Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:28:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163491 пъти)
 
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 08, 2013, 16:13:24 »

Мерси Петя за споделянето за емброзинг пудрата. Май ще оставя този вариант, че много играчка ми изглежда. Радвам, че напредвате момичета.
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #421 -: май 13, 2013, 10:15:14 »

Здравейте момичета,
Скоро не съм влизала, но успях да прочета повечето неща, които сте написали. Повечето доста добре се справяте и напредвате, поздравления за всички.
petq1989 - беше споменала, ако се лъжа че твоа фотограф се казва Калоян, ще можеш ли да ми изпратиш координати, аз още не съм решила въпроса с фогографа.
Мога да кажа при мен как са нещата, църква и ритуален дом запазена дата и час, ди джей вече казах в по-стри постове имаме, за да не се повтарям, покани все още в предпечат, но до края на седмицата ще са готови. Рокля поръчах от магазин Парушев или Менделсон, изчетох коментарите за тях и исках да споделя и моето мнение за тях. Не знам защо са имали лошо отношение и ако е така, това не е приятно, но при мен не се случи така. Аз ходих два или три пъти в магазина, да гледам да се чудя, да показвам роклята, когато мерих, ми дадоха да пробвам около 5 рокли, като даже и абитюренски за да видя как ще стои бюстие (роклята, която аз харесах, не беше моя размер). Когато ходих и поръчах, в последния момент напрваих промяна и смених линията на роклята. Наистина не знам, защо се е получило така при някои от вас, не оправдавам такова поведение в никакъв случай, ако с мен се бяха държали така също нямаше да поръчам от там, че и скандал щях да спретна lol))
Хълките избра приятелят ми, поръчахме неговата, която е жълто и бяло злато, аз ще я видя като дойде и тогава ще поръчам моята, не съм решила дали да я поръчам така или да я направя изцяло бяло злато. Грим и прическа  при Кремена Христова и Гига, която работи с нея, но маникюр няма да може да ми напрваи, всички часове са й заети, направи размяна за да ме вкара в програмата си за грима, аз късно звъннах , не очаквах за края на юни да е пълно. Дайте идеи за добра маникюриска, ако може и ноктопластика да прави, мисля да си направя. Тортата ще е или от златните рибки или от Ружана, но питите със сигурност в златните рибки, яла съм и техните са много вкусни.
Исках да ви питам, за ритуала за извеждането на булката, мисля че бащата я извежда хваната за една бяла кърпичка, ще го спазвате ли и идеи такава кърпичка къде да намеря. Също и за пиле, има ли някъве, където да се поръча направо украсено и готово.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 14, 2013, 06:14:57 »

никита,имаш ли цените на кремена за грим? пилето ми ще е от пилетета на грил сложена в поднос и украсено... за извеждането най-обикновена кърпичка, ако имаш някаква копринена от едно време пак става, по сувенирните магазини се продават едни бродирани,можеш такава да звемеш,моя колежка я изведоха с хавлия nea но на времето хавлии кърпи и престилки са се подарявали, явно нейното семейство още тачат този обичай
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #423 -: май 15, 2013, 15:30:01 »

Нямам цени на Кремена, но аз държах тя да ме прави. Във форума четох че при нея няма специална цена за булки или абитюрентки и цената е за грим, някой беше писал 25 лв, но това никак си не ми изглеждо реално, малко ми се вижда, при всички положения няма да е по-скъпа от другите места
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 15, 2013, 16:08:16 »

В момента грима при Кремена е 30 лв. ,ако искате мигли се доплаща още 10 лв. , но след 1 юли има промяна в ценоразписа и грима ще е 45 лв. с включени мигли . Няма значение за какъв повод е грима ,това не се отразява в цената .Аз ходя при нея от 1г . и половина на маникюр и съм мн доволна , на грим съм ходила 2 пъти и съм възхитена !
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 15, 2013, 16:25:11 »

А за маникюр какви са цените?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 15, 2013, 18:54:49 »

Зависи , не знам целия ценоразпис ,но аз съм с гел върху ноктите и е 30 лв. , но и там ще има промяна след 01.07
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 16, 2013, 10:35:09 »

Здравейте момичета  smile Имам една питанка към вас. Знам, че има отделна тема за поканите, но ме интересува конкретно за Русе. Някоя от вас която си е направила поканите т.е. които са напечатани вече(ако има такива), може ли да ми кажете как вървят долу горе цената на печатане на поканата? Нямам никаква представа и за това реших да се обърна към вас ако някоя е запозната.  Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 17, 2013, 05:41:31 »

ами аз моя текст го печатах на паус,и пауса с печат жърху пауса ми излезе към 4 лева...зависи върху какво печаташ,картиш,паус или директно върху картон
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 17, 2013, 10:34:09 »

На картон ще бъдат моите. На мен ми предлагат от където си ги поръчвам и печат могат да правят. Като за всичките покани които си поръчам от тях ще ми струва 25лв. И за това исках да попитам вас ако някой е запознат дали това е добра цена за напечатване?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 17, 2013, 17:21:55 »

25 само за печат? луди ли са? супер скъпо е..тарси някаде другаде...книжарница ЛАМС до Космополитън_хотела,там иди питай, в рекламна агенция...но 25 лева само за печат си е обирджийство
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #431 -: май 17, 2013, 18:29:12 »

 Offtopic Момичета пиша тук , защото искам да намеря студио в Русе което да ми направи ето тези покани, а нямам никаква представа към кого да се обърна.Виждам, че вие сте готови с поканите и се надявам да ми помогнете. tatqna_dr, за колко покани става въпрос?  http://www.etsy.com/listing/111897722/modern-gatefold-booklet-wedding?ref=br_feed_55&br_feed_tlp=weddings
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 18, 2013, 05:10:37 »

мирка,поканите са елементарни за изработване,такива и аз мога да ти направя...не зная дали твоята агенция прави по твой модел,но ако искаш ги попитай
Активен
Irinka86
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #433 -: май 18, 2013, 09:23:19 »

Здравейте, момичета! Отдавна чета форума и черпя полезна информация, за което благодаря на всички  Bravo !
Най-накрая се регистрирах, защото имам конкретна питанка. Някой може ли да даде отзиви за работата на видеооператор Цанко Пейков? Предварително ви благодаря.
Иначе нашата сватба ще е дневна на 08.09.2013г. в Дунав. Като цяло съм в началото с подготовката и сигурно ще се включвам с доста въпроси.  smile
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 18, 2013, 11:17:21 »

Благодаря Петя, че ми каза, че не е добра цената им. Ще накарам някой да провери за това място което ми написа или някъде другаде, тъй като аз нямам възможност. А относно броя на поканите ще са около 50броя долу горе. Наистина не бях запозната как върви печата за това се обърнах към вас. И благодаря, че ми помогнахте и с тази задача  Bravo

Irinka86 за Цанко Пейков аз почти бях го наела, но се отказах, защото намерих оферта за фотограф и видео оператор, която ме устройваше повече. Иначе от приятелка на която сватба е снимал знам, че е много запознат с традициите, казва всичко кое как да се прави, снима и с фотоапарат и с видео едновременно  good и видеото си е нормално видео. Не ти помогнах, кой знае колко но това е което съм чувала за него.  Успех ти желая  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines