Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:57:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308211 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 08, 2012, 10:27:54 »

да ви кажа ние как решихме за моминското и ергенското- искахме да е на открито, да не е диско, че не сме по нощните заведения хич, а от кръчмета и ресторанти- аман вече.
Пуснах event /събитие само с покани в фейсбук и добавих само приятелките си, а той- го чакам да се намъдри за приятелите си.
И тъй като обикновено това се прави от тях, а не от младоженците- бирата- от нас, храната- от тях. Както се казва в криза, като в криза ! pleasantry Xixixi
Намерихме открита площ с маси, музика- от колите и от лаптоп евентуално, и така- икономично, но с много хора и надявам се- хубаво време и настроение. drum violin speed Elvis bike
Наскоро се обсъждаше темата как и  кога човек да уважи и по -далечните си приятели, с които няма възможност да се вижда или няма пари да покани на сватбата- ами това бе нашето разрешение, сега събрах в поканите всички, които няма да имам възможност да поканя на сватбата. blum
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 11, 2012, 08:49:00 »

Ние не искаме моминско и ергенско парти , но две мои приятелки така ме изнудват , че чак ми писва  bad Едната даже ми каза , че това го чакала повече от сватбата . Направо ми писва от това , защото вярвам , че младоженците имат право да преценят какво искат
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 11, 2012, 09:00:15 »

petia___88 , естествено, че имаш право да решиш дали да имаш парти. Да не би приятелките ти да смятат, че не си искрена в желанието си  Wink Ако е така, убеди ги да не ти подготвят парти, щом не искаш.
Моите дружки също казват, че чакат партито с нетърпение, и аз им се радвам, защото изгарям от желание да се съберем всички и да купонясваме по женски. Повечето ми приятелки са женени с деца и става все по-трудно да се събираме sad затова и чакам с нетърпение партито  danceg
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 11, 2012, 09:20:19 »

По-скоро си мисля , че поне едната се инати , защото иска повод да излезе по женски и да се откъсне от приятеля си и децата за една нощ . Аз нямам против това , излизаме си така , но просто не харесвам това с партитата , някак чужда традиция ми е . 
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 11, 2012, 15:05:29 »

Щом не искаш нищо, по специално, тогава просто им кажи. Може да се забавлявате и без да взаимстваш от "чуждите традиции", както ти се изрази. Все пак, това ще ти е последна вечер като неомъжено момиче, приеми го като забавление, а не като ангажимент към приятелките ти.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 13, 2012, 06:21:25 »

 Здравейте!
 Сестра ми ще е булка скоро и с приятелките й организираме моминско парти изненада!  danceg
 Иска ми се за него да й купя тиара (коронка) с воал   smile , ако може да го поръчам онлайн и да го донесат с куриер, понеже нямам никакво време да търся. Някакви предложения имате ли какво още може да й се вземе и от къде?
Също така - живея МНОГО близо до сватбен център София и ще намина там да разгледам, въпреки, че в сайта им няма тиари  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 13, 2012, 08:41:48 »

Здравейте!
 Сестра ми ще е булка скоро и с приятелките й организираме моминско парти изненада!  danceg
 Иска ми се за него да й купя тиара (коронка) с воал   smile , ако може да го поръчам онлайн и да го донесат с куриер, понеже нямам никакво време да търся. Някакви предложения имате ли какво още може да й се вземе и от къде?
Също така - живея МНОГО близо до сватбен център София и ще намина там да разгледам, въпреки, че в сайта им няма тиари  pardon
http://www.kuku-bg.com/

тиари има в сватбения мол, но са изкуствено завишени цените, има същите тиари по 10тинс лв макс, по магазините за имитационна бижутерия на пазар Пътеките Мл 1 а
Активен
Нади Шопова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #112 -: юни 20, 2012, 14:59:07 »

Здравейте! Организираме моминско парти, но не можем да измислим закачливи пожелания. Мислим да ги сложим в балони и всеки да си спука по един балон.
Моля ако знаете за такива пожелания или сте правили такива да ми помогнете  good
Тук от този сайт взехме примерни http://az-jenata.bg/article/10591/Kasmetcheta-pozhelaniya-za-mominsko-parti/
Благодаря предварително!  smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 28, 2012, 21:21:35 »

Момичета, моите приятелки май се готвят за тежко моминско парти, а аз не съм съгласна да има стриптизьор...бих направила изключение за този biggrin

http://www.youtube.com/watch?v=Dd0XPRo4LZQ
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #114 -: юни 29, 2012, 10:05:53 »

На моето моминско парти , когато аз категорично отказах да има стриптизьор - моите приятелки си направиха майтап и в домашно направена торта сложиха снимка на гол мъж - беше много смешно.
Моето парти беше в къщи с приятелки, хапнахме, пийнахме и се посмяхме - точно тока, което исках  pleasantry
Активен
kanela
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #115 -: юли 16, 2012, 22:39:06 »

Здравейте,
моето моминско парти мина преди два дни и просто искам да споделя, че беше неповторимо изживяване! Все още няма думи да изразя как се чувствам, все едно съм във филм..Партито беше изненада от моите приятелки и организирано от тях, аз получих картичка няколко дни преди това, в която ме канеха на парти, там беше написано мястото и часа, също и дрескода..всички бяхме много наконтени, с рокли и токчета, имаше супер много изненади, малки и големи, торта, шампанско, и стриптизьор..полудях от кеф и по повод споровете за стриптизьорите искам да кажа че усещането е страхотно, адреналинът също. Танцът беше много премерен, но и много секси, без голи задници.. момчето беше супер и много си разбира от работата и няма как да му устоиш, нищо общо с гейската визия, просто страхотен мъж..вечерта продължи до 7 сутринта и просто не исках да свършва. а сега се чувствам пълна с енергия, като преродена..толкова много положителни емоции. пожелавам го на всеки, и моят съвет е да го изживеете, защото усещането няма общо с никой друг празник!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 17, 2012, 07:28:30 »

На моето моминско парти , когато аз категорично отказах да има стриптизьор - моите приятелки си направиха майтап и в домашно направена торта сложиха снимка на гол мъж - беше много смешно.
Моето парти беше в къщи с приятелки, хапнахме, пийнахме и се посмяхме - точно тока, което исках  pleasantry
и аз нещо такова замислям  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 17, 2012, 18:04:55 »

Трябва да организирам моминско парти на сестра ми в непознат за мен град. Ще съм благодарна, ако момичета от Димитровград се включат със съвети за заведения и забавления в града. Имайте предвид, че не си падаме по стриптиз и чалготеки.
Предварително благодаря!
Активен
Etinka11
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


Маникюристка


« Отговор #118 -: юли 25, 2012, 10:56:57 »

Здравейте! Ще ви разкажа как мина моминското парти,което организирах за моята приятелка.беше преди един месец и аз бях главната шаферка.Значи първо се обадих на другите ни приятелки и им казах кога ще е и къде ще се намира.После отидохме с едната ни приятелка по магазините,за да купим подаръците,които се подаравят,падна голям смях.Купихме и бельо,свещи,точилка(тя беше най-трудна за намиране хахаха), албум, метличка и лопатка,свирки и направих късметчета.беше голям купон това пазарене danceg Вечерта се срещнахме на бар Соло (от Варна сме) там пихме,подарихме и нещата,правихме мн снимки и падна голям смях,свирихме с тези свирки и цялото заведение нас гледаше.После отидохме на Час пик,а там майтапа беше че с момчетата се бяхме разбрали кой къде ще ходи и ние казахме че ще сме на час пик ,а те да отиват другаде,обаче само при нас имаше хора и те решиха и те да дойдат в дискотеката.и дефакто те бяха от долната страна на бара,а ние от горната.но не съжаляваме,стана голям купон и накрая се събрахме заедно.И така мина всичко,на моята приятелка мн й хареса,защото тя не живее в България и мн се беше затъжила за българското купонясване. goody Ако има нещо,с което мога да ви помогна,пишете.  good
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 25, 2012, 14:44:09 »

Абе тези мъже май са много силни, ако има само ергенско парти, но има ли и моминско същата вечер и не могат да се съсредоточат да ергенуват за последно  sarcastic На последното моминско, на което бях (беше купон за две булки едновременно), момите си бяхме признали, че ще бъдем на механа с жива музика, а ергените ни бяха излъгали, че отиват на "кротка" механичка. Естествено, ние знаехме, че не е истина и нещата далеч не са толкова невинни, колкото ги представяха, но никоя нямаше проблем с това  pardon Не щеш ли обаче, нашият купон се завихри здраво и бяхме център на внимание (то при такава бурна женска компания ...) а горките ни мъже ... представете си какво ергенуване са му дръпнали, щом в разгара на купона при нас дойде една жена с цветя и ни обясни, че са й поръчали за всяка от нас по една красива червена роза  give_rose Много мил жест.  girl_in_love След час мъжете ни дойдоха да си ни приберат  sarcastic Така че момичета ...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines