Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:36:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Little_Sweet_Didka - 08.09.07  (Прочетена 79649 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 11, 2007, 10:32:53 »

Принцеса прелестна си Дидеееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Най-красивата и най-щастливата си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просто сте невероятни и кумувете са ви невероятни, много екрасива и украсата и всичко, просто сте невероятни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiss2 kiss2 kiss2
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 11, 2007, 11:54:52 »

Мила ,Диде, прекрасна булака си била .Желая ви безкрайно много любов и щастлив съвместен живот.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #92 -: септември 11, 2007, 13:23:24 »

Честита сватба,Дидка!Радвайте се на това,което имате и имайте това,което искате! give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 11, 2007, 14:11:09 »

Диде,
ЧЕСТИТО и от мен
страхотно е всичко give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #94 -: септември 11, 2007, 20:42:14 »

Честито! Наистина уникална и атрактивна сватба. Имах възможността да Ви видя на живо.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 11, 2007, 22:10:55 »

Честито! Наистина уникална и атрактивна сватба. Имах възможността да Ви видя на живо.

Oпa.... tease тук стана инетресно Girl_hide Каде ни видя? А ние теб видяхме ли те blush

Благодаря ви още веднъж на всички! Чакам в четвъртък да си взема снимките от фотографите и тогава ще пусна мнооооого, за да задоволя любопитството ви!
А утре ще пусна и разказче за сватбеният ден, макар и да не си спомням много и да свърши тоооолкова бързо! cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 11, 2007, 22:41:51 »

Мила всичко изглежда супер невероятно за БГ и на ниво,за което не се и съмнявах! Bravo
Бързо минава нали?И аз чакам снимките и диска за да си спомня какво всъщност се случи с нас...Хората ми разказват разни неща,а аз само  ohmyЦелият ми спомен за деня е като на забързан кадър от филм... laugh
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #97 -: септември 12, 2007, 09:31:55 »

Little_Sweet_Didka След ритуалната зала. Бях с една от следващите сватби. По работа разбира се. Стана съвсем случайно, но като разгледах предоставените снимки ...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 12, 2007, 11:25:40 »

Little_Sweet_Didka След ритуалната зала. Бях с една от следващите сватби. По работа разбира се. Стана съвсем случайно, но като разгледах предоставените снимки ...

Ей, това е много добре, така мога да взема мнение от така дасе каже "външен и безпристрастен" човек. Та как изглеждахме? Като простаци? Като луди? Кичозни? Моля те сподели!!!!! give_rose

А иначе ето една "открадната" снимка
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 12, 2007, 11:32:05 »

Диде много красива и сладка снимка леко еротично и загадачно много ми допада страхотна  еи фотошопа е много готин give_rose give_rose Bravo от професионалните ли е и ако не  ети ли и прави фотошопа
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 12, 2007, 11:54:53 »

Диде много красива и сладка снимка леко еротично и загадачно много ми допада страхотна  еи фотошопа е много готин give_rose give_rose Bravo от професионалните ли е и ако не  ети ли и прави фотошопа
Мерси сладурче! Да от професионалните е. Много ги обичам тея хора и горещо ги препоръчвам на всеки! Просто те ще направят сватбата ви незабравима! Утре или в петък ще са готови всички и тогава ще ви покажа повече!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #101 -: септември 12, 2007, 12:12:08 »

Много сладка снимка!И нещо друго се сещам сега,май вие сте ни изпреварили за Света Неделя.Когато търсехме черква за 17,30ч там вече беше заето.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #102 -: септември 12, 2007, 12:30:38 »

Миличка направо си разкошна  give_rose give_rose give_rose Иначе и снимките са невероятни- едно голямо браво на вашите фотографи  Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 12, 2007, 13:00:56 »

аз не знам дали и моя ще ми направи подобни снимки на фотошоп????мноог си красива наистина още веднъж give_rose а подробно за снимките предлагам да се прехвърлим в другата темичка че искам още да знам
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 12, 2007, 13:08:51 »

ехааа много яка снимка Oh my ...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines