Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ох, ще ставам татко!  (Прочетена 15062 пъти)
 
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #15 -: ноември 28, 2008, 01:04:47 »

Моят Мишок пък умира да ми гали коремчето и да му приказва  smile Обаче малко не го виждам да сменя памперси като му дойде времето  nea Ако успея да го накарам ще вдигна купон за целия форум  funnytooth
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 02, 2008, 23:48:11 »

Аз мога да похваля мъжа ми, че ми помага в гледането на бебо (макар и понякога с подсещане от моя страна какво да направи). Преоблича го и му сменя памперса без проблем, но го беше страх да му слага капки в очичките например или да му чисти нослето. Било много малко детето и аз да си ги правя тези процедури  pardon Един път го помолих той да го изкъпе, защото много ме болеше кръста, но го гледах и му намерих сумати кусури  pardon Не че не го изкъпа, де, но не беше по моя начин и по принцип аз си го къпя, а той помага в поливането накрая и оправянето на банята.  girl_wink
И все пак не мога да се оплача и не е от татковците, които ги е страх да държат детето или мислят, че майките са тези, които трябва да се грижат за него, а те само да се радват отстрани!  good Плюс това ми помага и в други домакински задължения, така че се справяме заедно общо взето.  Yes
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2008, 08:44:09 »

Мария,  Bravo  на мъжа ти  good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines