Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:12:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на alo_madona!!!! 31.07.2011г.  (Прочетена 27117 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 07, 2011, 11:36:30 »

Честито на най-прясната госпожа, с пожелание за много дълъг и щастлив семеен живот!!! От малкото снимки, които си качила, виждам, че всичко е било много красиво smile прическа, рокля, бижута, супер! Поздравления!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #76 -: август 15, 2011, 15:20:27 »

alo_madona Нямах достъп до Интернет тези дни и само аз съм успяла да те поздравя.

Честито госпожо Апостолова smile Пожелавам ви много да се обичате и животът ви да бъде един безкраен празник.
Снимките са страхотни  Bravo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 16, 2011, 11:45:39 »

Честито и от мен, скъпа - много красива булка си била. И букета ти ми направи голямо впечатление smile Ще чакаме още снимки в сватбеният албум, както и разказ за това как е минало тържеството smile
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #78 -: август 16, 2011, 12:10:41 »

Честито и от мен! Много семейно щастие ти желая!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 17, 2011, 12:56:07 »

Здравейте мацки , благодаря на всички за милите думи  Flower Върнахме се от меденият месец и се чуствам страхотно ...Много съм доволна от сватбата и почивката която си направихме.. Ще кача малко снимки още днес , а като се пооправя ще ви разказвам много неща smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 17, 2011, 13:21:53 »

alo_madona, браво на вас  - много дълга почивка изкарахте Bravo Bravo Bravo Радвам се,че е било хубаво. Чакам с нетърпение да разказваш и да покажеш снимки!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 17, 2011, 13:32:24 »

Alo_madona, много хубаво изглежда всичко! Поздравления! Букета и бутониерите са супер, както и всичко останало  give_rose Чакаме разказчето ти с нетърпение!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 20, 2011, 01:47:07 »

Къде се изгуби, мадам?  sad
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 22, 2011, 14:53:50 »

Момичета ще ме извинявате , но 10 дена нямам и грам свободно време blush Във къщи е лудница и не мога да се оправя със подреждането на подаръците blum Направо съм капнала и нямам време да ви разкажа за моята приказка....Но ще се реванширам със видео от сватбата Wink Целувам ви
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #84 -: август 23, 2011, 16:31:44 »

Добреее  smile извинена си smile Ние ще си стоим и кротичко ще си чакаме  smile smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 31, 2011, 16:23:40 »

Моят сватбен ден


Денят 31.07.2011г. започна още в 5:00 за мен със чаша горещо кафе и усмивката на моята най-добра приятелка. Докато се оправях в банята на вратата се появиха гримьорката и фризьорката и започнахме едни приготовления , та чак до 9:00 , когато трябваше да съм облечена и готова, но аз още се мотаех във нас(а трябваше да съм в баба ми от където ме взеха) Та разтревожен баща ми започна да ми звани и да ми се кара , че закъснявам и от там се започнаха вълненията при мен... blush
Набързо притичахме 2 блока , които ни делят и се облякох...Започнаха да се точат и гостите и в суматохата дочух колите на сватбарите и младоженеца *YAHOO*Стана ми много приятно и започнах да се вайкам дали ще ме харесат  и докато се усетя те вече бяха на вратата...
Моите приятелки успяха да напълнят обувката с доста пари и поизпотиха милото..
Когато влезе при мен първите му думи бяха,че съм много красива,след което ми подари букет от рози и влезнаха всички останали...Кумата ми поднесе букета,който много ми хареса и започнахме с закичването! На излизане засвириха музикантите и майка ми ни поля вода за късмет...Последва и 1 право хоро след което се качихме по колите..В ритуалната нещата минаха много бързо и нищо не можах да усетя..Успях да настъпя младоженеца , но не ми беше лесно , защото не се даде без бой скачаше като луд 2-3 пъти , но накрая аз надвих ;)И църквата мина много добре или поне така ми казаха гостите,защото и там всичко мина като на сън и сякаш много бързо....А в ресторанта успях да се веселя с пълна сила , макар и да не отчупих по-голямото парче от питата...а кумовете бяха върха , много игриви и весели успяха да се справят със кумската ръченица.Имаше и много изненади от маи приятели и от мама имах пълна програма с народни танци и пляскахме с пълна сила..Тортата не беше това ,което исках ,но за сметка на това си беше вкусна...Мазане при нас нямаше,но една от двоиките които викнах успя да ни разсмее със боя със тори..И така неусетно сватбата приключи,но само в ресторанта .............
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 31, 2011, 16:35:28 »

След ресторанта излезнахме малка група около 10 човека да пийнем кафе и да чакаме да отворят дискотеките...понесохме се към Народния и както си вървях със роклята и воала на главата всички ни поздравяваха по улицата и се снимаха с нас...Тогава започна и купона от всички стани се викаше булка или горчиво аз не спирах да се смея ...
Така се стигна и до първата ни среща със един клушар , който искаше да ме пипне за късмет ...започнахме с него едни снимки ,едни пози (много смях падна)
Чужденците после дойдоха да се снимаме и стана една навалица около нас от желаещи да се снимаме...И така около 200 снимки със всички желаещи да се снимаме...Веселбата продължи въб фолк клуб Ревю до 3 :30 със танци и гледане на снимките от градинката...и до сега ми е смешно като се сетя какви ги вършихме

http://www.album.bg/alo_madona/albums/170673/

дано се отвори тази станица , за да видите какво се върши по време на сватба по улиците на София ............Надявам се да се забавлявате със снимките
« Последна редакция: август 31, 2011, 16:52:31 от alo_madona » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 01, 2011, 10:24:39 »

alo_madona поздравления било е страхотно и снимките го показват а и вие самите -излъчването ви и това на вашите приятели браво.Много семейно щастие и нека пламъка на любовта да не угасва.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: септември 01, 2011, 11:39:32 »

Страхотна "улична" фотосесия! good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 02, 2011, 08:51:18 »

Тази фотосесия е направо уникална! Много се смях като четох разказа, а снимките са страхотни! Браво на вас Bravo Ще видим и ние какви ще ги вършим по ранните часове, като си тръгнем от дискотеката sarcastic sarcastic
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines