Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:44:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308210 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: април 30, 2015, 12:51:30 »

Тони, ако носят дрънкуки, може да им подариш комплект обеци. Има много готини моделчета, а и ще можеш да ги съчетаеш с роклите им smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #331 -: май 06, 2015, 09:02:25 »

Момичета,искам да ви питам нещо,което доста ме смущава като идея...Вярно ли е,че не плащам аз разходите по моминското парти?!Моята бъдеща кума вече е във вихъра си да мисли каква изненада да ми направят с момичетата (а ние дори не сме започнали с подготовката за самата сватба) и разбирам,че те ще го плащат...Малко неудобно ми става...Не трябва ли булката да си го плати?В смисъл,никой не е длъжен да плаща каквото и да било според мен и малко се притеснявам girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 06, 2015, 09:10:04 »

Мен също от няколко дни ме гложди мисълта.. Ако ги попитам ще кажат неее, как ще плащаш.. знам си ги, но не искам да плащат те всичко.. На две от момиснките партита всеки плати по равно, включително и булката. На едното плати само тя, по нейно настояване, а на едно платихме само ние... В голямо чудене съм, все пак ще сме във Варна няколко дни, трябва да знам поне за вечерта горе долу каква сума да отделя, понеже едно е да сме само на бар, друго е ако сме на хапване и после бар... Обмисля, как да питам, така че да не се сетят, че искам да платя аз  huhhuh.gif
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 06, 2015, 12:41:40 »

Аз мисля да дам на сестра ми някаква сума, например 100 лв,  за капариране и дрънкулки ако се налага, но не мисля че булката трябва да плаща всичко. Поне в нашата компания се събират пари от всички освен булката, винаги така сме правили. Аз искам да участвам, затова ще се разбера с нея.
Оказа се че Нощта на музеите е на 16-и май и сега като подпитам къде ще се ходи,  все с това ме баламосват - как къде, на музей, разбира се.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 07, 2015, 22:59:41 »

Nelka, на 16 има още едно интересно или по-скоро вкусно мероприятие - шоколадов фестивал в Гранд Хотел София. https://www.facebook.com/events/810060339068377/ Ние с кумата мислим да го посетим преди купона, ако ни стигне времето.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 07, 2015, 23:05:21 »

О, сигурно ще го пропусна за съжаление.
През деня съм на тиймбилдинг - картинг и пейнтбол на Конска, следобяд се прибираме и парти  witch
Отсега мисля дали да се забулвам цялата или да слагам потник без презрамки, да не взема да изгоря нещо, че само някоя грозна разлика ми трябва...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 08, 2015, 20:33:21 »

Идеята на моминското парти е булката да види какъв весел и сладък живот изоставя.
Когато бях шаферка, с останалите момичета покрихме всички разходи и булката не е плащала нищо. Но ако вас ви смущава, не забравяйте, че на сватбата вие ще ги черпите... give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #337 -: май 08, 2015, 21:21:52 »

На нито едно парти дето съм ходила, включително и моето булката не е плащала, така че не се чувствайте неудобно. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #338 -: май 11, 2015, 11:04:23 »

Честно казано и аз не искам да си товаря момичетата с допълнителни разходи, но те ме увериха, че ще дойде време и аз да организирам тяхното моминско парти Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 11, 2015, 15:22:27 »

На нас не ни излезе повече от 50 лв/човек за 5 шаферки общо. Наехме заведение в центъра (беше затворено и не ни взеха много, но ако нямате възможност, просто резервирайте места някъде), внесохме си алкохол, торта, купихме украса и разни малки символични подаръчета. 50 лв не са безкрайно голяма инвестиция. Ако намеря някъде касовите бележки отпреди 3г, ще ви кажа колко точно е струвало всичко.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #340 -: май 15, 2015, 08:44:22 »

Малко ме успокоихте smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 25, 2015, 08:34:41 »

Събота и неделя бяхме с кумовете на мини-почивка в Арбанаси и освен, че ги поканихме тях съвсем официално.. Кумата ми даде покана за моминското парти, която е направила собственоръчно и е в темата и цветовете на сватбата.. С перличка, с дантелка, прекрасна.. Има за всеки по една покана, като моята е различна естествено.. Много ми стана  интересно като прочетох, че ще започнем от сутринта.. Пише приготви се за забавление, партито започва от сутринта  shok Oh my ... Yes danceg yahoo

Аз между другото държах майка ми да присъства на партито. Тя винаги е била част от мен и моите приятелки, те всички са я възприемали за супер близка, винаги сме споделяли с нея всякакви щуротии и неволи.. Та, покана има и за нея.. Тя ще си умре от кеф  yahoo heart
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 25, 2015, 08:53:18 »

Тони,браво на твоята кума. А това,че имаш такива отношения с майка си е страхотно, а че ще присъства на партито е много мило. Кога ще бъде?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 25, 2015, 08:58:05 »

22 август, датата зависеше от мен, понеже сме на 3 сватби, на 3 момински партите, 3 ергенски, които не съвпадат изцяло с моминските... На кръщенее и още куп хубави поводи, но изискват време за пътуване и пари най-вече... Та..  pardon
Активен
Maid_of_honour
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #344 -: май 25, 2015, 16:03:51 »

Здравейте. Може ли да ми дадете предлогения относно заведения, във Варна, подходящи за моминско парти.

Видях ,че въпросът е от преди достааа време, ама да си кажа  blum
Правихме парти на приятелка в Bachata - долния етаж - подходяща атмосфера, а лятото си бяхме само ние. Иначе - Planet, Horizont. А пък аз винаги съм си представяла нещо готино и диво направо на плажа с питиета, заровили пръсти в пясъка, пускащи фенери с желания и т.н.  Wink

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines