Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Little_Sweet_Didka - 08.09.07  (Прочетена 79723 пъти)
 
whoopy
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #135 -: септември 25, 2007, 10:26:04 »

Честито Дидка! Толкова сте красиви и готини, а докато четях разказа ти направо се просълзих. Отдавна не съм виждала толкова страхотни снимки, а за украсата..........нямам думи, направо не е за вярване как сте се справили сами  Bravo Bravo Bravo !!!
Желая ви да сте винаги толкова влюбени и щастливи и да изживеете още много красиви приказки заедно!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 25, 2007, 10:36:20 »

На червената булка с червената приказка...много розови мечти, помисли и бебчета... CHEERS CHEERS
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 25, 2007, 12:43:29 »

Благодаря ви за пореден път на всички, чувствам се истински богата с толкова много приятелки около себе си! Това е за сега със снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176106
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 25, 2007, 14:08:14 »

Мила Диди, наистина се просълзих с невероятния ти разказ!!!!!!!!!!!!!!!!! cray cray cray
Толкова красиво си го написала, че сякаш съм присъствала на самия ден от началото до края!!!!Желая ви от цялото си сърце да се обичате винаги, приказката никага да не свършва и да сте много щастливи с достойни наследници!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose kiss2 kiss2 kiss2
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 25, 2007, 15:07:38 »

НЕВЕРОЯТНА СТРАХОТНА ПРИКАЗКА Bravo
Всичко е толкова прекрасно и очарователно  girl_in_love, а и дар словото ти се отдава   smile, освен всичко друго  good
За пореден път ПОЗДРАВЛЕНИЯ и приказката да продължи с едно червенобузесто  и сладко като вас бебче  girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 25, 2007, 17:02:40 »

Дидинка, разказчето ти е много прочувствено! Даже си пуснах песничката ви и на нейния фон доизчетох вашата червена приказка! А снимките са просто  girl_in_love Не могат да се опишат с думи! Нека любовта ви става още по-наситено червена с всеки изминал ден! Заповядай една червена роза за тази приказана сватба!  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 25, 2007, 17:07:01 »

Диде страхотни снимки и страхотен разказ и всичко е невероятно и така красиво нямам думи просто да изразя възхищението си от червената ви приказка
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 25, 2007, 20:45:01 »

 cray Ох, ама вие ми просълзявате мен! Много се радвам че сте успели да станете част от нашия празник и да се потопите в атмосферата.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #143 -: септември 26, 2007, 08:36:44 »

Диде, ако някое момиче ме попита каква сватба да си направи (а вече няколко познавам за догодина), ще им отвърна - Червена! като на Дидка!
 give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #144 -: септември 26, 2007, 09:07:08 »

Дидка,разказа ти е невероятен :girl_in_love:Трябва да станеш писателка!Още веднъж честито, сватбата ви е била прекрасна!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 26, 2007, 11:03:58 »

Много ви благодаря сладурчета! girl_in_love
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 26, 2007, 14:36:20 »

Little_Sweet_Didka честито и от мен! С теб бяхме на една и съща дата и в една и съща ритуална - наистина сияеше от щастие!!! Искам да ви пожелая цялото щастие на света и никога да не сваляте усмивките от лицата си, уважавайте се и се обичайте!!! Сватбата ти наистина е била вълнуваща, изпълнена с много положителни емоции които предполагам че ще помниш още дълго, украсата е зашеметяваща, а ти си прелестна - и всичко с много вкус и много класа! give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 26, 2007, 20:29:32 »

Little_Sweet_Didka честито и от мен! С теб бяхме на една и съща дата и в една и съща ритуална - наистина сияеше от щастие!!! Искам да ви пожелая цялото щастие на света и никога да не сваляте усмивките от лицата си, уважавайте се и се обичайте!!! Сватбата ти наистина е била вълнуваща, изпълнена с много положителни емоции които предполагам че ще помниш още дълго, украсата е зашеметяваща, а ти си прелестна - и всичко с много вкус и много класа! give_rose
Безкрайно благодаря сладурче! И на теб желая приказката ви да няма край и да е изпълнена с положителни герои! Ама ти видя ли ме в деня? Пред ритуалната зала? Аз нито една булка не видях laugh , а после мъжът ми вика"е как не си видяла бе!?  *crazy*то излязаха 4 булки докато се снимаме"
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #148 -: септември 26, 2007, 22:27:27 »

Поздравявам те за приказната сватба /с малко закъснение/. Много много много много сте красиви  Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 26, 2007, 22:36:13 »

чак сега разгледах снимките от сватбата ви(както и тези в другия сайт)...наистина са невероятни,а червеният цвят........ :girl_in_love:просто нямам думи,а ти изглеждаш толкова щастлива и влюбена.Браво Дидка-това са едни от  малкото сватбени снимки които ме впечатляват толкова много Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines