Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:28:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvetenceto - 30.07.2011г.  (Прочетена 17611 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 31, 2011, 07:39:07 »

tsvetenceto, желая ви дълъг и щастлив съвместен живот, изпълнен с любов, търпение и разбирателство.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 01, 2011, 01:14:44 »

Цветенце, честито!!!  heart heart heart Бъдете безкрайно щастливи и винаги влюбени!!!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #32 -: август 01, 2011, 09:49:18 »

Цветенце, честито и от мен! все така влюбени и щастливи, да преминавате през всичките проблеми в семейния живот хванати за ръце! Flower
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #33 -: август 01, 2011, 15:16:59 »

Цветенце, честито и от мен, мила give_rose Желая ви много щастие, любов, късмет и много детски смях! Чакаме те с нетърпение да споделиш емоциите около сватбата.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 01, 2011, 16:24:34 »

Цветенце, Честитоо и от мен! Бъдете здрави, безкрайно щастливи и вечно влюбени! give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2011, 07:06:29 »

Цветенце,Честито. Много семейно щастие да гори в очите ви и да топли душите ви.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 05, 2011, 11:53:30 »

Момичетааааа толкова съм щастлива  heart Имахме един невероятен сватбен ден.Беше истинска приказка.Просто нямам думи. wedding
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 05, 2011, 19:51:52 »

Честито и от мен желая ви много щастие и дано животът ви бъде един непрекъснат купон заедно .
Чакаме снимчици и разказче blum
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2011, 11:19:52 »

Здравейте момичетааааа  smile
съжалявам,че се забавих толкова с разказа си,но след сватбата знаете как е  =]Сватбата беше 60 човека и всички се забавляваха страхотно.

1 седмица преди сватбата:
Първо правя доуточнение,че милото е от Пловдив,аз от Правец и сватбата беше в Правец.
И така подготовката започна от 21.07.Тогава посрещнахме свекърва ми на летището(дойде от Дания) и веднага заминахме за Пловдив,за да вземем някои неща за сватбата.Милото нямаше риза и обувки,взехме халки,последна проба на роклята yahoo и такива разни.След няколко дни се върнахме,доуточнихме се с ресторанта,купихме алкохола и посрещнахме лелята на милото(също от Дания).

2 дни преди сватбата:
Двамата с милото останахме да посрещнем и сестрата на милото с мъжа й и детето(от Италия).Те ни бяха и кумове smile а останалите от неговото семейство бяха в Пловдив.Пак беше тичане и разговори с жената с украсата,фирмата с тортата и т.н.Нямахме време да се спрем и за минута.Последния ден бях на маникюр,правихме пробен грим,защото сестрата на милото ме гримира,а имахме само 1 ден след като пристигна.Вкъщи беше малка лудница,но беше весело  danceg

ВЕЧЕРТА ПРЕДИ СВАТБАТА:
Вечерта след като дойдоха роднините на милото от Пловдив и някои приятели,които бяха на сватбата всички се събрахме заедно на барбекю в къщата на майка ми.Сега е момента да кажа,че тя е най-страхотната майка на света.Посрещаше и изпращаше всеки ден толкова хора покрай сватбата,просто страхотна LOVING Изкарахме супер до 2 часа и се прибрахме вкъщи.

Сутринта станахме в 7 с кумовете и отново отидохме в къщата на майка ми.Организацията беше малко сложна,защото всички от Пловдив спяха в различни къщи :)И така останахме с кумовете при майка ми,а милото взе свекърва ми и се върна вкъщи да се оправя.Аз отидох на фризьор и кумовете също се приготвяха.След това кумата ме гримира и фотото и видеото дойдоха и започнаха да снимат част от грима :)Облякох роклята и милото дойде.Нямахме чупене на врати,ръце и други crazy Просто като дойде направихме фотосесията с кумовете и сами-1 час.Отново да благодаря и на брат ми,който докато се оправяше милото закара колата да я украсят и така.Милото беше много красив,никога не го бях виждала в костюм.Страшно елегантен,страхотен.Това си беше моя мъж!Всички бяхме много красиви.След фотосесията тръгнахме към църквата.Малко закъсняхме и всички ни чакаха с нетърпение:)В църквата беше много смешно.Всички бяха весели,кумата и кума не знаеха какво да правят.Кумата нацелува всичко наред(корони,библия,кръста).Имаше много емоции.След това стигнахме и до ресторанта.В градината имахме изнесен ритуал.Украсата беше много нежна и красива.Точно както си я представях.Аз настъпих милото,но той отчупи по-голямото парче от питата.В ресторанта купона беше на 6.Всички танцувахме и се забавлявахме.С тортата омазах здраво милото,а той ме пощади :)Тя беше много вкусна.Интересното беше,че и попа,и жената от гражданското и ДЖ-я ни пожелаваха близнаци.Ще поживеем и ще видим smile
И така накрая младежите отидохме на афтър парти на вилата ни.Родителите се събраха пак при мама:)Ние лудувахме до зори.Имаше двама от приятелите  ни,които пускаха музика.Страхотно беше.Искам пааааак danceg През цялото време преди сватбата и на самата сватба се шегувахме с младоженеца,че все едно не е нашата,подготвяме всичко,организации,но все едно е за някой друг.Много ни беше весело,а и на гостите също,защото още говорят за нея и колко е било хубаво.Всички казват:Били сме на сватби,но на такава не сме били :)Все по задължение, а тази не искахме да свърши :)което ме радва много.

След сватбата един по един изпратихме гостите от чужбина(роднините на милото,а вече официално и мои) и сега сме на работа,но изкарахме с тях страхотно и скоро пак ще се съберем smile
Момичета сватбата е един прекрасен ден от живота и пожелавам на всички да го изживеят.Целувки на всички.Скоро ще има снимки и видеото ни smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 23, 2011, 11:36:18 »

Цветенце всичко е било стархотно като в приказките.И малко със закъснение много семейно щастие и нека любовта никога да не угасне между вас съхранете я и я пазете чиста и свята.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 30, 2011, 20:47:37 »

Благодаря mimi1809

Момичета не мога да кача снимки,защото са много големи  Oh my ...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2011, 08:17:34 »

tsvetenceto, копирай си снимките, които искаш да качиш в отделна папка. После отваряш всяка снимка с Paint, кликаш на Image и избираш Strech/Skew. От там намаляш процентите. Аз по този начин намалих снимка, която исках да прикача към свое мнение. Би трябвало да нямаш проблем.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 31, 2011, 09:20:52 »

Благодаря за информацията sunset smile Много е полезна  good
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 31, 2011, 09:30:18 »

Момичетааа ето 1 снимка за проба:)Май този път ще мога да ги кача.Очаквайте скоро още снимкииии yahoo


* IMG_0406.JPG (61.35 KB, 270x480 - видяно 310 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #44 -: август 31, 2011, 10:07:40 »

Цветенце, прекрасни сте! А ти си била невероятно красива булка, толкова нежна и женствена!!! Чакам още снимки с нетърпение...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines