Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:21:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подуване на крака  (Прочетена 14689 пъти)
 
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« -: юли 19, 2011, 15:37:58 »

Привет мацки! Бихте ли ме посъветвали какво да правя с моите крака? Всеки ден ми се подуват привечер и в следобедните часове, а сега покрай жегите съм ужас. Всички сандали и летни обувки са ми отворени, за да ми дишат краката, но когато се надуят, ме стягат всички обувки и шляпки, взех си даже гумени, но и те не помагат... Вие какво правите в такива ситуации?
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #1 -: юли 20, 2011, 13:30:37 »

Майка ми и тя със същите болежки,това което прави тя е всяка вечер първо обливане със студен душ, вдигаш краката нагоре, слагаш един стол на леглото и краката на стола, след това задължително ги масажираш с лосион за крака Алгасан, майка ми го ползва и е доволна, погрижи се за себе си, че тия болежки водят до разширени вени.
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #2 -: юли 20, 2011, 15:38:09 »

Благодаря за съвета Вая. Още днес ще започна процедурите  good А имаш ли представа колко струва този лосион?
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #3 -: юли 25, 2011, 12:50:58 »

ще я попитам майка ми, но мисля, че не беше скъп, по-важното е, че е ефикасен и ще ти помогне.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #4 -: август 04, 2011, 14:35:39 »

Благодаря за съвета Вая. Още днес ще започна процедурите  good А имаш ли представа колко струва този лосион?

Миличка не съм те забравила, питах майка ми, та лосиона е някъде към 8-10 лв., мисля че цената е приемлива, ето ти и още инфо за действието му  http://www.naturprodukt.bg/katalog-produkti/allga-san-losion-za-kraka
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2011, 07:28:21 »

И аз имам същият проблем  :'(и то най-вече поради това, че работата ми е 8ч на крак..На мен ми се подуват главно като наддам малко килца, и като не си почина добре, но една от причините също е, ако не се пие достатъчно вода и в движението е майката също..И моят изпитан метод е вечер преди лягане ги потапям във ваната със студена вода и после ги мажа с крем с лавандула и ги качвам на стената за 15 мин или си правя упражнение " каране на колело". Бих те посъветвала да си прегледаш бъбреците също..веднъж един лекар ми каза, че може и това да е причина, както и ако имаш равно –дьостабан (май се казва )стъпало..т.е равни обувки не са за предпочитани..Това е от моят скромен опит  good
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #6 -: август 11, 2011, 16:49:40 »

Мацки привет и благодаря за съветите  good Направих комбинирано лечение, което малко ме пооблекчава, взех си от този лосион алгасана, освен това си купих ароматни соли за крака с лавандула и крем за крака с лавандула и така комбинирам всичко плюс че ги вдигам за малко да починат за по 5-10 мин. Толкоз време ми отпуска домочадието  blush Определено има подобрение вечер като приложа процедурите, но трябва да съм постоянна поне до края на лятото, после вече жегите понамаляват и така
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #7 -: август 17, 2011, 10:21:18 »

направила си най-доброто, освен това алгасана има съставки които успокояват уморените крака, давай йм повече почивка, ходи на по-леки обувки, масажчета ,студени душчета, че да са пъргави крачетата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 22, 2011, 11:28:38 »

Вече силно съм притеснена и за моите крачета. Не мога да кажа,че стоя много права или ходя много,а вечер краката ме болат зверски.  sad Вдигам ги на една възглавница,но и това не помага. От стъпалото до коляното не ги чувствам изобщо, само една изяждаща болка. Кажете с какво мога да ги намажа или от какво сте имали най-добри резултати.  sad
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #9 -: август 23, 2011, 10:33:21 »

явно това е проблем на повечето жени, сега е лято и като сложим тичането напред назад, високите токчета, работата и т.н., всичко това се отразява и стигаме до уморени крачета, аз лично ползвам лосион за крака на д-р Тайс, вечер повече почивка, първо ги намазвам, вдигам ги на една табуретка, избирам си някое филме за гледане и се отдавам на пълен релакс.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #10 -: септември 02, 2011, 10:53:56 »

и аз си взех лосиончето на д-р Тайс като на мен по-скоро леко ми се подуват крачетата сега от по-топлото време, но слава богу нямам болки, вечер като се намажа, на сутринта краченцета ми са отпочинали и готови за припкане smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 22, 2011, 12:06:25 »

Този лосион на др. Тайс за какво се води? Как да го търся в аптеката?  Това Алга сан ли което го има на линка по-долу  crazy
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 12:09:37 от Nina Style » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: ноември 16, 2011, 16:38:44 »

Nina Style, нека ти погледне и доктор краката. Аз цяло лято пих лекарства за разширени вени /да чукна на дърво/, сега не ме болят както миналата година. Провери дали имаш нужда от стелки, понякога и това е причина за умора. В подлеза на 6-ти септември правят такава услуга.
Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #13 -: декември 29, 2011, 14:24:58 »

Този лосион на др. Тайс за какво се води? Как да го търся в аптеката?  Това Алга сан ли което го има на линка по-долу  crazy

Nina Style, това е лосион за втриване и масаж, който се концентрира върху болката, приятно тонизира и охлажда мускулатурата, отпуска се без рецепта, можеш да си го вземеш от аптеката.
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #14 -: януари 13, 2012, 11:45:47 »

Този лосион на др. Тайс за какво се води? Как да го търся в аптеката?  Това Алга сан ли което го има на линка по-долу  crazy

 ето ти повечко информация за Алгасана, ако все още не си си го взела можеш да си го вземеш, ще ти помогне

http://apteka.framar.bg/30011251/%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BD-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-100-%D0%BC%D0%BB-#axzz1jKMAoP6O
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #15 -: януари 28, 2012, 11:31:44 »

Много полезни съвети, момичета! Ще се възползвам от тях  smile
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines