Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:22:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163823 пъти)
 
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #345 -: март 29, 2013, 23:21:39 »

Меги, "Люляка" също е симпатично място, поне така изглежда. Точно такъв магазин, какъвто ти трябва гледах преди няколко седмици във Варна, намира се на ул. "Братя Шкорпил" (около катедралата). Ето линк gretasart.com Има и един друг http://www.workshopfantasy.com

Ако все пак решиш да работиш с Дежа Вю, говори с тях по въпроса със захранването.
« Последна редакция: март 29, 2013, 23:45:26 от Lidsy » Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #346 -: април 02, 2013, 20:11:27 »

Момичета, аз започнах да обмислям в коя църква да е църковния ни брак. Май ще трябва да обикалям и за това.Та, някоя от вас запазвала ли е църква и коя?
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 03, 2013, 14:23:53 »

Аз си запазих на Света Троица за 18.08 мисля че 12ч е записано. Не исках много там да е, но там са ми запазили. Не че имам нещо против тази църква, но като традиция стана сякаш там за сватби. Исках в Дружба 1, но казаха, че е малка.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #348 -: април 03, 2013, 16:14:36 »

Аз днес говорих с майка ми и тя ми каза, че Света Петка е много хубава църква и е близо до нас.Аз харесвам тази в Дружба, но tatqna_dr наистина е малка. Св.  Троица е много хубава, мисля че е от най-хубавите църкви, в които съм била, НО аз не се чувствам като на свято място там.Ако не намеря друга, обаче ще е тя.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 03, 2013, 18:00:13 »

меги, изчисти си кутията
света троица съм си запазила аз
тя е наи голямата и хубавата в русе
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 03, 2013, 20:31:26 »

Здравейте момичета,
Аз малко се отплеснах, много работа се насъбра в последно време, но пък колко е вълнуващо да подготваш сватба yahoo
Благодаря на всички за отговорите, ще разгледам линковете. Всъщност ще съм си в Русе 3 седмици преди големия ден и тогава ще се прави всичко.....та и роклята дори. Майка ми каза, че намерила някакво магазинче доставчик на асеновградски рокли и и казали, че шият и по твой модел, ама поне 2 седмици им трябват, та ако нищо не харесам дотогава ще е така. Утре ще я питам и ще пиша къде е.
Да, мисля да пиша на Дежа Вю, майка ми каза че имали всичко, даже и рокли!!!
Ако не друго, поне ресторанта и църквата са уредени. За ресторанта запазихме Левента в градината, ако не вали, а църквата Света Троица  yahoo Аз си я обичам, най-вече си исках моя поп.
Tihomira, сещам се за църквичката срещу Подстанцията, незнам как се казва, може би за нея говориш. Тя е много симпатична, но и тя не е и голяма....
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #351 -: април 04, 2013, 21:35:16 »

Ехеее, и аз не бях влизала скоро и видях, че темата доста се е обогатила smile
Петя, тъкмо търсих да ти пратя ценоразпис на Дежа ву, но съм го изтрила за съжаление sad не знам как се е получило, ама ме питай на лични, някои неща ги помня. Може да им пишеш да ти пратят файл с цени или отиди на място.
Мегиии, направо ме успокои с това за магазинчето за роклите от Асеновград  Bravo камък ми падна от сърцето  give_rose  Аз обмислям от интернет да поръчвам, та ще видим, сега се замислих smile
Аз харесах обувки и чанта от интернет за сега това е новото smile
« Последна редакция: април 04, 2013, 22:12:31 от Bride » Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 04, 2013, 21:51:42 »

Аз си пазя ценоразписа на Дежа вю ,ако на някой му трябва още мога да пратя.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 07, 2013, 08:38:21 »

тони,ако не те затруднявам ми го прати моля....напоследък не ми остава време да свърша нищо,работа в офисаа, и преддипломиране и сватба, когато имам яснота с някои неща , ще пиша smile скоро трябва да изпечатам тейбълките, да налепя вложките на поканите и да донарисувам лебедите smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #354 -: април 09, 2013, 21:57:24 »

петя, ако тони не ти ги е пратила аз също имам ценоразпис от Дежа вю. Как се справяте момичета?Върви ли подготовката?Аз сега съм на тема покани и следя темичката, но ми се искаше и вас да питам дали сте се захванали да търсите Къде ще отпечатвате покани.НЕ съм си представяла, че точно те ще ме затруднят най-много. shok Направо съм се депресирала.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 10, 2013, 10:10:32 »

Bride, магазинчето представител на асеновградски фирми е в блок Ракета, накъде след Кукления театър. Улицата се казва Пиротска. Доколкото разбрах, могат да ти ушият и по твой модел. Това може би е по-добър вариант от интернет, поне ще можеш да си избереш материята и цвета на плата.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #356 -: април 10, 2013, 21:41:57 »

Меги, много благодаря  give_rose Аз вече гледам и в интернет рокли, но ще имам и този вариант, който е доста подходящ smile
За поканите не мога да ви помогна sad, защото моите са от бургаска фирма, не са толкова хубави, но стават.
Открих в еbay, както и други булченски сайтове за рокли, че има комплект- чаши за шампанско, писалка за подписа, както и албум за гостите доста подходящо smile Мисля да си поръчам чаши и писалка smile Ето линк за пример:

http://www.amazon.co.uk/Topwedding-Starfish-Toasting-Flutes-Serving/dp/B00AIHUSLQ/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1365622852&sr=8-13&keywords=toasting+flutes+sets
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 11, 2013, 06:00:38 »

момичета, на поканите съм дала 2ро място,те не са ми проблем,вчера  намерих РОКЛЯТА  утре ще нося капаро, магазина пак е на асеновград, жената е страхотна,знае кое как подчертава фигурата,любезна е,отделя ти нужното време и внимание,отговаря на въпроси всякакви, и цените са достъпни....сега като се замисля за парите си роклята е най-доброто съотношение между професионализъм,красота и достъпност...магазина е в еваса на 2рия етаж,казва се дева
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #358 -: април 11, 2013, 10:04:41 »

Честито, Петя.Аз си мислех, че ти сама си правиш поканите.Ако искаш качи снимки да те видим blum
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 11, 2013, 14:32:53 »

Радвам се за вас момичета, за мен поканите и роклята са още мнооооого далеч, но като ви чета се окуражавам.
Ето и едно линкче дето има доста полезно инфо и идейки относно цялата сватба, сбито, кратко, ясно и оригинално  pardon
http://www.svatba-bg.com/svatba-wedding-13.php

Bride, аз до поканите не съм стигнала, но мисля на папирус, написан с мастило и собственоръчно (за случая ще извадя най-добрия си почерк) и запечатано с червен восък.  Bravo
Дори намерих сайт където продават. Така си спестявам работа по оформление, шрифтове и печатане, а и ми се стува по-лично и оригинално.

За мен най-вече главоблъсканицата е с музиката. Резервирахме си оркестър, но ме страх да не стане еднотипно. Някой ако има опит да каже.....
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines