Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:41:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163537 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #405 -: май 05, 2013, 16:51:12 »

Петя, може ли да ми дадеш координати на магазина? Аз за седмица ще трябва да избирам рокля, но ще се справя, все пак има доста магазини в Русе.
Аз започнах да си правя сама поканите и съм почти на половина smile
Остана и хотел да резервираме и сме почти готови smile
Нямам търпение вече lol)))))  danceg
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 05, 2013, 18:02:49 »

Bride, роклята купих от Евас, на 2рия етаж,магазин Дева...роклите там са на достъпни цени,жената работи с асеножград,собственичка е на магазинчето,не плащанаеми,че да слага люти надценки,име всичко,воалчета,цветчета за коса,бутониерки,цветчета за гости,украси за коли, абе каквото се сетиш...тя облича булки от доста време, знае на какъв силует какво отива,много е любезна,останах очарована от нея, не беше като в магазина на Парушев да ми кажат че роклята е тежка и е от тафта и е със шлейф и е 1000 лева, че да не ми я дадат да я пробвам....В Дева,към която рокля погледнех жената ме питаше дали искам да я пробвам,не ми измисляше варианти,че да не пробвам...Аз се бях подготвила за колосални суми,но намерих невероятна рокля, на достъпни цени,няма да сбъркаш ако се консултираш с нея
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #407 -: май 06, 2013, 21:51:14 »

Да, и свекървата има добри отзови за този магазин, пратих я да го провери, за един и същи магазин си говорим с теб, Петя smile Мерси за инфото още веднъж smile  Вече реших да не поръчвам от интернет, а да отида из магазините smile Супер, съвсем се окуражиш за роклята, че много ме мъчеше какво да правя smile

Поканите са почти готови също, намерих и жена, коята ще ми нарисува чашите за шампанското smile

Другите до къде я карате smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #408 -: май 06, 2013, 23:14:40 »

Ами докъде... Халките са купени и гравирани, поканите да на 50%, понеже ще има много ръчен труд, изтекоха ми очите от изработване на розички от сатенена панделка. Четири вече са раздадени. Но в крайна сметка крайната визия надмина очакванията ми. Подаръчетата за гостите също ще бъдат изработени от мен и кумата. Ще постна снимка след като ги направим всичките. Избрала съм си торта, казаха тази седмица да наминем и да я изберем. Спряхме се на меню. Остава костюма на младоженеца, обезцветяването (което чакам с нетърпение, понеже имам 2 пръста руси корени на черно-червеникави краища), бутониери, чаши и свещи, които ще взема от Асеновград месец преди сватбата, когато отида за роклята. Направи ми впечатление, че всичко там е много, ама много по-евтино и тъй като се налага да отида за едното, мога да го съчетая с другото.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 06, 2013, 23:40:30 »

Мале момичета направо ви завиждам. В последно време не ми остава и минутка за сватбата. Документите са наполовина, поканите, украсата, за рокля да не говорим. Поне идеите за поканите, украсата и подаръчетата ми се изясняват все повече, но засега са ми само в главата.
Видях едно много готино нещо, казва се емброзинг пудра и има такова мастило с което, ако пишеш или сложиш печат после посипваш пудрата, нагряваш и то става релефно и удебелено, и можеш да го направиш в различни цветове. Това не е никак лошо за поканите, ама при  мен текста е много, но за малък надпис или мотив е супер.
Ето един линк за по-ясно, че аз как обясних.
http://www.youtube.com/watch?v=KNIhSM0uBGY
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 07, 2013, 06:09:20 »

меги знам за какво говориш,исках да поръчвам ембосинг пудра,прозрачна и да нагрявам със сешоара но не харесах никакви сватбени печати,и тези табли за релеф/другия начин и метод и те не ми хареса и за тях трябват и др неща
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 07, 2013, 06:12:42 »

bride,не знам какво търсиш,но ако мечтаеш за елегантна рокля,която не е пренакичена, а украсата по нея е правилно подбрана,и ако харесваш обръч мога да ти предложа моделче,което съм сигурна,че на мн хора би им харесало....щом аз 2 пъти ходих до магазина и като вляза все до нея се лепвам до роклята,и единия път беше изместена и аз пак до нея отивам и тя ми вика, с мерак си я избрала,колкото оъти я видиш,все при нея ходиш smile
Активен
peti_tomova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #412 -: май 07, 2013, 08:15:36 »

Здравейте отново, съжелявам за спора който предизвиках и за коментарите на niki_ruse, просто исках да ви споделя за екипа с който ще работя, похвалих ги защото съм присъствала на 5 техни сватби и бих казала че страшно много се старят и друго е това че и с двамата съм много близка защото сме от малко градче и се познаваме. А за това че агенцията взема комисонна, това си е нормално все пак това им е работа, но както и да е АЗ няма да продължа този спор който niki_ruse изтъкна като реклама!

Браво на теб Megyto за това че вече си имате халки, ние в момента си избираме и сме малко затруднени защото избора е много голям, но до седмица трябва и това да отметнем от списъка.

Здравей Tihomira много се радвам, че с теб ще бъдем с един екип, веднага след сватбата ще ти пиша на лични как е минала, страхотна идея за подаръчетата за гостите  good

Аз бих казала че малко по бавно се отнасям към организацията, защото сега не мога да излизам в отпуска, но от другият месец започвам по сериозната част, като мисля като отида в асеновград от там да взема чаши и други допълнителни аксесоари smile Браво на Lidsy ти си вече почти готова  yahoo
Активен
niki_ruse
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #413 -: май 07, 2013, 08:57:34 »

Ето, че интуицията ми за пореден път не ме подведе. Както си и знаех, че в първия пост на @peti_tomova работата не е съвсем чиста и ето, че най-накрая дойдохме до истината - те били много близки познати. Няма смисъл какво повече да коментирам !!!
Активен
peti_tomova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #414 -: май 07, 2013, 13:29:33 »

Ники аз просто споделям кой ми е екипа, но май в теб има нещо съмнително, ами ок тогава никой няма да казва кой кого предпочита и с кого ще работи защото може да има нещо съмнително. Та нали затова е този форум да си помагаме а не да нападаме. И както ти предпочиташ и похвали твой познати и приятели така и всеки друг споделя !
Активен
peti_tomova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #415 -: май 07, 2013, 13:36:11 »

 Ники_Русе та ти дори и не одобряваш сватбена агенция Дежа Ву, в по горните постове пишеш и за тях, може ли такова нещо, това е агенция която се е утвърдила и с която работят много хора!
Активен
niki_ruse
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #416 -: май 07, 2013, 15:29:06 »

Та @peti_tomova аз никого не съм хвалила в постовете си за разлика от теб. Разбира се, че форумите са за да се споделя, както направихме и ти и аз, къде е проблема? Само, че ти излезе от контекста и продължаваш да налагаш екипа си от много близки познати. В последният си пост искаш да ме накараш да харесвам и Дежа Ву с изказвания от сорта на 'това е агенция която се е утвърдила и с която работят много хора!"  или така ми се струва . Че чак и ми се караш с думите "може ли такова нещо"  danceg Щом ти харесват работи си с тях, какво толкова. Това, че аз не искам не виждам защо е такъв проблем за теб или май и те са ти "много близки познати" . Аз по-горе казах какво ме издразни и с какво ме загубиха като клиент и това е положението. Не обичам да ме работят и да ми налагат какво да правя и това е положението при мен.
P.S.: То ако всяка агенция, всеки DJ, оператор и фотограф пусне такива агенти по форумите като теб ще стане мазало от реклами и величания  yahoo
P.S2.:Смятам да приключвам с тези безсмислени спорове с теб, понеже поне мен ме чакат още достатъчно подробности за доизкусуряване по сватбата ми
« Последна редакция: май 07, 2013, 15:36:35 от niki_ruse » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #417 -: май 07, 2013, 19:40:07 »

bride,не знам какво търсиш,но ако мечтаеш за елегантна рокля,която не е пренакичена, а украсата по нея е правилно подбрана,и ако харесваш обръч мога да ти предложа моделче,което съм сигурна,че на мн хора би им харесало....щом аз 2 пъти ходих до магазина и като вляза все до нея се лепвам до роклята,и единия път беше изместена и аз пак до нея отивам и тя ми вика, с мерак си я избрала,колкото оъти я видиш,все при нея ходиш smile

Петя, предложи ми, отворена съм за всякакви модели smile Най-много ме притеснява, че искам изчистена рокля, а май няма много изчистени sad Но се надявам, че ще успея да харесам нещо smile Ти снимка ли имаш? аз няма скоро да се прибирам към Русе и едва ли ще я има докато се прибера smile

Браво,момичета, продължавайте в същия дух с организацията, че не остана  yahoo
« Последна редакция: май 07, 2013, 19:45:09 от Bride » Активен
peti_tomova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #418 -: май 07, 2013, 20:41:53 »

Аз също си търся изчистена рокля като Bride и искрено се надявям скоро да намеря, защото се притеснявам че времето върви а рокля не мога да си избера. След седмица се надявам да отскоча до Асеновград и дано там да е скрита моята рокля smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 07, 2013, 23:09:42 »

bride,само попитай за модел беатрис,нямам снимка sad
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines