Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:23:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvetenceto - 30.07.2011г.  (Прочетена 17689 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: юни 30, 2011, 07:27:39 »

Мило цветенце, ето, че остана само месец и до твоят сватбен ден Сватбаааа Сподели ни всичко около подготовката ви, какви емоции витаят във въздуха и как са последните ти дни като неомъжена девойка Wink Желая ви още повече любов оттук нататък и една невероятна сватба heart
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2011, 08:46:30 »

Честита темичка tsvetence  give_rose
Пожелавам ти спокойни и вълнуващи да са оставащите дни от подготовката.
Хайде разкажи сега до къде стигна и как вървят нещата при теб?
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2011, 08:59:42 »

Благодаря ти Тiama 10x Страшно много ме зарадва с темичката Bravo Започвам обратното броене до сватбения ден chee Благодаря и на теб malinka_a  smile
А относно подготовката сега се занимавам с потвърждения на гостите,за да уточня бройката и да мога да поръчам подаръците за гости.Трябва да се разбера и с приятелките кога ще могат да дойдат за моминското парти danceg,защото не сме от един град.Има още толкова неща за вършене и уточняване,че не знам как ще ми стигнат 30 дни Count
Настроението е страхотно около нас twohearts,но разбира се аз се вълнувам повече и само преповтарям нещата да не пропуснем нещо :victory:Не ме е обзела чак предсватбена треска,но има приповдигнато настроение  Hide2
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #3 -: юни 30, 2011, 13:43:00 »

Честита тема give_rose да я напълниш само с хубави емоции и нека този месец мине безпроблемно  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2011, 17:18:01 »

Цвтенце, честита ти темичка!  Bravo Много да ни радваш с писанията ти тук и ще следим как вървят последните дни от подготовката!  danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2011, 18:19:25 »

Цветенце, честита темичка!  give_rose Напълни я с красиви снимки и много положителни вълнения!!!
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 30, 2011, 20:06:57 »

pink_panther и Monikamaria,благодаря ви girl_wink
Утре ще обиколя за ниски обувки,защото тези,които си взех са си високи и ще трябва да взема втори.Сега пускам обувките,а утре евентуално и вторите smile


* DSC0015811.jpg (61.98 KB, 1600x1200 - видяно 310 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 30, 2011, 20:24:19 »

Вече писах в темата за обувките,но да се разпиша и тук-от естествена кожа са и съм много доволна,че ги намерих smile Роклята също си видях преди седмица и става страхотно.Шият ми я и следващия път ще е напълно готова.Поръчах и шаферската рокличка:)Слагам снимка на роклята,която пробвах и след това реших да е такъв модел-русалка.В началото имах 2 варианта.Първият е да е с отделен шлейф(панделка от тюл и да е дълга),който се маха по-късно в ресторанта и да съм с воалетка и ръкавици от дантелата на роклята.Ръкавиците също мислех да са къси,но останаха дълги накрая. blum Вторият вариант е да е с дълъг воал от дантелата на роклята и ръкавиците пак от дантелата.И двете пробвах последния път при шивачката и с двата варианта е страхотно,но воала е супер и сега последно реших да съм с воала и ръкавиците и  в ресторанта да го сваля воала и да си сложа шлейфа от панделката. pardon Но пък и с воалетката е оригинално и различно crazy Не знам вече и  затова ако някой ме е разбрал  Girl_hide моля за мнения.Ще се радвам да чуя и вас give_rose


* IMAG0042 (Copy).jpg (25.28 KB, 400x400 - видяно 2662 пъти.)
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 30, 2011, 22:05:24 »

Ох, мила, и аз много исках да съм с воалетка, но бях на една сватба оня ден и булката беше с едно много красиво дъълго було и аз направо се влюбих. След това в един магазин, докато мерих една рокля, много подобна на твоята, пак ми сложиха едно такова було, като облак след мен стоеше и край!  heart Но пак не мога да си избия тази воалетка от главата. Толкова е различно и интересно!  Sunshine
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2011, 20:41:02 »

pink_panther напълно те разбирам  pardon Аз накрая избирам да съм с воал в църквата,на изнесения ритуал и фотосесията.После в ресторанта,когато махна воала да си закача панделката от тюл отзад и така smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2011, 22:35:01 »

Воалетка!  girl_in_love Звучи страхотно и много ме блазни и мен! Обаче и аз се спирам на воал. Кога друг път ще мога да го сложа, а за воалетката може и да се отдаде случай! А твоята прическа позволява ли да сложиш и воалетка по-късно в ресторанта?  smile
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 02, 2011, 09:45:06 »

Да позволява,но мисля,че няма да ми е удобно.Все пак танци-манци  Dance2
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 02, 2011, 10:59:41 »

Честита темичка цветенце желая ти спокойна подготовка и много усмивки
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 02, 2011, 11:44:27 »

Благодаря ти panteryx smile Виждам,че твоя ден наближава и ти пожелавам много усмивки и любов,да имате един прекрасен сватбен ден и по-малко нерви и  притеснения преди големия ден(до колкото е възможно това  pardon )
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 05, 2011, 21:05:51 »

 tsvetenceto  нека оставащите дни да минат много бързо и да успееш да им се насладиш. Ще следя темичката ти с интерес  Wink

Обувките и роклята са СУПЕР
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 05, 2011, 21:30:19 »

Благодаря ти alo_madona  give_rose да ти се връща тъпкано  yahoo За сега аз съм спокойна момичета.Още не ме тресе треската  smile Днес си купихме бланките за медицинските и утре сутринта ще ходим до личния лекар да видим до къде ще я докараме.Дано не ни мотаят много по кабинетите.Тези дни чакам кумата да ми прати копия от документите им с кума(те са в чужбина и ще дойдат 2 дни преди сватбата) и ще ги носим в гражданското.И така лека полека отмятаме задачки smile Иначе малко се забавихме с потвържденията,защото има бременни,с малки деца...То тази година е много хубава се оказва :)все хубави емоции.Това е за сега от мен момичетаааа.Благодаря ви,че ми помагате и ме подкрепяте в темичката :)Лека нощ и усмивки на всичкииии
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 06, 2011, 02:09:56 »

Цветенце, ако си от София отиди под централата на Пиротска 10. Там медицинските са готови за 30 мин. smile
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 06, 2011, 09:10:22 »

Не съм от София  huhhuh.gif Тази сутрин минахме процедурата.Ние искахме да си ни направят изследванията,така че отидохме и ни взеха кръв по 7 и нещо платихме.Това е за Васерман.Казаха,че само това се изисква за брак.Иначе искахме и за СПИН и съвместимост,но  с направление може за съвместимост като забременея.Обаче не виждам какъв е смисъла при свършен факт вече да те изследват.Ако сте несъвместими,а вече си бременна какво.По-добре предварително да се изследват тези неща.Просто се убеждавам отново в абсурдите на държавата и законите.Както и да е важното е,че утре ще ни бъдат готови медицинските и изследванията.А за СПИН и съвместимост ще си правим по-късно,когато не ни е толкова натоварено и имаме повече време.Все пак човек трябва да се изследва.Можеше да си дадем медицинските и по 10лв. и да ни станат готови в петък при друг лекар(не личния),но аз казах нека си се изследваме за нас.То е ясно,че тези лекари само пари искат да взимат и да не правят нищо. Oh my ... Но стига лоши мисли  pardon
Остават 24 дни  tease Много съм щастлива.Действаме по задачи всеки ден.Сега ще се обадя и за тортата да се доуточним с човека и да я поръчаме.Преди това ходихме да пробваме в цеха и беше много вкусна.Искаме да е с ягоди отгоре.Дано има пресни за тогава  beating Интерсното беше,че тортите на няколко етажа като се нарежат губят цялостната визия и затова решихме да е на стойка 3 отделни торти  *YAHOO*Единствено ме притеснява дали ще изглежда сватбена,ако има само ягоди отгоре без друга украса.Бях харесала едни захарни цветя,но няма как да се сложат.Единствено може би,ако се изрисува отстрани.Ето пускам модел на торта,която харесах като украса,но след това решихме да е на стойка.Моля ви за мнения!Знам,че мога да разчитам на вас момичета  blum


* 236117-large.jpg (28.1 KB, 400x600 - видяно 357 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 07, 2011, 07:52:34 »

Момичетаааа моля ви помагайтеееее crazy Не мога да избера песен за първи танц.Прослушах толкова песни и все не ни харесва и на двамата никоя,а и да става за първи танц.Последното,което харесахме беше  http://www.youtube.com/watch?v=r920QgrvfQU ,но не съм сигурна,че текста е подходящ.Моля ви за помощ girl_impossible
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 07, 2011, 08:23:00 »

тортата ти е супер ако ви харесва тази песен да бъде тя ето малко предложения от мен тази ще е нашата http://vbox7.com/play:f82c7cee     http://vbox7.com/play:5b30d888   http://vbox7.com/play:9800d826   http://vbox7.com/play:1e4f3f50    http://vbox7.com/play:2863432e
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 08, 2011, 11:08:02 »

Благодаря ти mimi1809  give_rose Ще предложа на милото и пак ще мислим  pardon
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 19, 2011, 08:20:30 »

Момичета позанемарих темичката,но следя форума smile Сега и аз давам отчет . Остават 10 днииииии danceg
В крайна сметка решихме първия танц да е на http://www.youtube.com/watch?v=vUSzL2leaFM Срещнахме се с ДЖ-я и уговорихме всичко.Подаръчетата за гости ще ги вземем утре.Тортата ще доуточним днес.След 2 дни заминаваме за Пловдив(младоженеца е от там) и ще си вземем халките,роклята ми  danceg ще търсим и обувки,риза и вратовръзка за милото.И така горе долу всичко е готово tease Остава другата седмица да се разберем с украсата и ресторанта и да купим алкохола.След сватбата ще имаме и афтър парти на вилата  pardon и трябва да подготвим предния ден.Ами това е за сега Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 19, 2011, 16:35:06 »

tsvetence, избрала си страхотна песен!!! Невероятно вълнуваща е и ми е любима!  smile Мисля, че е по-добър избор от другата!  smile
И браво за подготовката!  smile На финала сте! smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #23 -: юли 22, 2011, 13:32:10 »

Цветенце, чудесно се движите с подготовката smile Песента, която сте избрали ми е много любима heart Разказвай/показвай ни още неща Wink
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 26, 2011, 18:09:49 »

Здравейте момичетааа  blum Нямам никакво време.Подготовката върви с пълна сила  smile Спокойна съм и имам чувството,че подготвяме сватбата на някой друг,а не нашата smile Миналата седмица 2 дена бях зле с някакъв вирус,но вече съм добре.С подготовката сме готови.Младоженеца е облечен и обут,аз също.Това е за сега.Спокойна подготовка и на вас момичета give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 26, 2011, 18:17:32 »

Цветенце, аз малко съм закъсняла, не знам къде съм гледала, ама темата сега я виждам badgirl badgirl :badgirl:Виждам, че сте вече готови за прекрасния ден! Пожелавам ти много положителни емоции през оставащите дни от подготовката, бъди все така спокойна и всичко ще върви добре. Това с настинката на знам дали е случайно, но вече сигурно поне 3 булки прочетох, че са били болни седмица-две преди сватбата. Дали има нещо общо или просто е от гадния вирус, който върлува сега, не знам, ама важното е, че си се оправила! Хайде успех на финалната права и на 29-ти да не забравиш традицията да пийнеш чашка сутрешно кафе с нас girl_wink
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 26, 2011, 18:26:40 »

Благодаря ти V_e_S_i  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 26, 2011, 19:37:37 »

tsvetenceto На финалната права сте  Party time Party time Party time Забелязах в няколко теми на различни булки- все болни  girl_impossible преди сватбата ...
И аз бях болна преди сватбата и най-вероятно емоциите и напражението си оказват негативно влияние върху имунната система,  иначе нямам друго обяснение . smile
Желая ви една невероятна сватба  give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 27, 2011, 08:58:01 »

 tsvetenceto не ни остана време да размислим funnytooth Пожелавам ти тези дни най-вече да си почиваш и да се забавляваш smile Не се тревожи за нищо ,всичко ще мине много добре и се наслади на последните момински дни (като мен -само филми и хубави книги) Пращам ти целувки и да пишеш как се чустваш..
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 27, 2011, 20:48:31 »

Благодаря ви момичета  smile Добре,че сте вие give_rose Последните дни нямам време за почивка,защото все има да се свърши нещо и да се уточни,така че ....Спокойна съм и заобиколена от близките и на двама ни.Затова се радвам smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 31, 2011, 07:39:07 »

tsvetenceto, желая ви дълъг и щастлив съвместен живот, изпълнен с любов, търпение и разбирателство.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 01, 2011, 01:14:44 »

Цветенце, честито!!!  heart heart heart Бъдете безкрайно щастливи и винаги влюбени!!!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #32 -: август 01, 2011, 09:49:18 »

Цветенце, честито и от мен! все така влюбени и щастливи, да преминавате през всичките проблеми в семейния живот хванати за ръце! Flower
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #33 -: август 01, 2011, 15:16:59 »

Цветенце, честито и от мен, мила give_rose Желая ви много щастие, любов, късмет и много детски смях! Чакаме те с нетърпение да споделиш емоциите около сватбата.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 01, 2011, 16:24:34 »

Цветенце, Честитоо и от мен! Бъдете здрави, безкрайно щастливи и вечно влюбени! give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2011, 07:06:29 »

Цветенце,Честито. Много семейно щастие да гори в очите ви и да топли душите ви.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 05, 2011, 11:53:30 »

Момичетааааа толкова съм щастлива  heart Имахме един невероятен сватбен ден.Беше истинска приказка.Просто нямам думи. wedding
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 05, 2011, 19:51:52 »

Честито и от мен желая ви много щастие и дано животът ви бъде един непрекъснат купон заедно .
Чакаме снимчици и разказче blum
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2011, 11:19:52 »

Здравейте момичетааааа  smile
съжалявам,че се забавих толкова с разказа си,но след сватбата знаете как е  =]Сватбата беше 60 човека и всички се забавляваха страхотно.

1 седмица преди сватбата:
Първо правя доуточнение,че милото е от Пловдив,аз от Правец и сватбата беше в Правец.
И така подготовката започна от 21.07.Тогава посрещнахме свекърва ми на летището(дойде от Дания) и веднага заминахме за Пловдив,за да вземем някои неща за сватбата.Милото нямаше риза и обувки,взехме халки,последна проба на роклята yahoo и такива разни.След няколко дни се върнахме,доуточнихме се с ресторанта,купихме алкохола и посрещнахме лелята на милото(също от Дания).

2 дни преди сватбата:
Двамата с милото останахме да посрещнем и сестрата на милото с мъжа й и детето(от Италия).Те ни бяха и кумове smile а останалите от неговото семейство бяха в Пловдив.Пак беше тичане и разговори с жената с украсата,фирмата с тортата и т.н.Нямахме време да се спрем и за минута.Последния ден бях на маникюр,правихме пробен грим,защото сестрата на милото ме гримира,а имахме само 1 ден след като пристигна.Вкъщи беше малка лудница,но беше весело  danceg

ВЕЧЕРТА ПРЕДИ СВАТБАТА:
Вечерта след като дойдоха роднините на милото от Пловдив и някои приятели,които бяха на сватбата всички се събрахме заедно на барбекю в къщата на майка ми.Сега е момента да кажа,че тя е най-страхотната майка на света.Посрещаше и изпращаше всеки ден толкова хора покрай сватбата,просто страхотна LOVING Изкарахме супер до 2 часа и се прибрахме вкъщи.

Сутринта станахме в 7 с кумовете и отново отидохме в къщата на майка ми.Организацията беше малко сложна,защото всички от Пловдив спяха в различни къщи :)И така останахме с кумовете при майка ми,а милото взе свекърва ми и се върна вкъщи да се оправя.Аз отидох на фризьор и кумовете също се приготвяха.След това кумата ме гримира и фотото и видеото дойдоха и започнаха да снимат част от грима :)Облякох роклята и милото дойде.Нямахме чупене на врати,ръце и други crazy Просто като дойде направихме фотосесията с кумовете и сами-1 час.Отново да благодаря и на брат ми,който докато се оправяше милото закара колата да я украсят и така.Милото беше много красив,никога не го бях виждала в костюм.Страшно елегантен,страхотен.Това си беше моя мъж!Всички бяхме много красиви.След фотосесията тръгнахме към църквата.Малко закъсняхме и всички ни чакаха с нетърпение:)В църквата беше много смешно.Всички бяха весели,кумата и кума не знаеха какво да правят.Кумата нацелува всичко наред(корони,библия,кръста).Имаше много емоции.След това стигнахме и до ресторанта.В градината имахме изнесен ритуал.Украсата беше много нежна и красива.Точно както си я представях.Аз настъпих милото,но той отчупи по-голямото парче от питата.В ресторанта купона беше на 6.Всички танцувахме и се забавлявахме.С тортата омазах здраво милото,а той ме пощади :)Тя беше много вкусна.Интересното беше,че и попа,и жената от гражданското и ДЖ-я ни пожелаваха близнаци.Ще поживеем и ще видим smile
И така накрая младежите отидохме на афтър парти на вилата ни.Родителите се събраха пак при мама:)Ние лудувахме до зори.Имаше двама от приятелите  ни,които пускаха музика.Страхотно беше.Искам пааааак danceg През цялото време преди сватбата и на самата сватба се шегувахме с младоженеца,че все едно не е нашата,подготвяме всичко,организации,но все едно е за някой друг.Много ни беше весело,а и на гостите също,защото още говорят за нея и колко е било хубаво.Всички казват:Били сме на сватби,но на такава не сме били :)Все по задължение, а тази не искахме да свърши :)което ме радва много.

След сватбата един по един изпратихме гостите от чужбина(роднините на милото,а вече официално и мои) и сега сме на работа,но изкарахме с тях страхотно и скоро пак ще се съберем smile
Момичета сватбата е един прекрасен ден от живота и пожелавам на всички да го изживеят.Целувки на всички.Скоро ще има снимки и видеото ни smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 23, 2011, 11:36:18 »

Цветенце всичко е било стархотно като в приказките.И малко със закъснение много семейно щастие и нека любовта никога да не угасне между вас съхранете я и я пазете чиста и свята.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 30, 2011, 20:47:37 »

Благодаря mimi1809

Момичета не мога да кача снимки,защото са много големи  Oh my ...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2011, 08:17:34 »

tsvetenceto, копирай си снимките, които искаш да качиш в отделна папка. После отваряш всяка снимка с Paint, кликаш на Image и избираш Strech/Skew. От там намаляш процентите. Аз по този начин намалих снимка, която исках да прикача към свое мнение. Би трябвало да нямаш проблем.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 31, 2011, 09:20:52 »

Благодаря за информацията sunset smile Много е полезна  good
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 31, 2011, 09:30:18 »

Момичетааа ето 1 снимка за проба:)Май този път ще мога да ги кача.Очаквайте скоро още снимкииии yahoo


* IMG_0406.JPG (61.35 KB, 270x480 - видяно 310 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #44 -: август 31, 2011, 10:07:40 »

Цветенце, прекрасни сте! А ти си била невероятно красива булка, толкова нежна и женствена!!! Чакам още снимки с нетърпение...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 31, 2011, 10:11:42 »

Ауууу, Цветенцеее, роклята ти много прилича на моята!!!  heart heart heart Страхотна си! Толкова си красива!!  Ама вие сте като манекени, бее!  Sunshine
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 31, 2011, 10:39:08 »

tsvetenceto, освен че си много красива булка, сте и страхотна двойка. give_rose
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 31, 2011, 15:12:44 »

Благодаря Ви за страхотната оценка.
Пускам снимка на прическата и грима по време на подготовката smile

Изглед отляво


* IMGP2237.jpg (75.29 KB, 490x326 - видяно 269 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 31, 2011, 15:14:13 »

Изглед отдясно  blum


* IMGP2248.jpg (69.87 KB, 490x327 - видяно 264 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 31, 2011, 15:14:39 »

И отзад


* IMGP2263.jpg (67.3 KB, 490x327 - видяно 287 пъти.)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 31, 2011, 15:15:05 »

Грима


* IMGP2281.jpg (70.18 KB, 602x402 - видяно 287 пъти.)
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 31, 2011, 15:48:07 »

Супер си, сега чакаме да напълниш албума. Bravo
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 31, 2011, 17:14:10 »

Момичета вече има снимки в албумаааа Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 02, 2011, 08:53:27 »

Цветенце, СТРАХОТНА СИ!!!! Много красива булка си била! give_rose Толкова нежна и женствена! Фризьорката се е справила чудесно и гримьорката също! Сподели кои са good
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 02, 2011, 10:03:33 »

Аз съм от малък град до София и едва ли ще бъда полезна на много булки :)Фризьорката е местна,а гримьорката е сестра на мъжа ми и наша кума :)Живее в чужбина и там работи smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 02, 2011, 10:13:24 »

Още веднъж - браво! Всичко е много хубаво. Сега пак ги гледах снимките. Букета ти е прекрасен, също. Аз съм се спряла на подобен, но малко по-тъмно розово да са розите. Колко пари ти излезе?
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #56 -: септември 02, 2011, 11:35:28 »

Аз май малко мога да се повторя, но...
tsvetenceto - наистина страхотна булка, и всичко е толкова добре подбрано, прекрасни снимки Bravo
Адмирации и от мен за кока, много харесвам този вид кок как стои на кичури, както е твоята коса, просто чудесен избор.
И аз като Веси харесвам и букета, даже не бях видяла какво сте си писали (после прочетох, че като чух снимки danceg), от къде е, питам аз, че вече има въпросче за цената?

Голямо браво за всичко и пожелавам дълъг и щастлив семеен живот:)))
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 02, 2011, 15:06:25 »

Благодаря момичета много сте мили  smile

Букета ми излезе 40 лв.Направи ми го момичето,което прави и украсата.Беше много удобно,защото аз просто показах снимки и казах какво искам и за всичко се погрижи тя.От букета,питките,чашите,шампанското до украсата на ресторанта и тази за изнесения ритуал.Просто наистина съм много доволна.Справи се страхотно.Точно това,което исках smile

Сега отново на букета smile беше с микрофон и доста тежеше.Горкият малък шафер.В църквата попа му го връчи и той през цялото време го държеше и не даваше на никой да го пипне :)Толкова се беше изморил,че след това от църквата до ресторанта(20 мин) веднага заспа в колата lol))
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 07, 2011, 02:13:09 »

Мила, страшно си красива! Страхотно булка!  Bravo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 07, 2011, 07:43:20 »

Цветенце страхотни сте и двамата като холивудски звезди.Мого семейно щастие ви пожелавам.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 08, 2011, 16:22:12 »

Благодаря момичета  Wink Мнението ви значи много за мен  thank you
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines