Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 13, 2024, 10:48:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 15  (Прочетена 155321 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 10, 2011, 21:57:35 »

Иии, Розовка, тъкмо навреме влизам да прочета тук blum Харесах си чувалче на Sterntaler, от тези зимните, с махащите се ръкави. Чудех се колко са дебели всъщност? Тоест, ако в стаята се поддържат около 24 градуса дали ще й е топло, ако е много дебело, или....? Те са ми фаворити от край време за чувалчета и не ми се свидят определено парите за това (около 100 лв са, да, плюс минус 10 лв в зависимост от дължината). Добре, че свикнах Ели от съвсем мъничка в чувалче, че да не се притеснявам дали е отвита през нощта.
Ще чакам да дадеш отзиви, че съм набелязала вече дори и десена, само да прочета твоето мнение, като притежателка на такова give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 11, 2011, 01:13:05 »

Ти от интернет ли ги поръчваш тези на ASDA?  smile

Да.

Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 11, 2011, 08:45:35 »

 carlyangel, в асда наистина има много хубави чувалчета, аз лично пазарувам основно от там за малкия( също matalan, tesco и mothercare) и съм доволна от качеството. Последно поръчах ето това, което и като цена е супер.

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/max-and-millie-sleeping-bag/G003371767,default,pd.html
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 11, 2011, 08:53:49 »

sunray , аз бях много доволна от тези чувалчета.Аз си ги купих втора ръка от ибей и бяха good Но 24 градуса в спалнята са си много бе.Препоръчително е да са около 18 за сън на бебето.Ръкавите да си призная не съм ги ползвала много,така че според мен може и без тях.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 11, 2011, 09:02:18 »

maj4eto, какви 18 градуса!!!  shok Аз при 24 и надолу и вече почвам да зинзиркам, а при под 22 вече трябва да ходя с пуловери и по 2 чифта чорапи вкъщи и направо плача да стане малко по-топличко, че къпането ми се превръща в живо мъчение (умирам от студ - дори под душа, след това направо имам чувството, че са ме изкарали навън на студа)! Аз при 18 градуса направо трябва да се застрелям! 
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 11, 2011, 09:17:21 »

Хехе няма страшно бе smile става въпрос за температура за сън.Това един от фокторите които са изброети по повод внизапната смърт при бебетата.Без сега да плаша някого.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 11, 2011, 10:43:27 »

Поли,наистина е на супер цена и ми изглежда супер и като десен и като кройка!Мисля да го пробваме. good
Майче,и за мен 18 градуса си е студено..ние дори спим на парно.Намалено е,но все пак...И аз като menyanthe зъзна отвсякъде при по-ниски градуси от 24.  cold и не мога да си представя да оставя Лори да спи на студено.
Знам,че не е хубаво да се спи на много топло,но...  pardon
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #157 -: октомври 11, 2011, 13:36:56 »

Иии, Розовка, тъкмо навреме влизам да прочета тук blum Харесах си чувалче на Sterntaler, от тези зимните, с махащите се ръкави. Чудех се колко са дебели всъщност? Тоест, ако в стаята се поддържат около 24 градуса дали ще й е топло, ако е много дебело, или....? Те са ми фаворити от край време за чувалчета и не ми се свидят определено парите за това (около 100 лв са, да, плюс минус 10 лв в зависимост от дължината). Добре, че свикнах Ели от съвсем мъничка в чувалче, че да не се притеснявам дали е отвита през нощта.
Ще чакам да дадеш отзиви, че съм набелязала вече дори и десена, само да прочета твоето мнение, като притежателка на такова give_rose


carlyangel, аз имам точно такъв чувал с махащи се ръкави, със заека отпред. Малко ми е трудно да ти опиша точно, но е дебело колкото средно дебело одеяло. Може би е най-дебелата материя за чувалчета - поне аз не съм виждала по-плътни. Но определено не е твърде топло за него през зимата, ако поддържаш температура около 24 градуса вкъщи - толкова е при мен приблизително. Може да го използваш и през есента - просто махаш ръкавите. То е плътно, но не е някаква спарваща материя. Според мен е много добро  good.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 11, 2011, 15:55:38 »

Розовка, благодаря ти give_rose Значи, ще поръчвам blum

Майче, знам за синдрома на внезапната детска смърт, но все пак говорим за 24 градуса. Това е максимума, който стигаме в стаята. По-често е 23, при това миналата зима, когато Ели беше новородено. Аз знам, че за момченца може да е 1-2 градуса по-ниска - разбирай 21-22, а за момиченца - около 23. Не е толкова горещо при тази температура, особено пък ако бебето не е навлечено и завито с куп завивки. Съдейки по Ели - колко й е топло с дълъг ръкав, когато повечето бебоци са облечени с такъв, и как се поти, определено не съм я изнежила smile

Да попитам за АСДА и mothercare - доставят ли до България и горе долу как вървят доставките като цена?

П.С. Няма нищо, мила - разбрах, че отговаряш на моя пост good
« Последна редакция: октомври 11, 2011, 16:06:39 от sunray » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #159 -: октомври 11, 2011, 16:03:01 »

sunray, извинявай, написала съм погрешно carlyangel, постът ми е към теб.

mothercare доставят до България, аз веднъж си поръчах, но да ви кажа - смятах, смятах и май не спестих нищо особено от цената, на която се продава и в България  pardon. Поне при мен така излезе. Може би ако се комбинирате, има смисъл, но аз поръчах сама, защото бързах за някакви коледни бодита миналата година. Я спестих 20 лева, я не... не казвам, че е малко, но пък не знам дали си струва труда просто.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #160 -: октомври 11, 2011, 16:07:37 »

Момичета, ако някоя обмисля поръчка от АСДА моля да ми пише, аз лично не съм поръчвала до сега от чужди сайтове, но бих искала give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 11, 2011, 22:16:29 »

Момичета, ако някоя обмисля поръчка от АСДА моля да ми пише, аз лично не съм поръчвала до сега от чужди сайтове, но бих искала give_rose

Трудно е, защото нещата бързо свършват - единствения начин е виждаш и поръчваш. Аз и за мадъркеър поръчвам през англия и цената ме устройва. Не знам доставят ли до БГ и за колко пари, но след разправиите ми с некст нямам намерение повече нищо да си поръчвам до тук. Сега блъснах това чувалче от Асда, защото има до 18 месеца, заедно със серия зимни якета и хелоуински пижами, дано не съм надвишила лимита на картата си само.. А и ако е в комбинирана поръчка и не пристигне.. как ще си разделите загубите? Мене некст ме одрусаха с 25 лева такси за междубанкови преводи за рефъндинга, отделно 10 евро за доставката, която така и не се случи.. ако съм с комбинирана поръчка няма да се съглася да поема всичко това сама.. има рискове и най-добре всеки сам да си ги поема.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 14, 2011, 08:27:59 »

Здравейте исках да попитам,дали някой е ползвал термометрите които са като биберон,дали са сполучливи и заслужавали си да се купи  smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #163 -: октомври 14, 2011, 16:44:30 »

Аз имам такъв на Avent. Да, много е удобно, стига детето да взима залъгалка изобщо.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 24, 2011, 13:14:05 »

Здравейте момичета, в момента обмислям варианта да купим кенгуру харесала съм си ето това http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8472&cat=163 в описанието пише че е 0+, та питането ми е от кога мога да го нося в кенгуру
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines