Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:29:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimi1809 -06.08.2011г.  (Прочетена 17361 пъти)
 
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« -: юли 06, 2011, 10:47:50 »

Остава точно един месец до твоя вълшебен ден mimi1809 и дойде време и за твоята темичка.
Пожелаваме ти да я изпишем с много усмивки и положителни емоции.Сподели как върви организацията.
 give_rose give_rose give_rose chee
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 06, 2011, 11:05:56 »

Честита темичка и от мен mimi1809  Bravo Пожелавам ти само хубави емоции през този един месец smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 08, 2011, 14:02:44 »

Еееее супер и аз си имам темичка благодаря ви много момичета без вашата помощ няма да мога да се справя за този важен ден .Така за сега съм готова с всичко дж,видео,фото,рокля,торта ,младоженеца го облякохме и него част от дребните неща са ми готови сега правя и тейбъл картичките и номерцата ца масите имам още малко да направя чакам си книгата за пожелания ,кутията за подаръците и остана да поръчам и подаръчетата за гости и ботунерите .Тази седмица ще ходим за медицинските с младоженика и да купя и официално костюмче за моето детенце защото той ще е също важна част от тържеството.Имам да поръчвам пити,баница,кумското пиле да ходим да купим подаръци за кумовете и още куп дребни задачи ,а то времето си върви и на всичкото отгоре ме махнаха от работа заради "кризата" и предната седмица загубих и баба си общо взето нещата малко се объркаха при мен но гледам да се държа за хубавото събитие .По късно ще кача снимки на нещата ми и ще се включвам за новите неща и разказчета.
Активен
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #3 -: юли 09, 2011, 13:45:10 »

Явно напоследък не ти е никак лесно Мими.Моите съболезнования за загубата ти.
Трудно е да се зарадваш истински на каквото и да било,когато си загубил близък човек.
Разгледах галерията ти.Допадна ми идеята ти за цветовата гама-небесно синьо
Всичко е много хубаво,а колието и обиците ти са почти същите като моите като модел.
Не се притеснявай за нищо,защото ти предстои ден който е веднъж в живота и си заслужава да бъде прекрасен.
 give_rose give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 16, 2011, 10:07:17 »

здравейте момичета записах си час за маникюр козметик масажи и в сряда съм на пробна прическа.НА 25 трябва да отида до агентката ми да си взема ботунерите подаръците за гости и сватбената книга и кутия и да си избера модел за букета и украсата на колата.Това е засега от мен
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2011, 21:34:13 »

момичета бях на пробна прическа и ще кача снимки имам нужда от помощ.Дайте ми идея за реч към родителите преди да им поднеса техните подаръци.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 23, 2011, 11:54:17 »

Наистина е неприятно като се случват непредвидени и тъжни неща, но ще видиш, че на самия ден ще си погълната от положителни емоции и ще забравиш за всичко, освен че това е вашия специален ден.  smile
Кажи малко повече за сватбата, къде ще е, колко човека ще сте? Виждам, че сте готови почти с всичко. И много ти е нежна темата, видях снимките в галерията.
Също исках да попитам, не бях чувала, че трябва да се подаряват подаръци на родителите, или поне в нашия край не го правим.
Ще чакаме снимките от прическата, а за речта най-добре започни с Мили/скъпи родители.....и после ще си дойде само, каквото ти е на сърцето. smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 23, 2011, 18:59:20 »

Аз съм от Плевен ресторанта е  Национал и ще сме 80 човека .На мен любимия ми цвят е синьо и лятото предпоставя за море и от там дойде и идеята ми за този цвят .Това не е традиция просто аз правя изненада за тях като благодарност за всичко което са правили и продължават да правят за нас.А и съм и потготвила и друга изненада-ще изпея песента на Роси кирилова -най добрата дума мамо и предполагам че много ще се изненадат.Относно снимките за пробната не са много добри но ще кача.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 24, 2011, 14:22:42 »

ето тук може да видите роклята http://mimi1809.snimka.bg/wedding/podgotovka-za-svatba.582974
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 24, 2011, 14:36:26 »

ето тук може да видите роклята http://mimi1809.snimka.bg/wedding/podgotovka-za-svatba.582974

Страхотна е роклята, ще си много хубава булка.  smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 24, 2011, 14:43:12 »

благодаря ти тази седмица ще се включа с още снимки и подробности че ще ходя до агентката ми за уточняване на сватбения ден и ще се срещна с фотографа видето и дж.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 29, 2011, 10:12:12 »

вече имам ботунери и подаръчета и подаръците за родителите също са готови по късно ще кача снимки
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: юли 29, 2011, 16:24:17 »

Браво за идеята ти да поздравиш родителите /надявам се и неговите/ с песен! Според мен, нямаш нужда от реч - само кажи това, което си написала "за всичко, което сте направили и продължавате да правите .....". Изненадата ще е голяма, внимавай покрай тях да не се разплачеш и ти от силните емоции  Wink, че как ще пееш!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 29, 2011, 17:07:46 »

Аз съм много емоционална така че се надявам да не се разплача .Вече сме почти на финалната права остана само да купим колан за младоженика да поръчам питите и да взема алкохола всичко друго е готово и моя син го облякохме вече така че останаха още малко дреболийки и сме готови и само чакаме щастливия ден в четвъртък ще стана официално госпожа Петкова тогава ще разпишем в гражданското.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 30, 2011, 10:14:41 »

момичета има качени снимки на ботунерите и подаръците за гости
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines