Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:11:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Little_Sweet_Didka - 08.09.07  (Прочетена 74928 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2007, 20:28:28 »

Диде, спряваш се чудесно!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 02, 2007, 23:20:23 »

Диди успех мила :*не се съмнявам,че ще имаш най-прекрасната сватба girl_in_love
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 03, 2007, 07:34:35 »

Didka,сигурна съм ,че свадбатати ще е прекрасна при цялото старание.Наслаждавай се остават мяколко дни до твоята приказка. girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 03, 2007, 08:41:23 »

Ох момичета.........това е не изневерявам на характера си и това си е! Всичко взимам много на вътре и вече не издържам. Егати най-щастливия ден щом го опорочавам с моите притеснения, нерви и сълзи.
Обаче като прочетах думите ви(Стели разплака меееееее) и ми стана много мило и си казах- "няма да се давам!" За толкова булки допринесох поне мъничко да са най-щастливи, та на моята сватба ли ще се излагам.

Безкрайно ви благодаря за куража и пожеланията! Искам всичките да ви 

Равносметката за последните дни не е голяма-купихме обувки на младоженека и днес ще отиде да подгънат панталона по обувките, роклята на малката шаферка ще стане днес(СИЛНО СЕ НАДЯВАМ), ще ми се обадят да ми кажат дали ще могат да ми ушият червен жартиер, надявам се днес тейбъл картичките ми да станат и това е май....а да и разбира се вчера пак успяхме да се скараме и да се разтроя.
Иначе за днес имам доста задачи-пробната прическа, да отида до ритуалната зала да занеса документите, да отида до ресторанта да уточним менюто, да купя подарък за младоженеца, защото утре има рожден ден....и ако стигна до сладкарницата да платя тортата и да кажа финално броя на гостите.
 
Благодаря ви още веднъж на всички! Незнам какво щях да правя без вас!!!!!!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 03, 2007, 09:00:34 »

Мила Дидка , успокой се - всичко ще се подреди по- твоят начин , всичко ще е наред , само не се се изнервяй допълнително- ще имаш една приказна сватба smilesmilesmile , нормално е нервите ви да са по-опънати малко последните дни - при всички е така (поне при мен и при повечето ми познати е така) , но после всичко се подрежда ...успех миличка и гледай положително на всичко  air_kiss air_kiss air_kiss
« Последна редакция: септември 03, 2007, 09:02:23 от Selvet » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 03, 2007, 09:13:30 »

Диде - след всички тези терзания ще видиш , че ще имаш мечтаната сватба !!!! все пак е вярно - ще се омъжиш за човека , който най-много обичаш и те обича !! независимо дали някоя панделка (примерно) не е на мястото си ! дребни неща не бива да те разстройват, после ще се смеешш и ще си мислиш как си могла да се ядосваш за най-малкото ! нормално е - атмосферата е изнервена и най-малкото нещо може да те изкара извън релси, аз плаках всеки ден до сватбата, НОО на самият ден бях най-щастливата и нищо не можеше да ми помрачи настроението ! всичко беше перфектно - ще видиш, че така ще е и при теб !!! тъй като всичко е направено с много труд и с много любов и всичко това ще ти се върне и то на вашият най-щастлив ден !!!! smile успех с всичко !!!  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 03, 2007, 09:17:39 »

Миличка като те чета и все едно аз съм го писала!Знам какво е-и ние вече само се нервираме,а остава толкова малко и за двете ни и точно сега трябва да сме спокойни и развълнувани!Но само вече миналите през този път могат да ни разберат!
Миличка желая ти да се успокоиш наистина и всичко ще си дойде на мястото!Няма как след целия труд,който положи да не се получи една сватба-мечта! :girl_in_love:Успех днес миличка! good
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 03, 2007, 14:21:46 »

Eй Дидка, да не се притесняваш. Ще видиш че всичко ще е ОК. А и няма начин след като ТИ го правиш и изпипваш всеки детайл.
И да кажа от опит - верно е голям стреса преди сватбата особено последните дни. Но съвет от вече преминала НЕ СИ СТРУВА момичета, ще видите, че е било безмислено и никой няма да забележи, че нещо не е както трябва /само вие ще си го знаете и ще се тровите/, а това не е необходимо. Повярвайте ми!
И всички ще кажат на каква красива сватба са били и колко добре е било всичко и ще ви поздравяват в този прекрасен ден!!!
Така че Диди, бъди самото очарование и не се притеснявай за нищо!
Пожелавам ти една страхотна сватба, изпълнена с приказни мигове и веселие!  give_rose CHEERS
« Последна редакция: септември 03, 2007, 14:27:07 от emily » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 03, 2007, 20:57:21 »

Didka, и аз искам да ти пожеля успех и много много положителни емоции.  girl_in_love Съмнявам се че нещо няма да е както трябва на твоя сватбен ден smile Толкова много твои постове съм чела и съм научила от тях, че няма начин да си пропуснала дори и най-малките и незабележими детайли. Сигурна съм че ще имаш най-съвършената сватба. Пожелавам ти го от сърце  heart
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 03, 2007, 21:01:45 »

диде мил акак ще се даваш на последните изтерзани ече мъки сигурна съм че и те ече се уморха и си изкат почивката заслужена *THUMBS*моля ти се стягай се взимай се в ръце и действай така както ти си знаеш и аз съм същата като теб що нерви съм изхабила а съм ощеедва в началото.моля те успокой се и ще видиш как всичко ще бъде наред и ще си толкова красива и щастлива и ще се смееш на всички нерви които изхаби тея дни и не само и ще се чудиш може ли да си такава шматка и да се ядосваш излишно :DANCE:успокой се и се мобилизирай бвано и полека нещата се нареждат колкото повече нерви толкова по малка ефективност на действията от опит ти го казвам good утре като станеш си помисли "мммм чудесен ден и днес всичко ще е както го искам и няма да се ядосвам"усмихни се широко и ще видиш как наистина всичко ще е наред успехи и не искам да чета отчаяни редове искам те tease yahoo tease
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 03, 2007, 23:29:02 »

Eй, ама много сте ми сладки! Много ви обичкам! Аз съм сигурна, че след време ще се чудя защо съм изхабила толкова нерви, ама... pardon
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 03, 2007, 23:42:10 »

ООО спокойно в сватбения ден всичко се забравя и почти за нищо нямаш време!!!!
Всъщност последното, за което ще мислиш на сватбата е, каква е украсата, как ти стои роклята и защо някои роднина не си яде десерта!!!
Пожелавам ти всичко да мине като по мед и масло, и ако все пак решиш да се притесняваш и за малки неща - просто да ги няма!!!
 good good good
Моят съвет е да не се притесняваш за нищо и просто да се забавляваш!!!
В крайна сметка най- важното е булката да е усмихната - при нас подейства  girl_wink!!!
butterfly butterfly butterfly
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 05, 2007, 22:16:35 »

Хайде и тук да помоля blush всички които искат на 07.09. вечерта да нарисуват по едно слънце, дали ще е на салфетка или на Paint-а на копютъра, или с химикал на някой лист. Може така да накарме слънцето да се покаже на 08.09. и да изгони дъждовната прогноза на синоптиците! За мен и за всички други булки на тази дата!  blush give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 05, 2007, 22:21:31 »

разбира се миличка, разбира се, че ще го направим за теб, а иза всички куклички на осми. Но дори и да няма слънце, не се притеснявай, денят ти ще бъде чуден и незабравим  give_roseWink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 05, 2007, 22:28:04 »

мила 6те нарисувам хиляда и едно сърца само и само да ви е хубав деня на всички вас мои красиви бъдещи булчета DANCE
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines