Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:26:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163764 пъти)
 
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #330 -: март 26, 2013, 08:49:05 »

Може би тук   smile :
 http://www.business.bg/f-57688/filip-gold.html
 http://www.bijuta.net/catalog/tags-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B5.html
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #331 -: март 26, 2013, 19:20:47 »

Момичета, много съм притеснена. Днес прекарах около 3 часа, разглеждайки рокли в сайтове. cray Не знам как ще  Я намеря.Нагледах се на кич, кринолини, мъниста и обем.Някоя от вас освен  Lidsy купила ли си е рокля?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 26, 2013, 21:36:23 »

Аз преди една седмица след работа се разходих из центъра да видя какво има по магазините и влязох в Елиза и Парушев ( к-с Евас) ,но не останах никак очарована ,но на мен ми е и много рано още ,аз съм си решила ,че роклята ще е последното нещо ,което ще купя . С оглед на това ,че датата ми е 07.09 мисля август месец чак да се мобилизирам и да търся . Чета из форумите ,че има момичета ,които си шият или си поръчват по интернет , но не знам хич не мога да рискувам по този начин.Аз ако не я облека и да видя как ми стой  няма да мога да преценя по скица или на снимка дали ще ми отива дадения модел .
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #333 -: март 26, 2013, 21:48:07 »

И аз в петък ще ходя за обувки, чанта от интернет харесах smile
m_user, не мога да ти пиша на лични, не ми позволява. Като решим какво искаме, ще ти кажа smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #334 -: март 27, 2013, 10:31:39 »

Аз преди една седмица след работа се разходих из центъра да видя какво има по магазините и влязох в Елиза и Парушев ( к-с Евас) ,но не останах никак очарована ,но на мен ми е и много рано още ,аз съм си решила ,че роклята ще е последното нещо ,което ще купя . С оглед на това ,че датата ми е 07.09 мисля август месец чак да се мобилизирам и да търся . Чета из форумите ,че има момичета ,които си шият или си поръчват по интернет , но не знам хич не мога да рискувам по този начин.Аз ако не я облека и да видя как ми стой  няма да мога да преценя по скица или на снимка дали ще ми отива дадения модел .

На мен би ми било много напрегнато да чакам до последно. Виждам, че споделяш впечатленията ми за русенските магазини. Интернет направо ни прецаква, гледаме скъпите и хубави рокли с влажен поглед, и после като видиш какво можеш да си купиш за отделените пари, чак ти се плаче. Какво да се прави... Без рокля няма да останеш със сигурност, ама щом ти се отдаде възможност за пътуване, проверявай за всеки случай дали твоята не е скрита по-навътре в някой магазин.
Активен
m_user
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #335 -: март 27, 2013, 17:31:28 »

Цитат на: Bride  link=topic=29448.msg586759#msg586759 date=1364327287
И аз в петък ще ходя за обувки, чанта от интернет харесах smile
m_user, не мога да ти пиша на лични, не ми позволява. Като решим какво искаме, ще ти кажа smile
Bride, интересно но и аз не успях да ти пиша на лични, а на друг потребитал писах ЛС ..  angry
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 27, 2013, 19:50:37 »

Lidsy , аз миналия месец в интернет видях мечтаната ми рокля ,но в сайт само за поръчки .т.е каквито мерки дадеш , това ти шият и няма връщане ,но пък цената беше супер .Обаче , ако не ми хареса как ми стои въпросния модел nea сега идеята ми е да намеря по магазините нещо подобно.Пък и си мисля ,че ще отслабна лятото и затова не ми се рискува да купувам по-рано .Аз се надявам от Варна да си харесам нещо . Нашите са навити да се ходи и до Асеновград ,но на мен пътя ми идва в повечко ,а  то трябва да е и с нощувка ,иначе за един ден да се ходи и да върне не е човешко.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 28, 2013, 06:52:47 »

и аз така ще  направя ще меря нещо подобно и поръчвам от сайт,каквото и да дойде съм сигурна, че или ще е по-добро от нашият кич в русе, или ще е на кантар,но за рокля ще дам примерно 300 лева+ доставката, а не 1000...в нета има много хубави неща, които тук в бг или не могат да ни ги направят или ни садират кожичката от гърба
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 28, 2013, 18:44:06 »

Здравейте момичета,
Да се запиша и аз. Нашата сватба е в края на август, но тъй като гледам съм най-назад с организацията. А и е вярно, че отдалече, е доста трудно. На мен освен църквата, нищо друго не ми е резервирано. Аз си мислех, че роклята ще ми е най-големия проблем, ама то излезе че ще е най-малкия, защото тръгнах от идеята, че искам съвсем семпла сватба, ама като прочетох из форумите ще има доста бягане.
Аз съм си от Русе, но от много години не живея там, та не съм в час нито с ресторанти, нито с магазини. И това ми е голям стрес. Та слава богу,че има такива форуми, че да се обменя опит. Та ако можете да ми помогнете с избора много ще се радвам.
Сватбата ни ще е малка, за 20-30 души, но ми се иска да е навън с лятна градина и природа или поне тераса да има. Четох за Мотел Рай и Левента, но там май е за големи сватба, а идеята да има и други хора не ми се нрави много. Ако някой знае някое малко китно и сред зеленина ресторантче, ще е добре дошло.
Аз по принцип смятам поканите, тейбъл кардс, украсите на свещите и подаръчетата на гостите сама да си ги изработя, но в Русе си нямам и напредстава откъде могат да се купят такива материали, или магазини за сватбени аксесоари, та всако инфо по въпроса ще ми е полезно.
Гледам, че повечето от вас прибягват до услугите на агенция, ама аз освен да ми направят декорация за ресторанта, (който все още незнам кой ще бъде), незнам с какво друго ще са ми полезни? Може би за бутилки, късметчета, кошнички и други протоколни джунжурийки. А може би най- вече за съвет?
Гледам всички хвалят ДежаВю, знаете ли какви са им хонорарите?
А и още един проблем, за сватбата, кой ще ви помага, т.е. да казва какво след какво следва и какво се прави, че аз и понятие си нямам?
Ние мисля, ритуала с вземането на булката ще го прескочим, защото мъжо е франсе, така, че освен мама, няма да има свекърва да помага, а и кумците и те не са от Русе, та както се вижда няма кой да идва да ме вземе, ами тръгваме всички на куп.
Но мен най-голямото ми притеснение е кой ще ни посрещне в ресторанта, нали се чупи там една пита, а и този ритуал с менчето в ресторанта ли се прави?
Съжалявам за дългия пост, ама се ошашавих вече, та приемам съвети всякакви и ако може помагайте.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 28, 2013, 19:08:03 »

меги,сайта има раздели,можеш да прочетеш за всичко..посрещането се прави в ресторанта от  дж или оркестър,агенцията мн ще те улесни,макар че аз ще ги използвам само за декорация на сватбена маса, всичко си шравя самичка..има раздел за поканите,там имаме идейки и инфо за всичко,сайта е помогнал на мн булки,хвърли поглед и в др теми
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 28, 2013, 19:21:45 »

Благодаря ти много Petq, идеята ми беше за магазини в Русе откъдето да си закупя нужните материали в за изработването (може и на лични). А иначе, да, ще се разтърся във форума за мнения и идейки.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 28, 2013, 19:48:36 »

Меги, аз не мога да се сетя за магазин в Русе с такива материали , виж в темата за поканите там момичетата публикуват сайтове ,откъдето може да си набавиш необходимото.Ако все пак решиш да си купуваш тези неща моят съвет е първо провери из нета ,там  цените са по - ниски от тези в сватбените агенции ,поне аз с такова впечатление останах.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 29, 2013, 12:27:05 »

Благодаря момичета, ще се разтърся
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #343 -: март 29, 2013, 12:39:09 »

Благодаря момичета, ще се разтърся

Меги, аз съм с Дежа ву, не вземат никакъв хонорар, вземат само за украсата. Аз им писах в фейсбук и ми пратиха ценоразпис, може да им пишеш и да се ориентираш.
За магазин и аз не знам, и аз не живея в Русе, но предполагам от книжарница ще си набавиш нещата smile И аз моите карти за масата сама ще си правя.
За цветар виж какво сме писали в темата.
Роклята и на мен ми мн проблемна, една седмица ще имам преди сватбата в БГ и се чудя, ужас.
За ресторанта- може да си избереш някакво място извън Русе, мисля че има. Има комплекси, където може да останете там да спите всички вечерта, след като сте малка сватба, много ще е удобно. Но не мога да ти кажа място, за съжаление sad Впрегни приятели да ти помагат smile
Успех smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 29, 2013, 20:41:41 »

брайд, изпрати ми ценоразписа на дежа вю
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines