Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 22:56:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на alo_madona!!!! 31.07.2011г.  (Прочетена 27239 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: юли 03, 2011, 16:56:03 »

Мила, ето че дойде време и за твоята темичка!!!  yahoo Остана по-малко от месец до големия ден и ти пожелавам последните дни да минат леко и изпълнени с радостни вълнения! Напълни темичката с хубави снимчици и успех!  kiss2
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: юли 03, 2011, 17:11:56 »

Охоооооо кой си има темичка вече. Пожелавам ти да я напълниш само с хубави неща и леки финални дни. Очакваме разказче до къде сте стигнали с подготовката
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 03, 2011, 18:04:49 »

 yahoo Ураааааа след 6 месеца във форума и много емоции ето , че и аз си имам темичка! Благодаря ви за милите пожелания...Обещавам разкази и много , много снимки!


Така , сватбата е на 31.07.2011г. темата е - пеперуди -лилаво,златно и екрю
 Аз съм готова със всичко по моят тоалет - имам си рокля- екрю тип принцеса със 2 обрача с малко бродерия по горната част , обувките са сандали , чантичка бонбон като роклята и воал със венче..

Младоженеца утре е на 1 проба за костюма и ще го снимам да го покажа...

Готови са и поканите,подараците за гости(рамка със наша снимка и пожелание),халки , имаме си чаши , шампанско,бокал и панделки за свещи ( без свещите, защото трябва да ходя до църквата за тях) , късмети за хвърляне във лилаво и екрю , кошничка за халки ,венчета и рокли (бели със лилава панделка) за шаферките.... И това се сещам за момента ,защото съм много развълнувана pardon
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #3 -: юли 03, 2011, 18:25:33 »

Честита тема give_rose да я напълниш с много положителни емоции и снимки smile като гледам доста сте напреднали сигурна съм че се вълнуваш адски много smile ще следя развитието на нещата около теб с интерес smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 03, 2011, 20:11:54 »

Опаааа, ето още една Госпожица е на път да се изниже от този си статус и да стане Госпожа след по-малко от месец! Виждам, че вървите добре с подготовката и съм сигурна, че всичко ще е наред до края! Успех ти желая.  Good luck Good luck Good luck

Много  са ти хубави всички неща! Bravo Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: юли 04, 2011, 07:47:01 »

Да, една красива пеперуда ще запърха скоро с крилца, а всички ние ще и се радваме!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 04, 2011, 08:58:28 »

Честита тема и само усмивки оттук нататък  give_rose хайде да се потопим и ние в атмосферата около вашия незабравим ден  yahoo
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 04, 2011, 09:21:50 »

Честита темичка  give_rose
Пожелавам ти много положителни емоции и спокоини оставащи дни от подготовката!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2011, 09:29:36 »

 give_rose Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!

Тази и др седмица ми е много натоварена със оставащата украса за ресторанта...Не е готово дървото за пожелания,таблото със имената на гостите,малките кошнички за масите и вазите за цветя , трябва да се захващаме и със кутията за пликовете Wink и да решим какви да са цветята по масите , както и украсата за тортата...

А по-късно ще ви кажа и какво става с костюма на милото  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2011, 23:35:50 »

Браво, мила, много си напреднала, а все пак имаш почти месец!  Bravo Ох, последните дни са най-сладки!  danceg Отвътре ми се стяга сърчицето като се замисля!
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 05, 2011, 20:16:38 »

Честита темичка и от мен!Твоята сватба е само ден след моята  yahoo Наистина много сте напреднали с подготовката при нас още има да се уточняват доста неща,но всичко ще е в последния момент smile Пожелавам ти незабравими вълнуващи моменти до сватбата и още по-страхотна сватба Сватбаааа
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 05, 2011, 20:53:12 »

Честита темичка и от мен ,не съм ти чиститила досега, защото напослъдък не мога да се добера до компютърът  crazy
Желая ти всичко най-хубаво и да бъдеш най-щастливата и красива булка ! Сватбаааа
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 05, 2011, 21:03:12 »

 tsvetenceto ще се вълнуваме заедно , малко ни остана yahoo
 panteryx благодаря за хубавите думи  Wink


При нас нещата варвят много добре с костюма на младоженеца , имаме само още 1 проба и си го визаме. Утре ще снимам някои нища да ви покажа и ще видя дали са готови кошниците ( правят ги приятелки, че се оказа доста пипкава работа и не ги довършихме )


А днес направихме освещеаване  на апартамента ни , защото ни казаха , че като ново семейство трябва да влезнем в осветен дом! Мина много хубаво и вълнуващо smile

Лека и мека и очаквайте снимки
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 06, 2011, 02:08:33 »

Мила, това с освещаването е много добра идея!  good Мислим и ние да го направим. А и след ремонт е добра идея!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: юли 06, 2011, 10:39:28 »

Наистина много сте напреднали браво на вас. Поне ще имате повечко време за почивка преди големия ден. А относно освещаването  Bravo Bravo Bravo наистина много добре сте го направили. И аз знам, че е хубаво един нов дом да бъде освещен. Там ще си живуркате с мир и любов  Wink
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 07, 2011, 16:05:32 »

Момичета качила съм ви малко снимки- на пробните цветя за тортата,обувките,малките кошнички и порадака за гостите , ботониерите за бабите и дядото,кошниците , които още не са в готов вариант ,но напредваме ... Wink Поръчах си и фигурката за тортата в понеделник ще я вземем и ще я снимам и нея.

А утре ще ходя да си търся рокля за моминското парти ,което ще се състои на 23.07.2011.... yahoo

Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 12, 2011, 07:44:51 »

Искам да се похжаля , че направихме всичките подаръци за гостите и украсата за ресторанта тези дни...
 Но имам и лоши новини , вчера бях на пробна прическа при мои приятел (учителя ми по фризмьорство) които ме направи на кичури и след това трябваше да доиде негова колежка , която да ми прави пробната , че била много добра pleasantry...
Та дойде въпросната госпожичка със 1 час закъснение , аз вече се бях навила на букли и само ми захвана воала и цветето и ми направи 1 плитка....Гледах се ,гледах се и някак си се навих да остане така.. blush Тръгвам си и се разбираме за деня при което аз я попитах колко и дължа за пробната и за деня и тя ми каза - 10 лв за пробна и 80 за деня Oh my ...  crazy при което аз погледнах crazy моят познат и тои ме разбра ,че няма да е тази фризьорката...Направо бях бясна , при положение ,че сама се навивам и да дам 80 лв за плитка..Няма да стане при 10 фризьора поканени на сватбата, но просто мн разчитах да не ги ангажирам за деня и се бях настроила да се получи с тази прехвалената cray за това се ядосвам
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: юли 12, 2011, 09:11:52 »

Е, изплаши ме, като прочетох "имам лоши новини" sad.  Важното е, че си решила как ще изглеждаш, а и ще намерите друга фризьорка. Направили сте доста неща, имате време.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 12, 2011, 12:43:06 »

Оооо, тази е луда!  crazy Какви са тези цени и то за тове, което ти казваш? Въобще не се ядосвай! Ще си намериш друга фризьорка, ти поне имаш богат избор!
За подаръчетата-браво! Дай снимчици!  smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 12, 2011, 21:09:06 »

Сложих снимки на сватбената фигурка и подарака за децата yahoo Много съм доволна
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #20 -: юли 12, 2011, 21:21:27 »

фигурката е много сладка наистина добър избор. А относно фризьора - не се притеснявай сама каза, че 10 от гостите са такива. Все един от тях ще се съгласи да те направи
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 16, 2011, 07:26:42 »

Тази е луда,нестига че закъснява-нищо не е направила ами и пари ти иска,малко от малко срам да имаше хич нямаше да спомене парите за пробната,няма страшно.
мале и на теб не ти остана,като гледам как една по една сватбите Ви минават,а сякаш беше вчера когато започнахме да пишем във форума,двете с Monikamaria ,ще си правим компания до август  smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 18, 2011, 07:59:58 »

Добро утро мацки , днес съм се събудила с много настроение...Снощи свършихме с кошниците и табелките за масите  и всичко стана перфектно...Баща ми пък направи арката и сега остава да се украси с цветя и тюл и малко пеперуди yahoo (2 дена преди сватбата за да не прашляса)
Медицинските ни са готови , ходихме и до църквата в събота да си покажем кръщелните , както и за свещите (в лилаво са ) После с кумовете си купихме подараците , които ще си разме
ним smile

А и моминското ми парти наближава и за това съм се подготвила Wink Ще изненадам всички дами като се явя със воал и малки фрукети за косата и дълга рокля в сиво и бяло smile
Резервирали сме си места в едно битово заведение(нали сме си танциорки) и ще се веселим с пълна сила в събота...
Днес взимаме и костюма на милото и пак ще ви пиша...

Имам малко нови снимки в галерия за всички любопитни като мен blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #23 -: юли 18, 2011, 11:08:05 »

Много сте напреднали браво всичко изглежда страхотно. Много ми харесаха свещите. Така ги купи или сама си ги украси. Иглеждат много свежи. Така изглежда сте на финалната права и ще ти остане време за почивка преди големия ден.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 18, 2011, 11:42:11 »

Mishi благодаря ти за милите думи, свещите ги купихме от Св. Неделя по порачка са( за 40 лева ) , защото много исках да са в лилаво и ми ги направиха yahoo станаха мн сладки
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #25 -: юли 21, 2011, 15:58:09 »

alo_madona как върви подготовката, какво още ви остана?
разгледах галерията, много са ти хубави нещата  girl_wink
после докладвай за моминското парти, нали сме любопитни да раберем  blush , особено тези дето най-вероятно няма да имат  cray
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 21, 2011, 18:55:40 »

Morning_Flower радвам се , че нещата които сме избрали ти харесват.... smile Днес ходихме до ресторанта за да преговорим всичко отново и да резервираме още 1 стая за кумовете. Иначе нещата вървят много добре , вълнуваме се и двамата за партитата тази събота pardon Взели сме костюма на милото и порачахме букета и др цветя за сватбата. Другата седмица ни остават дребни нещица да се купуват (бонбони и сладки , вино за църквата, балони) Чуствам се много обичана и щастлива тези дни , всичко ми е като на сън !  Пращам ви  kiss2 и ще пиша преди партито да ви кажа как се чуствам
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 21, 2011, 23:26:45 »

alo_madona честита темичка , радвам се че въпреки ядовете покрай прическата , другата подготовка върви добре.Много хубави неща сте взели ,гледах снимките.Пожелавам ти да изкарате едни страхотни емоционални мигове в този така специален за вас ден.Бъдете много щастливи и все така влюбени дълги години.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 22, 2011, 00:33:12 »

Вие сте готови с почти всичко, браво на вас, страхотна организация.
А свещите са невероятни, много нежни. Не знаех, че в църквите могат да изпълняват такива поръчки.
Весело изкарване на моминското парти!  yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 22, 2011, 09:20:13 »

Браво, мила Bravo Bravo Bravo като гледам сте съвсем готови вече и сега ви остава единствено да релаксирате и да се порадвате на последните "ергенски" дни (ако може да ги нарека така). Пожелавам ти прекрасно моминско парти! Да разказваш после и да споделиш снимки!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 22, 2011, 11:41:36 »

Ей много сте милички всички cray трогнахте ме за пореден път kiss
Днес ще правим пробната прическа и ще видим какво ще става  pardon
Имам си и парюм с лек аромат на роза (снимка в галерия) и бельо за първата брачна нощ blush blush blush което представлява черно мрежесто боди.....
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #31 -: юли 22, 2011, 13:56:26 »

Alo_madona, не остана време и до вашата сватба! Нека оставащите дни са изпълнени само с хубави емоции и ако ми позволиш един съвет - не прави нищо в деня преди сватбата, а си почини и се зареди с енергия smile Всички неща, които си показала са чудесни и не се съмнявам, че сватбата ви ще бъде прекрасна weddingday
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 25, 2011, 11:24:58 »

Пиша ви с много радост и емоциий за да ви споделя , че имах невероятно моминско парти yahoo
След като си направих прическата и се нагримирах , започнаха да пристигат приятелките ми за да ме вземат и да се отправим заедно към ресторанта.Във 8 00 вече бяхме на мястото на купона и си запоръчвахме питиета и мезета... След като се събрахме всички и вдигнахме 1 тост , момичетата ми подариха много голяма кошница със цветя във бяло и лилаво  и една дървена голяма котка - знак на пазителката на дома smile Започнахме и със поздравите (имаше оркестър) за кумата и всички гостенки на партито със Яж , куме пий ...но се пееше за кумата Bravo Заиграхме кръшни хора и ръченици и така до 12 00 , след което бяха резервирали места в една дискотека в Студенскиград и се преместихме там за да се натанцуваме . Вечерта ни приключи към 4 00 в Макдоналц със много сандвичи и без глас pardon

Изкарах си супер и много се забавлявах , а за вас съм качила 2 - 3 снимки да ме видите Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #33 -: юли 25, 2011, 11:52:44 »

Много добре сте си изкарали браво. След 1 седмица още по-добре ще бъде. Голям купон се е оказало при вас. Снимките са чудесни. Всичко готово ли е вече за сватбата???
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: юли 26, 2011, 09:30:19 »

Чудесно парти, несе съмнявам, че сватбата ще е още по- хубава! много добра идея да си с було  good.
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #35 -: юли 26, 2011, 11:27:07 »

alo_madona Много се радвам за теб, че си имала незабравимо моминско парти.
Остават ти броени дни до  wedding, сигурно вече сърчицето ти се е свило от притеснение.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 26, 2011, 11:44:02 »

Хайде мила, вече си на финалната права! Поздравления за моминското парти!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 26, 2011, 13:52:48 »

Малко остана прави сте , но ми е много странно защо не се вълнувам още pardon  ,колкото съм си представяла...Чуствам се много спокоина и не се притеснявам , а това започва да ме плаши...Незнам дали е нормално?
Струва ми се далечно , въпреки , че стягам куфарите за меденн месец , а тръпката ми липсва angry
На някой случвало ли се е????
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #38 -: юли 26, 2011, 16:29:51 »

Хеейй нормално е не се притеснявай за глупости. Даже трябва да се радваш, че няма излишно напрежение. Но съм почти сигурна,че деня преди сватбата та и самия ден ще ги има тези малки пеперудки, които те карат да полудяваш. Значи и багажа е готов и подготовката е на лице ехее какво повече искаш.Съвсем нормално е да си спокойна тогава.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 26, 2011, 22:40:28 »

Аааа, толкова малко остана!   yahoo Още от началото сме с теб в подготовката и всички се вълнуваме, сигурна съм, как ще мине и самият ДЕН!  danceg Много мноого положителни емоции ти пожелавам, мила! И тооолкова ти завиждам, че не се притесняваш! Аз съм сигурна, че отвън ще съм камък, но отвътре ще се изяждам от нерви!
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 27, 2011, 21:00:13 »

Не се притеснявай аз съм същата.Изобщо не се притеснявам,все едно готвим сватбата на някой друг :)Пожелавам ти все така спокойна подготовка,много положителни емоции и прекрасен сватбен ден! marriage
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 27, 2011, 22:03:24 »

Къде ще ходите на меден месец
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #42 -: юли 27, 2011, 23:25:37 »

По-добре си запази това състояние, ще ти е полезно! Сватбения ден минава като на филм.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 28, 2011, 01:48:08 »

Мила, остават три дена!  tease Егати! Кога мина това време!  smile
Относно състоянието, аз също все едно готвя чужда сватба. От време на време осъзнавам, че АЗ се женя и една тръпка ми минава по тялото и стомаха ми се свива. Гледам 1 мин. като теле и пак забравям! Така че, мила, нормално е това, което чувстваш! И е по-добре, от колкото да се тресеш от нерви!
Влизай да разправяш как минават финалните метри, ако ти остава време, разбира се! И ад знаеш, че сме с теб!  friends
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 28, 2011, 08:00:54 »

Кукли златни , събуждам се отново с настроение и пия едно кафе след което ще се захващам с останалити неща за копуване , че не остана време smile Днес ще правим таблото със масите ,че остана за накрая(много трудно ги наредихме гостите , ужас) ,ще пазаруваме за почерпката за в нас и за ритуалната , а за църквата остана да се вземат само вино и бонбони(питката баба ще я направи), а и венче за коса ще си търся , че за моята прическа това не става nea

dany_87 на меден месец ще сме във Бургас ,Несебър  и Созопол куфарите са почти пълни малко ми остана :swiming:до моренцето...
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 28, 2011, 15:28:18 »

Браво,супер!!! Bravo Bravo Bravo
Последни дни вече и ще си омъжена жена!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 30, 2011, 06:25:03 »

Добро утро на всички , пиша ви преди да започвам да се разкрасявам за утрешния ден weddingday
Настоението е на 6 аз имам за задача само да си почивам , а сички роднини са се впрегнали със куп задачи които останаха за днес blum Довечера ще кача снимки на макикюра да ме видите и пак ще пиша smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 30, 2011, 07:12:11 »

Желая ти приятен ден,с много усмивки-да си починеш хубаво че утре те чака дълък ден  Bravo Bravo Bravo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 30, 2011, 13:59:12 »

Утре е големият деееееен!!!!!!  danceg danceg danceg Вълнувам се и аз!!!! Почини си добре, мила! Все пак утре ти ще си звездата!  good Пожелавам ти всичко да мине така, както ти си мечтала винаги!  give_rose И да не забравиш да минеш традиционно през нас тук преди да започне всичко!  blum Че нещо позабравихме традицията!  sad
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 30, 2011, 19:22:10 »

Благодаря ви момичета за милите съветите(които ще послушам) Вече сме готови и се вълнуваме за утрешният празник... :svatba:Сутринта ще пиша задължително за да се спази традицията weddingday и да усетите емоциите на моят ден !!!!!!!! Целувам ви
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #50 -: юли 30, 2011, 19:38:43 »

alo_madona, желая ти един прекрасен, вълшебен ден! Насладете му се с пълна сила!!!  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: юли 30, 2011, 21:13:05 »

Да ви върви по вода!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 30, 2011, 23:46:01 »

alo_madona, желая ви много щастие и прекрасна сватба!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 31, 2011, 05:39:13 »

Добро утро от най-спокойната булка :wedding:Пиша ви докато ме правят и си пия кафето...
Снощи не спахме много ,както никога до сега снощи на улицата пред блока лаеха кучета,някаква кола се въртя и пуска музика ...направо шоу, но не се чуствам уморена....

Дано всичко мине по вода
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #54 -: юли 31, 2011, 07:53:36 »

Страхотна си, мила!!! Пожелавам една Прекрасна, приказна сватба! Това е Вашият ден и нека бъде изпълнен с най-красивите емоции! Бъдете много щастливи!   heart
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #55 -: юли 31, 2011, 08:23:09 »

Успешен и незабравим ден ти желая мила. Много щастие,много любов и винаги влюбени един в друг.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 31, 2011, 21:26:14 »

Милаааа, ето дойде ДЕНЯТ!!!!!!  yahoo Пожелавам ти да е бил незабравим , изпълнен с невероятни емоции и много целувки!!! Пожелавам ви прекрасен , дълъг и осеян с цветя семеен живот!  heart И ето така да сте винаги  twohearts
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 01, 2011, 01:21:05 »

Мила Криси, честитооооо!!!! heart heart heart heart Пожелавам ви всичкото щастие на света и винаги, винаги да сте влюбени като сега!  weddingday nazdrave Нямам търпение да дойдеш да разказваш!!!! danceg
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 01, 2011, 06:21:45 »

Честито,вече си госпожа-чакаме разказ и снимки от сватбата,аааааааааааа
и приятен меден месец  heart
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 01, 2011, 08:35:47 »

Честито  и от мен, желая ви много здраве, сбъднати мечти и нека тази любов, която ви събра да е винаги с вас и да ви помага да преодолявате трудните моменти  heart  weddingday heart

чакаме снимки и разкаазз  blum
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #60 -: август 01, 2011, 09:02:05 »

Мила честито и от мен, пожелавам ви много многооо щастие, обичта и разбирателството никога да не напускат вашия дом  give_rose
чакаме те с нетърпение с разказчето и снимчиците
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 01, 2011, 09:08:09 »

Честито и от мен на най-новата госпожа тук, във форума smile Пожелавам ти щастлив и безоблачен семеен живот и в най-скоро време да се преместиш в бебешките темички  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 01, 2011, 15:10:07 »

Честито и от мен, ГОСПОЖО!  Сватбаааа :svatba:Желая ви семеен живот, изпълнен с радости, усмивки и безброй прекрасни моменти  Party time Обичайте се все така, както в досега, че дори и повече:twohearts:С нетърпение чакам и аз снимките!


Приятно изкарване на сватбеното moto moto moto
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #63 -: август 01, 2011, 15:11:34 »

Честито и от мен! Желая ви много любов, семейно щастие и безоблачно бъдеще! Очакваме те скоро да споделиш с нас как протече големият ден.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 03, 2011, 20:33:40 »

Мерси момичета за  хубавите пожелания ! Пиша ви от морето и бързам да ви кача малко снимки от едно кафенце...Ще ви пиша веднага щом се приберем от медения месец , а сватбата мина ПЕРФЕКТНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 03, 2011, 20:56:18 »

Ах, милааа, ти си сменила прическата!  good Много по-добра е!  Страхотна булка!  heart Браво. Пу, пу, супер сладки сте! Така да ви върви и занапред!  Bravo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 04, 2011, 08:09:09 »

Честито и от мен с пожелания за много здраве и дълъг семеен живот!
Страхотни сте и наистина прическата ти е много хубава, чакаме още снимки.  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 04, 2011, 09:32:24 »

Леле какви сте готини и двамата! Хайде разпускай там и като си дойдеш да качиш още снимки yahoo yahoo yahoo
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 04, 2011, 09:40:52 »

Честито и от мен! Много сте хубави,страхотни сладури.Бъдете здрави, щастливи и дълъг семеен живот ви желая!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #69 -: август 04, 2011, 11:16:00 »

Лелел как се изненадах с тази прическа но адцки много ти отива много добре е станало всичко наистина. Просто си божествена. Иглеждаш толкова естествена и красива. Поздравления още веднъж.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #70 -: август 04, 2011, 13:00:16 »

Ееех, че сте лъчезарни....... прекрасни! Браво  give_rose
Поздравления и от мен!  give_rose Бъдете много щастливи и вечно влюбени Wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 04, 2011, 21:55:16 »

Страхотни сте, дано винаги сте все така щастливи и влюбени.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 05, 2011, 16:32:26 »

Честито и от мен!!!Пожелавам ви много любов,щастие и дълъг семеен живот smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 06, 2011, 22:43:10 »

Мила, и на мен адски много ми харесва прическата!!! Страхотни сте и двамата!
Наслаждавайте се на почивката и един на друг и си идвай да разказваш!  kiss2
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 07, 2011, 07:56:16 »

Честито! Била си прекраснаааа булка! Всичко е просто невероятно! Желая ти всичкото щастие и всичката любов!  heart
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 07, 2011, 11:36:30 »

Честито на най-прясната госпожа, с пожелание за много дълъг и щастлив семеен живот!!! От малкото снимки, които си качила, виждам, че всичко е било много красиво smile прическа, рокля, бижута, супер! Поздравления!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #76 -: август 15, 2011, 15:20:27 »

alo_madona Нямах достъп до Интернет тези дни и само аз съм успяла да те поздравя.

Честито госпожо Апостолова smile Пожелавам ви много да се обичате и животът ви да бъде един безкраен празник.
Снимките са страхотни  Bravo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 16, 2011, 11:45:39 »

Честито и от мен, скъпа - много красива булка си била. И букета ти ми направи голямо впечатление smile Ще чакаме още снимки в сватбеният албум, както и разказ за това как е минало тържеството smile
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #78 -: август 16, 2011, 12:10:41 »

Честито и от мен! Много семейно щастие ти желая!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 17, 2011, 12:56:07 »

Здравейте мацки , благодаря на всички за милите думи  Flower Върнахме се от меденият месец и се чуствам страхотно ...Много съм доволна от сватбата и почивката която си направихме.. Ще кача малко снимки още днес , а като се пооправя ще ви разказвам много неща smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 17, 2011, 13:21:53 »

alo_madona, браво на вас  - много дълга почивка изкарахте Bravo Bravo Bravo Радвам се,че е било хубаво. Чакам с нетърпение да разказваш и да покажеш снимки!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 17, 2011, 13:32:24 »

Alo_madona, много хубаво изглежда всичко! Поздравления! Букета и бутониерите са супер, както и всичко останало  give_rose Чакаме разказчето ти с нетърпение!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 20, 2011, 01:47:07 »

Къде се изгуби, мадам?  sad
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 22, 2011, 14:53:50 »

Момичета ще ме извинявате , но 10 дена нямам и грам свободно време blush Във къщи е лудница и не мога да се оправя със подреждането на подаръците blum Направо съм капнала и нямам време да ви разкажа за моята приказка....Но ще се реванширам със видео от сватбата Wink Целувам ви
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #84 -: август 23, 2011, 16:31:44 »

Добреее  smile извинена си smile Ние ще си стоим и кротичко ще си чакаме  smile smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 31, 2011, 16:23:40 »

Моят сватбен ден


Денят 31.07.2011г. започна още в 5:00 за мен със чаша горещо кафе и усмивката на моята най-добра приятелка. Докато се оправях в банята на вратата се появиха гримьорката и фризьорката и започнахме едни приготовления , та чак до 9:00 , когато трябваше да съм облечена и готова, но аз още се мотаех във нас(а трябваше да съм в баба ми от където ме взеха) Та разтревожен баща ми започна да ми звани и да ми се кара , че закъснявам и от там се започнаха вълненията при мен... blush
Набързо притичахме 2 блока , които ни делят и се облякох...Започнаха да се точат и гостите и в суматохата дочух колите на сватбарите и младоженеца *YAHOO*Стана ми много приятно и започнах да се вайкам дали ще ме харесат  и докато се усетя те вече бяха на вратата...
Моите приятелки успяха да напълнят обувката с доста пари и поизпотиха милото..
Когато влезе при мен първите му думи бяха,че съм много красива,след което ми подари букет от рози и влезнаха всички останали...Кумата ми поднесе букета,който много ми хареса и започнахме с закичването! На излизане засвириха музикантите и майка ми ни поля вода за късмет...Последва и 1 право хоро след което се качихме по колите..В ритуалната нещата минаха много бързо и нищо не можах да усетя..Успях да настъпя младоженеца , но не ми беше лесно , защото не се даде без бой скачаше като луд 2-3 пъти , но накрая аз надвих ;)И църквата мина много добре или поне така ми казаха гостите,защото и там всичко мина като на сън и сякаш много бързо....А в ресторанта успях да се веселя с пълна сила , макар и да не отчупих по-голямото парче от питата...а кумовете бяха върха , много игриви и весели успяха да се справят със кумската ръченица.Имаше и много изненади от маи приятели и от мама имах пълна програма с народни танци и пляскахме с пълна сила..Тортата не беше това ,което исках ,но за сметка на това си беше вкусна...Мазане при нас нямаше,но една от двоиките които викнах успя да ни разсмее със боя със тори..И така неусетно сватбата приключи,но само в ресторанта .............
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 31, 2011, 16:35:28 »

След ресторанта излезнахме малка група около 10 човека да пийнем кафе и да чакаме да отворят дискотеките...понесохме се към Народния и както си вървях със роклята и воала на главата всички ни поздравяваха по улицата и се снимаха с нас...Тогава започна и купона от всички стани се викаше булка или горчиво аз не спирах да се смея ...
Така се стигна и до първата ни среща със един клушар , който искаше да ме пипне за късмет ...започнахме с него едни снимки ,едни пози (много смях падна)
Чужденците после дойдоха да се снимаме и стана една навалица около нас от желаещи да се снимаме...И така около 200 снимки със всички желаещи да се снимаме...Веселбата продължи въб фолк клуб Ревю до 3 :30 със танци и гледане на снимките от градинката...и до сега ми е смешно като се сетя какви ги вършихме

http://www.album.bg/alo_madona/albums/170673/

дано се отвори тази станица , за да видите какво се върши по време на сватба по улиците на София ............Надявам се да се забавлявате със снимките
« Последна редакция: август 31, 2011, 16:52:31 от alo_madona » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 01, 2011, 10:24:39 »

alo_madona поздравления било е страхотно и снимките го показват а и вие самите -излъчването ви и това на вашите приятели браво.Много семейно щастие и нека пламъка на любовта да не угасва.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: септември 01, 2011, 11:39:32 »

Страхотна "улична" фотосесия! good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 02, 2011, 08:51:18 »

Тази фотосесия е направо уникална! Много се смях като четох разказа, а снимките са страхотни! Браво на вас Bravo Ще видим и ние какви ще ги вършим по ранните часове, като си тръгнем от дискотеката sarcastic sarcastic
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 09, 2011, 13:38:50 »

Едвам намерих клип със по-малък размер за да кача  pardon

http://vbox7.com/play:e0b6002990  - питката
http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=274856975860136 - посрещането
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?v=274851979193969&set=vb.100000075078665&type=2&permPage=1 - танц изненада
« Последна редакция: септември 09, 2011, 13:41:41 от alo_madona » Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 12, 2011, 12:08:25 »

Ето и клипчета от купона
http://www.facebook.com/video/video.php?v=277348918944275&saved#!/video/video.php?v=277348918944275

http://www.facebook.com/video/video.php?v=277348918944275&saved#!/video/video.php?v=277346835611150
 
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #92 -: септември 12, 2011, 12:56:00 »

Страхотни ставбени моменти  мила :)Браво
А танца какъв е ????за първи път виждам такъв танц,но е доста интересен Wink
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 12, 2011, 13:52:28 »

Мерси мила  :)Танца със пляскането е турски ...и е много забавен
« Последна редакция: септември 12, 2011, 14:08:40 от alo_madona » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #94 -: септември 12, 2011, 13:53:49 »

Мерси мила  :)Танца със пляскането  турски ...и е много забавен

Да видях че е забавен и затова попитах smile Великолепни сте smile Голвми сладурковци smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 16, 2011, 14:37:15 »

Мила, и снимките и клипчетата са страхотни!  Bravo Такава носталгия ме подгони като ги видях!  cray Много настроение носят!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 16, 2011, 16:05:02 »

Миличка  и снимките и танците особено танца на пингвините е супер браво за идейте и както мони казва наляга ме и мен носталгията.Много семейно щастие
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 19, 2011, 07:24:40 »

Мерси булки smile радвам се , че ви харесват .....
От както мина сватбата ми е мн мъчно за самата организация и сега с кумата сме само на тема -бебета.... Там ще са новите вълнения и дано ни се случи скоро.... bath
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 25, 2011, 16:14:29 »

Дано, мила! От сърце ти го пожелавам!  heart heart heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines