Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:44:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Morning_Flower - 20.08.2011  (Прочетена 27774 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« -: юли 21, 2011, 19:45:28 »

Честита темичка мила,да я напълниш само с положителни емоции! Сватбаааа
Разкажи ни какво се случва,около теб как върви подготовката?
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #1 -: юли 22, 2011, 08:32:30 »

Много ти благодаря за темичката Panteryx  give_rose , приятно ме изненада.
Подготовката върви с пълна сила, много неща са ми започнати, но не им се вижда края, просто не ми стига времето. Толкова много идеи имах, толкова неща си бях измислила, но не знам как ще успея да ги осъществя. Сватбата ще е в Сливен, а ние живеем във Варна, и е малко сложно, само пътувам напред назад  witch. За съжаление имаме не само положителни, но иотрицателни емоции.
сами си организираме всичко, и всички дреболии също си правим сами. Засега нямам снимки, но в скоро време ще се постаря да снимам нещата  blush
Още не сме купили нищо за младоженеца, защото той все викаше че има много време и не бързаше, а сега е ангажиран извън града до края на месеца и както имахме много време за подготовка ще караме всичко до последниея момент  angry
Също така,  както бях споменала, имаме за довършване много дреболии, иначе аз съм почти готова, остана ми само втори чифт обувки. yahoo
Да ви кажа честно, все още не мога да повярвам, че ще се женим, все едно не съм аз булката  crazy tease
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #2 -: юли 22, 2011, 09:34:07 »

Честита темичка give_rose

Напълния само с хубави емоции smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 22, 2011, 12:25:57 »

Не се притеснявай ще се справиш ,аз всичко сама си направих за сватбата ,така че ще успееш.
Сега даже ми липсват емоциите, около сватбата и само чета във форума и се радвам на другите булки  blush
Ще ти дам един съвет не оставяй нищо за последната седмица ,около сватбата ,защото ще ти бъде много трудно.Малко по-малко си отмятай задачките и всичко ще върви по-вода. girl_wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 22, 2011, 12:53:07 »

Ако с дребните нещица си почти готова, няма страшно. Има цял месец напред, пък и щом ти си напълно готова, само един чифт обувки, още повече. Ние сме по-сложните, така че споко. smile
Мъжът му трябва един костюм, едни обувки и чфт бельо и е готов. smile Поне във Варна има няколко стилни магазини за хубави костюми и със сигурност ще си хареса нещо, но гледайте да отидете поне 2 седмици преди 20-ти, в случай на някаква поправка. Моят също ще си купува костюма началото на август, за сега мисли от Радо и Драго, но сигурно ще го накрам да отидем и до Денил.  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #5 -: юли 22, 2011, 13:26:41 »

Morning_Flower, честита темичка, мила! Напълни я само с хубави емоции, много разкази и снимки smile Не се притеснявай за нещата, които ви остават, имате предостатъчно време. Нашият младоженец го облякохме за половин ден, те, мъжете, не са като нас Wink И аз бях така и имах чувството, че нечия друга сватба ще се състои, но ще видиш, че колкото повече наближава, толкова повече ще се вълнуваш за този специален ден!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 23, 2011, 22:33:50 »

Morning_Flower, честита темичка, мила!!!!! kiss2 Да я напълниш с много красота и радост! Нямам търпение и да ти честитя щастливото събитие!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 24, 2011, 06:34:43 »

Честита темичка напълния  с много емоции трепети и вълнения .Чакаме снимки и разказчета
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 25, 2011, 11:57:02 »

Хайде миличка, да ти честитя и аз! Пожелавам ти лека и безпроблемна подготовка и нека оставащите ти дни като госпожица да бъдат незабравими и изпълнени с прекрасни емоции! give_rose give_rose give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #9 -: юли 25, 2011, 13:26:19 »

Благодаря ви много момичета за пожеланията  give_rose
Не съм се включвала, защото бях супер ангажирана, а и за капак се разболях. Дори сега съм на работа, но едвам стоя. Някакъв грип ме е хванал, утре ще ходя при личната да ме прослуша, и дано не съм си докарала нещо от рода на бронхит  pill
Да се отчета, успях да направя възглавничката за халките, да довърша чашите, кърпичка за извеждане уших, и поработих малко върху подаръчетата за гости ( с температура +38  crazy )
Всичките неща си замъкнах в Сливен ( там бях почивните дни) , не съм успяла да направя снимки, но тази седмица като отида ще се постарая, че моичкия вече ми се кара защо още не съм ги снимала  blush
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #10 -: юли 26, 2011, 11:37:13 »

Ох милата, от къде пък я прихвана тази настинка sad. Пожелавам ти бързо възстановяване.
Но ти не се тревожи и гледай по-ведро на нещата. Като се почустваш по-добре, ще се мобилизирате и всичко ще подготвите за нула време.
А за мъжете.... те вярно влизат в един магазин, пробват два максимум три костюма и излизат с покупка  danceg
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 26, 2011, 19:12:39 »

Morning_Flower, трябва да си почиваш, за да оздравееш по-бързо. Имаш време да свършиш всичко, затова наслаждавай се на момента по подготовката, така ще направя и аз. smile
Хайде пак да пишеш скоро.  smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #12 -: юли 29, 2011, 08:45:43 »

Morning_Flower, честита темичка!  give_rose Колко бързо мина времето smile Неусетно минаха толкова много месеци. Сякаш вчера се чудехме от къде да си купим картон за поканите biggrin Аз вече от почти два месеца съм госпожа, а на теб ти остава по-малко от един да станеш такава  yahoo
Пожелавам ти приятна и изпълнена с много положителни емоции подготовка!  Всичко ще бъде прекрасно и ще имаш един незабравим сватбен ден.
Оздравявай бързо!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: юли 29, 2011, 10:05:57 »

Ти си ми една от любимките във форума! Не се съмнявам, че ще имаш прекрасна сватба.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #14 -: юли 30, 2011, 22:11:06 »

момичета, качила съм обещаните снимки, но това е само част, искам да отбележа, че всичко сме направили сами
пак ще пиша... chee
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines