Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:47:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 68975 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 06, 2011, 16:20:53 »

Тъй като не мога да намеря кабела на апарата blush пускам една снимка от сайта, да ми видите новата придобивка - обиците от rozovka yahoo

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 08, 2011, 10:33:39 »

То ще дойде време за 8-мартенските подаръци докато аз се наканя да си покажа моята прекрасна бяла елхичка от Аби. Светлолилавите топрки дойдоха с нея  girl_wink

По незнайно какви причини обаче, на мога да накарам снимките от галерията да се появят в пост  sad
Затова - може да видите елхичката там  pardon

« Последна редакция: януари 08, 2011, 14:02:09 от gucci » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 14, 2011, 18:51:08 »

Искам да се извиня на моята Снежанка, че още не съм писала за подаръка , който успях вчера д авзема от пощата. ПОлучих известието, когато Магито ми писа, но заради поледица, не успях да отида на другия ден до пощата и вчера съпругът ми го взе. Ilkata , много благдаря, свещникът е много красив, а златните шишарки първоначално не предположих ,че са свещи, а картичката е страхотна, не предполагах ,че се предлагат такива с традиционни елементи. Благодаря за хубавите пожелания. Нека новата година ти донесе много любов, здраве и късмет. Снимки съм направила, но ще ги кача малко по-късно.
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 15, 2011, 14:08:09 »

Мири мила много се радвам че ти е харесало това което ти избрах, но най много се притеснявах с получаване за това че се забави толкова много. Важното е че ти е харесало, надявам се поне за тая Коледа да си го оползотвориш  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #274 -: януари 26, 2011, 13:44:04 »

Имам си подаръккк!!! Имам си подаръккк!!! smile
Вчера ми се обадиха кога днес ще имам възможност да ми го донесат и аз казах, че съм свободна целия ден. Момчето ми каза, че около 2 часа ще пристигне вкъщи. Но днес 12:30 ми звъни пак и казва, че след минутка е тук, а аз не си бях вкъщи...  girl_impossible И питам дали може да го остави при съседите, но той беше толкова мил, че предложи да ми го донесе, където се намирам. Откри ме и ми го даде!!! smile Странното обаче дойде после. Няма картичка, а подателя ми е Техномаркет!  Oh my ... Но после разбрах, че трябва да благодаря на dani 81!!! Мила, благодаря най-искрено, защото и ти преживя премеждия с изпращането на този подарък. Ако искате вярвайте, но точно днес се косех защо съм си забравила ТОВА нещо на Благоевград и се вайках много. Като по поръчка днес дойде исканото от мен. И много ми харесва!!! Ще го пробвам още днес! yahoo А ето какво е всъщност то :


« Последна редакция: януари 26, 2011, 14:21:05 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 26, 2011, 14:14:52 »

наделина, на мен не ми се отваря снимката
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 26, 2011, 14:24:28 »

Ейййййй Наде страхотен подарък...мога само да си мечтая за такава преса! cray
С много здраве да си ползваш и само за хубави моменти! give_rose
« Последна редакция: януари 26, 2011, 14:26:08 от rosit@ » Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 27, 2011, 20:21:47 »

Наде, много се радвам, че ти е харесъл подаръка ми smile Наистина имах малко премеждия с коледния подарък и затова реших да го сменя  Wink Дано да го ползваш със здраве give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #278 -: януари 28, 2011, 08:59:01 »

Защо е трябвало да го сменяш? Извинявай, че така се получи. И пак благодаря много!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines