Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:01:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на alo_madona!!!! 31.07.2011г.  (Прочетена 27289 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 07, 2011, 16:05:32 »

Момичета качила съм ви малко снимки- на пробните цветя за тортата,обувките,малките кошнички и порадака за гостите , ботониерите за бабите и дядото,кошниците , които още не са в готов вариант ,но напредваме ... Wink Поръчах си и фигурката за тортата в понеделник ще я вземем и ще я снимам и нея.

А утре ще ходя да си търся рокля за моминското парти ,което ще се състои на 23.07.2011.... yahoo

Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 12, 2011, 07:44:51 »

Искам да се похжаля , че направихме всичките подаръци за гостите и украсата за ресторанта тези дни...
 Но имам и лоши новини , вчера бях на пробна прическа при мои приятел (учителя ми по фризмьорство) които ме направи на кичури и след това трябваше да доиде негова колежка , която да ми прави пробната , че била много добра pleasantry...
Та дойде въпросната госпожичка със 1 час закъснение , аз вече се бях навила на букли и само ми захвана воала и цветето и ми направи 1 плитка....Гледах се ,гледах се и някак си се навих да остане така.. blush Тръгвам си и се разбираме за деня при което аз я попитах колко и дължа за пробната и за деня и тя ми каза - 10 лв за пробна и 80 за деня Oh my ...  crazy при което аз погледнах crazy моят познат и тои ме разбра ,че няма да е тази фризьорката...Направо бях бясна , при положение ,че сама се навивам и да дам 80 лв за плитка..Няма да стане при 10 фризьора поканени на сватбата, но просто мн разчитах да не ги ангажирам за деня и се бях настроила да се получи с тази прехвалената cray за това се ядосвам
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: юли 12, 2011, 09:11:52 »

Е, изплаши ме, като прочетох "имам лоши новини" sad.  Важното е, че си решила как ще изглеждаш, а и ще намерите друга фризьорка. Направили сте доста неща, имате време.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 12, 2011, 12:43:06 »

Оооо, тази е луда!  crazy Какви са тези цени и то за тове, което ти казваш? Въобще не се ядосвай! Ще си намериш друга фризьорка, ти поне имаш богат избор!
За подаръчетата-браво! Дай снимчици!  smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 12, 2011, 21:09:06 »

Сложих снимки на сватбената фигурка и подарака за децата yahoo Много съм доволна
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #20 -: юли 12, 2011, 21:21:27 »

фигурката е много сладка наистина добър избор. А относно фризьора - не се притеснявай сама каза, че 10 от гостите са такива. Все един от тях ще се съгласи да те направи
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 16, 2011, 07:26:42 »

Тази е луда,нестига че закъснява-нищо не е направила ами и пари ти иска,малко от малко срам да имаше хич нямаше да спомене парите за пробната,няма страшно.
мале и на теб не ти остана,като гледам как една по една сватбите Ви минават,а сякаш беше вчера когато започнахме да пишем във форума,двете с Monikamaria ,ще си правим компания до август  smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 18, 2011, 07:59:58 »

Добро утро мацки , днес съм се събудила с много настроение...Снощи свършихме с кошниците и табелките за масите  и всичко стана перфектно...Баща ми пък направи арката и сега остава да се украси с цветя и тюл и малко пеперуди yahoo (2 дена преди сватбата за да не прашляса)
Медицинските ни са готови , ходихме и до църквата в събота да си покажем кръщелните , както и за свещите (в лилаво са ) После с кумовете си купихме подараците , които ще си разме
ним smile

А и моминското ми парти наближава и за това съм се подготвила Wink Ще изненадам всички дами като се явя със воал и малки фрукети за косата и дълга рокля в сиво и бяло smile
Резервирали сме си места в едно битово заведение(нали сме си танциорки) и ще се веселим с пълна сила в събота...
Днес взимаме и костюма на милото и пак ще ви пиша...

Имам малко нови снимки в галерия за всички любопитни като мен blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #23 -: юли 18, 2011, 11:08:05 »

Много сте напреднали браво всичко изглежда страхотно. Много ми харесаха свещите. Така ги купи или сама си ги украси. Иглеждат много свежи. Така изглежда сте на финалната права и ще ти остане време за почивка преди големия ден.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 18, 2011, 11:42:11 »

Mishi благодаря ти за милите думи, свещите ги купихме от Св. Неделя по порачка са( за 40 лева ) , защото много исках да са в лилаво и ми ги направиха yahoo станаха мн сладки
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #25 -: юли 21, 2011, 15:58:09 »

alo_madona как върви подготовката, какво още ви остана?
разгледах галерията, много са ти хубави нещата  girl_wink
после докладвай за моминското парти, нали сме любопитни да раберем  blush , особено тези дето най-вероятно няма да имат  cray
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 21, 2011, 18:55:40 »

Morning_Flower радвам се , че нещата които сме избрали ти харесват.... smile Днес ходихме до ресторанта за да преговорим всичко отново и да резервираме още 1 стая за кумовете. Иначе нещата вървят много добре , вълнуваме се и двамата за партитата тази събота pardon Взели сме костюма на милото и порачахме букета и др цветя за сватбата. Другата седмица ни остават дребни нещица да се купуват (бонбони и сладки , вино за църквата, балони) Чуствам се много обичана и щастлива тези дни , всичко ми е като на сън !  Пращам ви  kiss2 и ще пиша преди партито да ви кажа как се чуствам
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 21, 2011, 23:26:45 »

alo_madona честита темичка , радвам се че въпреки ядовете покрай прическата , другата подготовка върви добре.Много хубави неща сте взели ,гледах снимките.Пожелавам ти да изкарате едни страхотни емоционални мигове в този така специален за вас ден.Бъдете много щастливи и все така влюбени дълги години.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 22, 2011, 00:33:12 »

Вие сте готови с почти всичко, браво на вас, страхотна организация.
А свещите са невероятни, много нежни. Не знаех, че в църквите могат да изпълняват такива поръчки.
Весело изкарване на моминското парти!  yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 22, 2011, 09:20:13 »

Браво, мила Bravo Bravo Bravo като гледам сте съвсем готови вече и сега ви остава единствено да релаксирате и да се порадвате на последните "ергенски" дни (ако може да ги нарека така). Пожелавам ти прекрасно моминско парти! Да разказваш после и да споделиш снимки!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines