Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Родителите - 2 част  (Прочетена 12162 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #15 -: септември 08, 2011, 21:16:08 »

Планирането на сватба ще бъде страшно трудно. Просто според нея е по-добре да даде парички за сватбено пътешествие, отколкото да се прави сватба. Било безмислено според нея хвърлянето на толкова много пари. Но според мен парите са предтекст, все пак много добре знам възможностите ни като цяло. А и имало много хора, които нямало как да се пренебрегнат и трябва да се поканят... тук филма е голям  funnytooth аз не го приемам лично, защото половинката е на моя страна и каза, че щом той прецени, че е готов и иска да има то Ще има. За сега поне се въздържаме от тези събития, за да не изостряме напрежението. Винаги има сравнение " ама вие ако го правите така във вашия край, ние тук го правим иначе ". Незнам как е при другите, но на мен ще ми е страшно трудно да се пребороря с " майката". Докъто баща му е супер. Няма притенции не се меси. Даже все се чуди как да ни удоги и зарадва.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 08, 2011, 21:30:54 »

Е,на вас какво ви пречи да си направите сватбата?Казвате ще се женим и толкоз.Ако ви помогне финансово,ок,ако ли не-вие си поемате разходите и толкоз.  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #17 -: септември 08, 2011, 21:45:35 »

carlyangel Все още не съм получила предложението, за да се направи. За сега не бързаме или поне не той. Незнам той ли се страхува или се влияе, но не подписа прави любовта. Моята майка изгаря от нетърпение да ме види булка и я разбирам напълно. Но не искам едно такова събитие да се превърне във повод за " война", вместо за едно прекрасно изживяване, както за нас, така и за родителите ни. Относно финансовото положение - ще се справим. Може би и с малка помощ от страна на родителите, понеже само на неговата заплата ще е трудно, и затова изчакваме ( или поне аз така си мисля ), за да мога да завърша и да намеря работа. След това ще е по-лесно. Ако сега те уж са пречка, то после съвсем няма да са. Ох така мисля, но незнам. Наистина скоро сватба няма да има. Не се чуствал готов или родителите не са готови да го делят изцяло с друга. Наистина това е голяма мистерия за мен. Иначе се разбираме що-годе добре.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #18 -: септември 08, 2011, 21:59:09 »

Миши, той ли ти е споделял, че не се чувства готов? И готов за какво по-точно - за брак или... Не знам, мила...и това "родителите да го делят изцяло с друга", нали все пак ти си тази, която техният син е избрал и ще им бъдеш като дъщеря. Права си като го определяш като мистерия. Нооо да не ти пука  Wink Обичайте се и нещата ще се подредят smile   
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: септември 08, 2011, 22:12:01 »

Тонина благодаря ти.  И да той ми е казвал, че не се е чуствал готов. Известно време беше без работа и разбирах - искаше да даде всичко за всоето семейство и бъдещо дете. Сега има страхотна работа и финансите няма как да го плашат. Но никой не е казал, че всичко ще падне върху него. Майка му като ни види все казва " искам много да се обичате и все така усмихнати да ви виждам ", а когато някой попита " няма ли да има вече бебе, или кога ще има сватба" се ядосва. Е, аз се забавлявам на всичко това поне за сега, защото не мисля, че подписа ще увеличи любовта ми към него. Но понякога става дразнещо.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 08, 2011, 22:31:35 »

Много нетактично от нейна страна,не си го слагай.Сигурно е някаква ревност.Ще й мине  gu6
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #21 -: септември 09, 2011, 08:47:59 »

Според мен пък това "дразнене" ми се струва нормално от страна на майка му. Дори мисля, че може ти да си внушаваш, че е дразнене. Ти говориш за нея, сякаш ти е свекърва, но тя на практика наистина не ти е още и жената си е напълно права да не желае да я наричат така. Нищо не се знае в живота! Направете сватба или поне се сгодете, започнете да планирате сериозно една такава крачка и тогава започнете да изисквате от нея да го приеме, защото реално погледнато в момента "слагаш тигана на котлона, ама рибата си в морето". А тя от друга страна няма как да не се израдва, че синчето й ще се жени, още повече, че те харесва като негова приятелка. smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #22 -: септември 09, 2011, 08:57:20 »

Наде ти не си ме разбрала. Аз не съм казала, че в момента не желае да я наричам " мамо ". Тя просто в един от разговорите вметна, че не желае която и да е да я наричат така. И не се дразня наистина, защото той си е едничък и имат много силна връзка. Никога не съм се дразнела от поведението й ( а понякога чесно казано е ужасно спрямо мен ) просто приемам, че може би има известна ревност. Все пак ставаше въпрос дали бихме се обърнали с " мамо и татко " на свекърите. А аз пак ще се повторя и ще кажа, че много зависи от хората, които седят срещу мен и техните желания.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines