя, че всичко, което си сътворила до момента е много красиво smile Направо ти се възхищавам и на теб и на останалите, които си подготвят собственоръчно дреболийките smile това си е майсторство, което малко хора умеят. Аз, например, не мога и нямам време, затова поръчах да ми ги изработят в едно ателие, но ми се искаше да съм като вас в това отношение sad Украсата за ресторанта сама ли ще си я правиш или ще ползваш фирма, защото като замисъл всичко е просто прекрасно. Поздравления още веднъж  give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #20 -: август 01, 2011, 09:12:03 »

lawyer благодаря ти, последните месеци само с това се занимавахме в свободното време, за съжаление много неща ще останат само като идея, както казва годеника ми - ти искаш всичко, но няма как да стане  pardon Но и за това съм доволна. А за ресторанта- те разполагат с украса и решихме да не претрупваме, само някой неща за младоженската маса и основно букета, понеже няма да имаме букет от живи цветя на колата затова ще поръчваме специално за масата.
А относно изработката на нещата много хора като ги видят ни съветват да си направим работилница, аз имам търпението и много ми харесва да се занимавам с такива неща  blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 01, 2011, 15:19:06 »

Направо нямам думи.....наистина трябва да си отворите работилница!!!!!! Искам да те поздравя и аз - всичките ти неща са страхотни, а за бъдещия ти съпруг мога само да те питам - къде го намери това злато, да прави  такива хубави розички girl_wink girl_wink girl_wink И аз като теб все "изпращам" госпожите и все си чакам моя ред да дойде, споделям всички емоции и сега като ми остава месец и половина кажи-речи, вече се питам "кога мина времето" crazy crazy Не ми се мисли на като ми остава толкова малко какво ще бъде! Ти си една от булките тук, които са горе-долу по едно и също време с мен и някакси си ви чувствам близки и се вълнувам заедно  с вас .... give_rose Нямам търпение да те видя булка! Girl_hide
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #22 -: август 02, 2011, 11:08:49 »

след дългото обикаляне вчера след работа, най-накрая взехме костюм, риза и вратовръзка на милото, вече когато се бяхме отчаяли и мислехме, че има да обикаляме цяла седмица, защото нищо не ни харесваше и случайно влязохме в един магазин, само ей така и ето, че харесахме  yahoo, не е черен ама този повече ни хареса от черния ( по принцип мислехме костюма да е черен)
днес милото каза, че сам ще си намери обувки, че аз вчера направо се размазах от ходене, толкова бях изморена, и му остана колан и още една риза
   А за това, че прави такива розички се бяхме хванали на бас с него кой ще се научи да ги прави по-хубави, аз нямах много време да се пробвам и оставих тази задача изцяло на него  Wink
   Забравих да спомена преди, ходила съм на пробна прическа, ама нямам снимки  blush в бързината бях забравила фотото вкъщи pardon, ами какво да направя 1000 неща са ми в главата, вече дори като вървя се спъвам, и моя все ми вика- спиш, спиш!!
 Дано не се просна някой път, че ще си обеля носа преди сватбата  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: август 02, 2011, 11:14:09 »

Ами разпределяй задачите, не се мъчи да помниш и свършиш всичко сама  Wink. Нали за това са роднините, те с радост ще помагат.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 02, 2011, 11:40:53 »

Сутрешно цвете, сега се усетих, че за малко да пропусна да се отбележа в темичката ти smile Честита темичка, желая ти последните дни като госпожица да минат по-леко и без напрежение. Изцяло съм съгласна със свекървата - недей да правиш всичко сама (макар че то е ясно че никой не може да го направи като теб) - делегирай права и на другите, нека и те приемат участие в подготовката - и на теб ще ти е по-леко, и за тях че е в радост, че помагат. А ние тук, ако също можем с нещо да помогнем - на линия сме Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 04, 2011, 07:56:47 »

Браво на вас Morning_Flower, наистина много красиви са станали и чашите, и късметчетата, и всичко!  smile
Щом и костюмът е взет, вие сте си почти готови така като чета. smile

Ще чакаме пробните снимки за прическата. good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 05, 2011, 19:36:21 »

Morning_Flower чудесни неща сте изработили с любимият  Bravo
Много ви се радвам и ако има кой да помага не се давай лесно ,ами да помагат  smile
Ххахахаха а това с ,,Спиш спиш,, направо ме съсипа много се смях  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 06, 2011, 22:32:08 »

Morning_Flower, и аз като теб си имам близки булки тук (ти знаеш, че и ти си от тях), с които заедно се вълнуваме във форума и за всяка една страшно се вълнувам! А между другото не съм очаквала, че ще ги приема толкова близки! И всяка една сватбена емоция ще искам да споделя с тях!  heart Много е хубаво!
Честито за костюма на младоженеца!
Моят пък не ми вика "Спиш" като твоя, а само ме гледа и цъка с език смешно! И аз като теб съм една завеяна!  sarcastic
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #28 -: август 08, 2011, 09:18:51 »

благодаря ви много за подкрепата и милите думи  blush
да ви споделя- седя в момента на стола в офиса и се правя, че работя  blush Sleep , защото много ми се спи, последния месец доста е натоварен, а и бяхме на сватба в събота и тази сутрин се прибрах във Варна с влака- и съм парцал to pick ones nose
В петък си бях взела ден, и посвършихме доста работа: срещнахме се с dj, избрахме менюто, купихме обувки на младоженеца (остава само да скъсим панталона му), украсихме шампанското и шишенцата- подаръчета за мъже. От основните неща остана само книгата за пожелания недовършена, а и куп глупости, които съм наизмислила и сега се чудя как да ги направя
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 12, 2011, 09:13:28 »

Сега, като е по- хладно, ще можеш да свършиш повече неща. Сватбата е като деня на изпит, все си мислиш, че ако имаше още един ден и щеше да ти стигне времето  Wink. Остави си време за почивка, другото ще се уреди.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines