Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:04:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на alo_madona!!!! 31.07.2011г.  (Прочетена 27286 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: юли 03, 2011, 16:56:03 »

Мила, ето че дойде време и за твоята темичка!!!  yahoo Остана по-малко от месец до големия ден и ти пожелавам последните дни да минат леко и изпълнени с радостни вълнения! Напълни темичката с хубави снимчици и успех!  kiss2
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #1 -: юли 03, 2011, 17:11:56 »

Охоооооо кой си има темичка вече. Пожелавам ти да я напълниш само с хубави неща и леки финални дни. Очакваме разказче до къде сте стигнали с подготовката
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 03, 2011, 18:04:49 »

 yahoo Ураааааа след 6 месеца във форума и много емоции ето , че и аз си имам темичка! Благодаря ви за милите пожелания...Обещавам разкази и много , много снимки!


Така , сватбата е на 31.07.2011г. темата е - пеперуди -лилаво,златно и екрю
 Аз съм готова със всичко по моят тоалет - имам си рокля- екрю тип принцеса със 2 обрача с малко бродерия по горната част , обувките са сандали , чантичка бонбон като роклята и воал със венче..

Младоженеца утре е на 1 проба за костюма и ще го снимам да го покажа...

Готови са и поканите,подараците за гости(рамка със наша снимка и пожелание),халки , имаме си чаши , шампанско,бокал и панделки за свещи ( без свещите, защото трябва да ходя до църквата за тях) , късмети за хвърляне във лилаво и екрю , кошничка за халки ,венчета и рокли (бели със лилава панделка) за шаферките.... И това се сещам за момента ,защото съм много развълнувана pardon
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #3 -: юли 03, 2011, 18:25:33 »

Честита тема give_rose да я напълниш с много положителни емоции и снимки smile като гледам доста сте напреднали сигурна съм че се вълнуваш адски много smile ще следя развитието на нещата около теб с интерес smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 03, 2011, 20:11:54 »

Опаааа, ето още една Госпожица е на път да се изниже от този си статус и да стане Госпожа след по-малко от месец! Виждам, че вървите добре с подготовката и съм сигурна, че всичко ще е наред до края! Успех ти желая.  Good luck Good luck Good luck

Много  са ти хубави всички неща! Bravo Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: юли 04, 2011, 07:47:01 »

Да, една красива пеперуда ще запърха скоро с крилца, а всички ние ще и се радваме!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 04, 2011, 08:58:28 »

Честита тема и само усмивки оттук нататък  give_rose хайде да се потопим и ние в атмосферата около вашия незабравим ден  yahoo
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 04, 2011, 09:21:50 »

Честита темичка  give_rose
Пожелавам ти много положителни емоции и спокоини оставащи дни от подготовката!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2011, 09:29:36 »

 give_rose Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!

Тази и др седмица ми е много натоварена със оставащата украса за ресторанта...Не е готово дървото за пожелания,таблото със имената на гостите,малките кошнички за масите и вазите за цветя , трябва да се захващаме и със кутията за пликовете Wink и да решим какви да са цветята по масите , както и украсата за тортата...

А по-късно ще ви кажа и какво става с костюма на милото  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2011, 23:35:50 »

Браво, мила, много си напреднала, а все пак имаш почти месец!  Bravo Ох, последните дни са най-сладки!  danceg Отвътре ми се стяга сърчицето като се замисля!
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 05, 2011, 20:16:38 »

Честита темичка и от мен!Твоята сватба е само ден след моята  yahoo Наистина много сте напреднали с подготовката при нас още има да се уточняват доста неща,но всичко ще е в последния момент smile Пожелавам ти незабравими вълнуващи моменти до сватбата и още по-страхотна сватба Сватбаааа
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 05, 2011, 20:53:12 »

Честита темичка и от мен ,не съм ти чиститила досега, защото напослъдък не мога да се добера до компютърът  crazy
Желая ти всичко най-хубаво и да бъдеш най-щастливата и красива булка ! Сватбаааа
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 05, 2011, 21:03:12 »

 tsvetenceto ще се вълнуваме заедно , малко ни остана yahoo
 panteryx благодаря за хубавите думи  Wink


При нас нещата варвят много добре с костюма на младоженеца , имаме само още 1 проба и си го визаме. Утре ще снимам някои нища да ви покажа и ще видя дали са готови кошниците ( правят ги приятелки, че се оказа доста пипкава работа и не ги довършихме )


А днес направихме освещеаване  на апартамента ни , защото ни казаха , че като ново семейство трябва да влезнем в осветен дом! Мина много хубаво и вълнуващо smile

Лека и мека и очаквайте снимки
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 06, 2011, 02:08:33 »

Мила, това с освещаването е много добра идея!  good Мислим и ние да го направим. А и след ремонт е добра идея!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: юли 06, 2011, 10:39:28 »

Наистина много сте напреднали браво на вас. Поне ще имате повечко време за почивка преди големия ден. А относно освещаването  Bravo Bravo Bravo наистина много добре сте го направили. И аз знам, че е хубаво един нов дом да бъде освещен. Там ще си живуркате с мир и любов  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines