Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvetenceto - 30.07.2011г.  (Прочетена 17690 пъти)
 
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 05, 2011, 21:30:19 »

Благодаря ти alo_madona  give_rose да ти се връща тъпкано  yahoo За сега аз съм спокойна момичета.Още не ме тресе треската  smile Днес си купихме бланките за медицинските и утре сутринта ще ходим до личния лекар да видим до къде ще я докараме.Дано не ни мотаят много по кабинетите.Тези дни чакам кумата да ми прати копия от документите им с кума(те са в чужбина и ще дойдат 2 дни преди сватбата) и ще ги носим в гражданското.И така лека полека отмятаме задачки smile Иначе малко се забавихме с потвържденията,защото има бременни,с малки деца...То тази година е много хубава се оказва :)все хубави емоции.Това е за сега от мен момичетаааа.Благодаря ви,че ми помагате и ме подкрепяте в темичката :)Лека нощ и усмивки на всичкииии
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 06, 2011, 02:09:56 »

Цветенце, ако си от София отиди под централата на Пиротска 10. Там медицинските са готови за 30 мин. smile
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 06, 2011, 09:10:22 »

Не съм от София  huhhuh.gif Тази сутрин минахме процедурата.Ние искахме да си ни направят изследванията,така че отидохме и ни взеха кръв по 7 и нещо платихме.Това е за Васерман.Казаха,че само това се изисква за брак.Иначе искахме и за СПИН и съвместимост,но  с направление може за съвместимост като забременея.Обаче не виждам какъв е смисъла при свършен факт вече да те изследват.Ако сте несъвместими,а вече си бременна какво.По-добре предварително да се изследват тези неща.Просто се убеждавам отново в абсурдите на държавата и законите.Както и да е важното е,че утре ще ни бъдат готови медицинските и изследванията.А за СПИН и съвместимост ще си правим по-късно,когато не ни е толкова натоварено и имаме повече време.Все пак човек трябва да се изследва.Можеше да си дадем медицинските и по 10лв. и да ни станат готови в петък при друг лекар(не личния),но аз казах нека си се изследваме за нас.То е ясно,че тези лекари само пари искат да взимат и да не правят нищо. Oh my ... Но стига лоши мисли  pardon
Остават 24 дни  tease Много съм щастлива.Действаме по задачи всеки ден.Сега ще се обадя и за тортата да се доуточним с човека и да я поръчаме.Преди това ходихме да пробваме в цеха и беше много вкусна.Искаме да е с ягоди отгоре.Дано има пресни за тогава  beating Интерсното беше,че тортите на няколко етажа като се нарежат губят цялостната визия и затова решихме да е на стойка 3 отделни торти  *YAHOO*Единствено ме притеснява дали ще изглежда сватбена,ако има само ягоди отгоре без друга украса.Бях харесала едни захарни цветя,но няма как да се сложат.Единствено може би,ако се изрисува отстрани.Ето пускам модел на торта,която харесах като украса,но след това решихме да е на стойка.Моля ви за мнения!Знам,че мога да разчитам на вас момичета  blum


* 236117-large.jpg (28.1 KB, 400x600 - видяно 357 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 07, 2011, 07:52:34 »

Момичетаааа моля ви помагайтеееее crazy Не мога да избера песен за първи танц.Прослушах толкова песни и все не ни харесва и на двамата никоя,а и да става за първи танц.Последното,което харесахме беше  http://www.youtube.com/watch?v=r920QgrvfQU ,но не съм сигурна,че текста е подходящ.Моля ви за помощ girl_impossible
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 07, 2011, 08:23:00 »

тортата ти е супер ако ви харесва тази песен да бъде тя ето малко предложения от мен тази ще е нашата http://vbox7.com/play:f82c7cee     http://vbox7.com/play:5b30d888   http://vbox7.com/play:9800d826   http://vbox7.com/play:1e4f3f50    http://vbox7.com/play:2863432e
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 08, 2011, 11:08:02 »

Благодаря ти mimi1809  give_rose Ще предложа на милото и пак ще мислим  pardon
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 19, 2011, 08:20:30 »

Момичета позанемарих темичката,но следя форума smile Сега и аз давам отчет . Остават 10 днииииии danceg
В крайна сметка решихме първия танц да е на http://www.youtube.com/watch?v=vUSzL2leaFM Срещнахме се с ДЖ-я и уговорихме всичко.Подаръчетата за гости ще ги вземем утре.Тортата ще доуточним днес.След 2 дни заминаваме за Пловдив(младоженеца е от там) и ще си вземем халките,роклята ми  danceg ще търсим и обувки,риза и вратовръзка за милото.И така горе долу всичко е готово tease Остава другата седмица да се разберем с украсата и ресторанта и да купим алкохола.След сватбата ще имаме и афтър парти на вилата  pardon и трябва да подготвим предния ден.Ами това е за сега Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 19, 2011, 16:35:06 »

tsvetence, избрала си страхотна песен!!! Невероятно вълнуваща е и ми е любима!  smile Мисля, че е по-добър избор от другата!  smile
И браво за подготовката!  smile На финала сте! smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #23 -: юли 22, 2011, 13:32:10 »

Цветенце, чудесно се движите с подготовката smile Песента, която сте избрали ми е много любима heart Разказвай/показвай ни още неща Wink
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 26, 2011, 18:09:49 »

Здравейте момичетааа  blum Нямам никакво време.Подготовката върви с пълна сила  smile Спокойна съм и имам чувството,че подготвяме сватбата на някой друг,а не нашата smile Миналата седмица 2 дена бях зле с някакъв вирус,но вече съм добре.С подготовката сме готови.Младоженеца е облечен и обут,аз също.Това е за сега.Спокойна подготовка и на вас момичета give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 26, 2011, 18:17:32 »

Цветенце, аз малко съм закъсняла, не знам къде съм гледала, ама темата сега я виждам badgirl badgirl :badgirl:Виждам, че сте вече готови за прекрасния ден! Пожелавам ти много положителни емоции през оставащите дни от подготовката, бъди все така спокойна и всичко ще върви добре. Това с настинката на знам дали е случайно, но вече сигурно поне 3 булки прочетох, че са били болни седмица-две преди сватбата. Дали има нещо общо или просто е от гадния вирус, който върлува сега, не знам, ама важното е, че си се оправила! Хайде успех на финалната права и на 29-ти да не забравиш традицията да пийнеш чашка сутрешно кафе с нас girl_wink
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 26, 2011, 18:26:40 »

Благодаря ти V_e_S_i  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 26, 2011, 19:37:37 »

tsvetenceto На финалната права сте  Party time Party time Party time Забелязах в няколко теми на различни булки- все болни  girl_impossible преди сватбата ...
И аз бях болна преди сватбата и най-вероятно емоциите и напражението си оказват негативно влияние върху имунната система,  иначе нямам друго обяснение . smile
Желая ви една невероятна сватба  give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 27, 2011, 08:58:01 »

 tsvetenceto не ни остана време да размислим funnytooth Пожелавам ти тези дни най-вече да си почиваш и да се забавляваш smile Не се тревожи за нищо ,всичко ще мине много добре и се наслади на последните момински дни (като мен -само филми и хубави книги) Пращам ти целувки и да пишеш как се чустваш..
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 27, 2011, 20:48:31 »

Благодаря ви момичета  smile Добре,че сте вие give_rose Последните дни нямам време за почивка,защото все има да се свърши нещо и да се уточни,така че ....Спокойна съм и заобиколена от близките и на двама ни.Затова се радвам smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines