Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 10:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Little_Sweet_Didka - 08.09.07  (Прочетена 74915 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« -: август 31, 2007, 15:46:46 »

 Е, Диде наближава и вашият ден! danceg Как вървят приготовленията?
Надявам се че вече си много по-спокойна? Пожелавам ти от днес до 8-ми само усмивки и добро настроение! give_rose
« Последна редакция: септември 28, 2007, 22:48:19 от maria_lakova » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 31, 2007, 17:29:00 »

И аз ти пожелавам много спокойствие, миличка  good
С толкова други сватби се справи, ще се справиш и с твоята  give_rose
Пращам ти мноооого целувки
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2007, 17:33:05 »

Диде, малко остана  Wink Докъде стигнахте ???  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2007, 07:36:56 »

Дидка и аз ти желая най-вече спокойствие и дано и ти като мен да се вълнуваш все повече от приближаващия сватбен ден....Как се чувставш всъщност?
Весела и спорна финална права! give_rose
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #4 -: септември 01, 2007, 11:41:30 »

дидка,пожелавам ти цялото щастие на земята!!!!Бъдете много усмихнати и винаги заедно!И довечера да ви е много горчиво! Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2007, 12:56:16 »

Сладурка не остана почти @}->--от сърце ти желая на първо място да се отпуснеш да не се притесняваш за нищо нещата се случваъ от само себе си и няма нужда да се нервираш излишно убедена съм че ща бъдеш една приказно красива и щастлива булка :DANCE:казвай до къде стигна да помагаме ако трябва
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2007, 14:22:02 »

Ооооох сладурчета, мили мои приятелки! Толкова сте мили! Добре че беше една съфорумка да видя че има тема специално за мен! Мноо ти благодаря за вниманието darling   give_rose
Подготовката кипи и се страхувам, че и аз и мама ще сме като смачкани лимони на сватбеният ми ден ...много неща за вършене, аз все още летя всеки ден и вчера и днес и утре, а времето като че ли не стига! Слава богу от понеделник излизам в отпуск и се втурвам в сватбената въртележка.
Мама прави вкъщи панделките за столовете(до тук 64, отсват още 90), днес купихме обувките на младоженека и сега ще ходим да скъсят панталона. Трябваше роклята на малката шаферка да е готова за днес, но уви остана за понеделник....Сега срещаме проблем само с намирането на тапи за бутилките с вино и ракия. Купихме от завод 100бутилки зелени същите като на "Пещерска гроздова", но не можем да намерим тапи за тях. Корковите тапи в Бриколаж са много широки..... huhhuh.gif та незнам какво ще правим...В понеделник сигурно тейбъл картичките ми ще са готови, тогава съм и на пробна прическа, вчера си боядисах косата, на 05 съм на маникюр и на 6-ти е моминското парти! Незнам къде ще е , кумата е казва грам. Само списък дадох с имената и телефоните на "момите". Ами това е...още не съм правила украсата на чашите, но там е малко сложно, хем искам да не скривам тяхната красота, хем не искам да е нещо претруфено...ама ще го измисля де....абе има има нещица за правене, надявам се само времето да ни е хубаво и малко да се поуспокоя наистина! Много ми е драго как ми пожелавате толкова мили нещица. Обичкам ви всички. heart
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2007, 14:48:56 »

Любима знам,че се чуваме всеки ден,но не мога да не се разпиша и в твоята специална страница
няма да ми стигнат думите да ти пожелая всичко ,което чувствам - на първо място да ти кажа колко много те обичам  heart  да ти кажа,че ти ще си най-прекрасната булка с най-перфектно организираната сватба  и не искам да чувам ,че се притесняваш за каквото и да било,защото и друг път съм ти казвала-най-важното в този ден е ,че свързваш живота си завинаги с човека,който най-много обичаш и който най-много обича теб и нито лошото и време или някой недостатък в украсата(знам ,че си перфектционистка) няма да помрачи най-щастливия ден в живота ти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
с много обич и  kiss2
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #8 -: септември 01, 2007, 15:01:21 »

Спокойно мила всичко ще се подреди до големия ден! Знам и мен ми се иска нещата да се случват много по-бързо, за да съм спокойна, че всичко е готово. Убедена съм, че ще бъдеш невероятна булка и всичко ще бъде красиво и изпипано до най-малкия детайл - просто идеално. Ти толкова хубави идеи имаш, направила си толкова красоти.  good Желая ти много усмивки и любов  girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2007, 15:14:23 »

диде на финалната права си и съм убедена че всичко ще е така както си го мечтала че и повече.ти ще си най-красивата усмихната лъчезарна и доволна от всичко булка give_rose направи толкова много и ще бъде най-перфектната сватба DANCE забавлявай се и се отпусни вече много мина малко остана  danceg от тук нататък без нерви и притеснения нещата ще се наредят като тръгне едно и влачи по себеси останалото tease да не забравиш снимки от прическата  blum
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2007, 18:26:32 »

Мило, Диде, най-прекрсана принцесо, толкова нямам търпение да дойде твоя сватбен ден, сякаш чакам моя!!! Много съм сигурна, че всичко ще е перфектно и прекрасно!!! Убедена сум, че и моминското парти, ще е невероятно и сватбата ще е Истинска приказка, дано да е без край!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Желая ти прекрасна последна подготовка, много истински и положителни емоции и по-малко нерви!!!
Стискам палци всичко да се нареди както си го предтавяш, но всички знаем, че няма по-перфектна и изпипана до последния детайл сватба give_rose!!!
Бъди спокойна и знай, че ние сме тук винаги в твоя подкрепа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHEERS CHEERS CHEERS
С нетърпение чакаме да ни разказваш за последната подготовка!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 01, 2007, 20:24:26 »



 Диде,
пожелавам ви спокоен, попътен вятър в морето наречено семеен живот.
Плувайте винаги ръка за ръка за да стигнете отсрещния бряг наречен дълбока старост,
който да населите с ваши деца, внуци и правнуци. Бъдете здрави,
бъдете от бога благословени и бъдете безкрайно щастливи -
това ви го пожелавам от сърце!!! heart CHEERS


« Последна редакция: септември 03, 2007, 08:06:20 от Bulechka_TS » Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #12 -: септември 02, 2007, 15:04:40 »

Дидка, пожелавам Ви да успеете да съхраните любовта си във времето и да имате поне 3 наследника, които да допълват щастието ви smile
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 02, 2007, 19:03:10 »

Дидкааа, миличка не се притеснявай, трябва да се успокоиш, всичко ще бъде перфектно, сигурна съм.Моля те, не сме свикнали да те "виждаме", тоест четем така обезпокоена, ти винаги ни вдъхваш кураж, сега е наш ред. Така че , миличка ГОРЕ ГЛАВАТА give_rose
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 02, 2007, 19:30:41 »

Миличка, миличка Дидка, не се притеснявай мила! Знам че, ти се струва, че няма да ти стигне времето, но ще видиш как всичко ще се нареди от самосебе си. Няма да си като лимон на сватбата, а ще ослепителна. Пожелавам ти да се въоражиш със спокойствие. Целувки!!! give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines