Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:30:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2011  (Прочетена 30399 пъти)
 
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 22, 2011, 17:30:48 »

Bub4eto, как си?
Lina81, искрено ти сьчувствам, че се е наложило да те проверяват в 34 седмица за разкритие. На мен лично ми се струва малко рано. Кога си отново на преглед?
За показанията на ехографа, че бебчетата са напред или назад - много зависи кога е била овулацията, кога са заченати малките ськровища. Аз например сьм с овулация на 11-12 ден, а не на 15, от 30 дневен цикьл. Беба вьрви леко напред (в 34 седмица беше 2440), като размера на главичката й винаги е била с 2 седмици напред, а крачетата с 1 седмица назад. Сьщо така трябва да се има впредвид и грешката при измерване с ехограф. Та с 2 думи - спокойно, мами.

Ивето, нали термина ти е 10 Септ - значи да имате бебче до 15 Септ поне на мен ми се струва много добро предложение. Теб какво те притеснява в изказването на твоя лекар? Много мами от форума са раждали в Тина Киркова. Това, което сьм чела, мисля, че е много по-добьр избор от Мазнейкови. Благодаря за статиите give_rose
Ето малко и от мен:

Капризче, отивам да чета в твоята тема heart give_rose

Ние може би ще имаме бебе този уикенд, но за сега нищо конкретно, което да споделя.
« Последна редакция: юли 22, 2011, 17:37:26 от Anichka » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #16 -: юли 23, 2011, 08:32:37 »

Добро утро мамита  Girl_hide
 
Капризче аз отдавна си го мисля това да сложим на началната страница няколко линка, и ще е супер пък и нещата ще се четат и от други мамита от други теми-хубава идея girl_wink

Ани точно така какато си го обяснила за ехографа е аз всеки път го обсъждам с моя лекар това напред-назад със седмиците, но нали най-важното е че бебо е добре girl_wink

За изказването на лекаря относно раждането- не не че се притеснявам чак толкова малко така директно и на бързо го каза и аз чак се учудих, с тези статий и с една онлайн книга която намерих вчера съм доста положително настроена girl_wink


Момичета ето и една полезна страница във фейсбук за бебето-Бременни "мамчета"(отстрани има образователен клип за първите стъпки с бебето а по-надолу има и онлайн книга която може да ви от полза, харесайте и вижте наистина е полезно smile
-Също така има и Bebebook като приложение, в който има клуб "Бъдещи майки", Новородени (0-3 м), Бебета (3-6 месеца), Бебета (6-12 месеца), Деца (1-2 години), Деца (2- 5 години)
нещо подобно на нашата тема тук-интересна е girl_wink

Хайде мамита къде сте?

Приятен ден от нас Flower
« Последна редакция: юли 23, 2011, 17:20:45 от iveto90 » Активен
deyzy1
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #17 -: юли 23, 2011, 10:13:19 »

здравейте мами и от мен!  give_rose
отдавна не съм се включвала,но нямах много свободно време на последък.
ние вече сме двама  heart heart heart kiss моя малък бебок проплака на 15.07 в 15.00ч. 3250г и 50см. всичко мина добре. цяла седмица преди това бебчо беше много бурен,имах силни контракции и като стигнем с тати до входната врата се отказваме от излизане  blum само фалшиви тревоги и ме беше шашнал доста. но на 15,07 в 2ч през нощта получих прокървяване и отидохме в болницата. точно когато започнаха контракциите нашия бебо реши да си поспи,направо ни заби  tease след 13 часа реши че се е наспал и е време да излезе и да ни зарадва Bravo
вече сме в къщи и се гледкаме.
няма нищо по-хубаво от това да държиш бебчето си в раце.
пожелавам успех на всички мами който все още чакат своите бебчета,леко раждане и много целувки.
а на мамите който вече се хушкат с бебоците - честито. да са ви живи и здрави и много много да ви радват. весел ден на всички  heart heart heart
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #18 -: юли 23, 2011, 10:19:24 »

deyzy1 ЧЕСТИТО





Поднасям моите пожелания,
за бебенцето ви красиво:
да е живо, здраво и щастливо,
да радва мама и тати и роднини!


Много ще се радвам ако споделиш как е минало раждането и първата среща с бебчето как се справяте и как се казва най-вече girl_wink

То не останахме много мамите 2 в 1  Girl_hide  Новата ни тема тръгна много добре и дано все така върви и занапред girl_wink
« Последна редакция: юли 23, 2011, 10:24:32 от iveto90 » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #19 -: юли 24, 2011, 08:33:27 »

Добро утро мамита girl_wink

Отново никакви ви няма girl_impossible

Нещо много ми е мудно тези два дни чувствам се изморена а нищо не съм правила дори не е и жега да кажем че е от това... Иначе бебчо е спокоен, заиграваме се като съм в легнало положение, вече спя през нощта yahoo само дето си ставам често до тоалетната но е неизбежно girl_wink

Чакам новини за Ани и Бубчето girl_wink понеже никакви ги няма...

ХАйде хубав ден от нас Flower
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 25, 2011, 08:18:00 »

 Girl_hide Здравейте мамита, как сте smile
Аз вчера прекарах един чудесен ден на Витоша, беше супер, избягахме от жегата  yahoo
Следобяд  с таткото правихме и разходка в парка,а вечерта бяхме навън на цаца с биричка smile

deyzy1   честито и от мен butterfly , как сте с бебчо,ще чакаме с нетърпение разказче smile
Иве  как си мила, да ти кажа и аз предните два дни бях като тебе, хем времето не беше мн топло, но мойта бебка си е вечно буйна  yahoo нищо è на мама и е спинкаше  tease.Радвам се че спинкаш през ноща Bravo, а за тоалетната аз съм на пост по 4-5 пъти  smile
 Хайде лек и слънчев ден от мен и целувкиииии give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #21 -: юли 25, 2011, 08:39:13 »

Добро утро мамитааа give_rose

Аз като всяка сутрин да се отчета-хихихиии...

Кате мила много се радвам, че така сте решили да се разнообразите и ти и мъжа ти предполагам, че е било хубаво girl_wink и как няма нашата планина е чудесна...

Иначе за нас освен тази нощ с тази буря която беше всичко си ни е ОК, крачетата започнаха да отичат вече и понякога доста боли, ние с мъжа ми започнахме да правим нощни разходки по улицата и кучето с нас и се чувствам много добре може би и заради това спинкам така добре- от чистия въздух че нали планината е до нас...

Ами това е за сега от нас, очаквам и другите мамита

Хубав и слънчев ден Flower


Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 25, 2011, 09:44:19 »


deyzy1, Честита рожба и от мен!
Да Ви е жив и здрав малкия и много да ви радва!



Как се казва, как сте?

Ивето и Катето, много хубави уикенди сте имали. Браво. Благородно завидях за разходките  give_rose
Аз съм си още тук. Моите акушерки нищо не познаха  tease хахаха

Bub4eto, ти как си? Стискам палци!

Ивето, Благодаря за линка към Бременни майчета. Ето го, за тези, които не са го намерили.



Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #23 -: юли 25, 2011, 13:26:41 »

Ивето, Благодаря за линка към Бременни майчета. Ето го, за тези, които не са го намерили.

Супер, и Капризче като има време може да ги вметне най-отпред girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #24 -: юли 26, 2011, 08:09:38 »

Добро утро мамитааа give_rose

да се разпишем и за днес girl_wink

Ние сме си супер с бебо, вчера с тати бяхме на пазар и му купихме разни нещицааа  yahoo много се радвам защото аз нямах търпение вече, ще кача снимки в галерията...

Вие как сте мамита?

Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 26, 2011, 08:23:11 »

 Bravo yahoo Girl_hide Браво Ивееееее мн са сладурскииииииииииии, със здраве да си ги ползвате  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #26 -: юли 26, 2011, 08:27:23 »

Мерси мила, и вие вашите girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #27 -: юли 27, 2011, 12:02:08 »

Здравейте мамита give_rose

вас пак никакви ви няма но ние сме си тук както винаги girl_wink попаднах на 2 клипа много хубави и ще са полезни за всички ни  girl_wink

http://vbox7.com/play:28eecdd0


http://vbox7.com/play:7fb387c1

« Последна редакция: юли 27, 2011, 12:25:11 от Ивето » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #28 -: юли 30, 2011, 08:06:20 »

Малееее само ние с Катето ли останахме??? pardon

Понеже всяка мама си има темичка си пише в нея и нашата обща отиде назад в "класацията"... е ето един отчет от мен, то май за сега сама си пиша хаха...

Бебчо вече няма място и не рита а направо бута с крачета и ми мести целия корем направо понякога си боли, направих опит за снимане на клип докато се движи стана yahoo Татко ни много ни се кефи като започне да бута danceg обаче не дава да мръднем, само това не прави, онова не први, почивай си повече, ама аз имам сили като за още 2-ма  goody

Сега чакаме доктора ни да си дойде и отиваме пак на преглед за кръв и урина, и ще каже от кога започваме следенето на тоновете всяка седмица...

И да добавя-имам нова страст yahoo да правя торти хахаха- с този така хвален фондан, само мъжа ми ми обеща да попита за някой неща в един сладкарски цех и ще врътна една да ви покажа, не че се хваля но ми се получават, за кумовете като ги искахме бях направила една страхотна с бабнани и ягоди и блатове от бисквити (ако някой я иска да каже) girl_wink

Това е от нас smile
« Последна редакция: юли 30, 2011, 08:11:33 от Ивето » Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 30, 2011, 08:53:36 »

 give_rose Здравейте мамита и от мен smile Иве тук съм и аз милааа smile give_rose Наистина темичката ни поизостана . Радвам се че сте добре с бебока, ние също ритаме така и на моменти си боли angry yahoo.
Аз съм на преглед на 4.08-нямам тъпрение  yahoo ,иначе съм ок, само дето тези дни ме боли адски мн таза ли и ставите направо не се спи  cray
Иве и аз съм голям фен на тортите с фондана,ще чакам снимки задължително smile
 Целувки и хубав ден на всички girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines