Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163827 пъти)
 
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #315 -: март 17, 2013, 22:47:34 »

Аз не съм запазвала нито час за гражданския, нито за църквата.Това,което знам е,че изнесените ритуали са фалшиви и първо трябва да се подпишете в обредния дом (не изнасят книгата извън него) и след това като сключвате брак в ресторанта е само театър.Не знам ти какво знаеш.Ако се върнеш на зад в темета ще видиш, че с Петя сме го обсъждали.Моят план за сега е да сключим брак преди 07.09, а на 07.09 да е църковният брак и може би едно театро за гражданския.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 18, 2013, 12:07:28 »

Миналата седмица , когато ходих в общината да си подам заявлението ми казаха ,че всичко си е напълно реално . Аз предния ден  бях питала това една моя съученичка ,която се омъжи миналата година с изнесен брак и тя ми каза същото .
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #317 -: март 18, 2013, 20:45:37 »

Antonia87, благодаря, предадох му поздравите от теб вече.
Днес бяхме в Света Троица, запазихме си час за нашата дата, ние бяхме третата сватба за деня. Съветвам ви да действате, за да не се изненадата неприятно после. Обадихме се на Илиян (диджея), оказа се, че до края на седмицата е извън страната, обеща да се срещнем на живо. Цветя - ходихме до "Йолови", обясних горе-долу какво искам, по груби сметки - 20-25 лева на букет, около 50 лева икебана за масата на младоженците и около 40 лева букет за булка. Понеже аз смятам да запазя  моя, ще си поръчам и един, който ще хвъря.
Като цяло - ползотворен ден, няма и един час работа. Не успях да се видя със свещеник, в параклиса имаше служителка, която ни записа в графика, затова и не успях да попитам как точно стои въпроса с кумовете, който ме интересуваше. Утре ще ида в обедната си почивка и ще знам със сигурност.
Малко неприятен е момента с предпочитаните от мен цветя за букета - исках фрезии, август вече са извън сезона. Могат да се осигурят, но имам предвид съответната цена за само и единствено бели фрезии извън сезона от Холандия...
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #318 -: март 18, 2013, 21:17:17 »

Ох, ще трябва да си взема почивка, за да се справя с часовата разлика и да се обадя да разпитам и като разбера как стоят нещата да пратя да ми запазят църква.За църквата трябват ли някакви документи?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #319 -: март 18, 2013, 22:37:58 »

Спокойно, момичета, аз съм за 17.00 ч.  Звънях преди да питам и в общината казаха, че има 4 жени и едновременно могат да водят ритуал. Така че сме ок smile
Тони, извинявай, пропуснах в кой ресторант ще сте?
А не знам и как ще направите с църквата, най-добре питай на място. Аз знам от една приятелка, че без да сте подписали, не може да правите църковен брак. Дано да греша smile
Ние за сега няма да имаме църковен.

Мирка, напълно реален е ритуала. А ти като подписваш, после пак може да извикаш и да ти направят самия ритуал в деня на сватбата, както направи моя приятелка smile

За разменяне може да си разменим жартиерите преди сватбите, друго не сещам какво smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 19, 2013, 09:08:48 »

Брайд , ние ще сме в комплекс Люляка , който се намира към края на града след промишлената зона и затова си мисля на този момент да нямаме църковен брак , а след време .
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 19, 2013, 11:10:54 »

И аз да се запиша за църквата запазихме час за Света Тройца за деня на сватбата, а гражданския брак ще ни бъде през седмицата само със свидетели да подпишем. След това като отидем в ресторанта казаха, че ако искаме могат да ни направят такъв ритуал за пред гостите, което е добре  Bravo
Активен
TONI89
Любопитен
*
Публикации: 39


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 19, 2013, 12:53:44 »

Здравейте, момичета! Аз не съм от Русе, но реших да се включа тук, за да питам какво ви е мнението за "Грънчаров и син"? Може и на лични smile Благодаря ви!
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #323 -: март 20, 2013, 19:24:06 »

Здравейте, момичета! Аз не съм от Русе, но реших да се включа тук, за да питам какво ви е мнението за "Грънчаров и син"? Може и на лични smile Благодаря ви!

Зависи от бюджета, с който разполагаш, аз влизах де що има сватбени рокли в Русе, няма големи разлики в цените, отначало смятах, че ще намеря подходяща рокля точно  в "Грънчаров и син", преди години там ми направиха балната рокля и бях доволна. НОООООО smile След като пробвах всичко, което имаха като модели в магазина установих, че няма нито една, която поне малко да ми хареса. Все пак въпрос на вкус, фигура и финанси. Не е задължително щом на мен нищо не ми е харесало, нечия друга рокля да е там.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 20, 2013, 22:09:37 »

Момичета помагайте, имам нужда от помощ. Трябва ми музика за извеждането на булката, т.е. тръгване от младоженеца, през кръстника и до извеждането на булката. Моля ако някой има информация като телефон, контакти да ми пише, може и на лични или тук в темата. Много ми трябва. Благодаря ви предварително.  smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 21, 2013, 06:44:01 »

таня, прочети темичка малко по-назад, аз и други булки сме писали за кивуцов и русинов, имам и цени за  русинов, има и обяснения
Активен
titonia
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #326 -: март 21, 2013, 21:12:35 »

Здравейте бъдещи булки! smile
Аз вече се омъжих и просто искам да ви предупредя за некоректна гримьорка (ако решите да си наемате такава).3 месеца преди сватбата бях резервирала така известната Бисерка като се разбрахме да й се обадя за пробен грим като наближи датата на сватбата.Обадих се 3 седмици преди това като ми съобщи,че била заета и нямала да може да ме поеме в деня на сватбата ми без да ме предупреди.Съответно се опита да лансира сестра си да ме гримира с довода,че тя я е обучавала.Това беше супер некоректно от нейна страна,тъй като можеше да ме предупреди по-рано след като беше поела ангажимент.Така заради нея трябваше да си преместя прическата с 2 часа по-рано,за да се вместя в графика на друга гримьорка.Пожелавам ви хубав празник и не се притеснявайте,защото всичко ще мине чудесно!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 22, 2013, 06:40:29 »

има оделна тема за грим и прически,за бели и черни списъци!!
Активен
m_user
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #328 -: март 25, 2013, 12:18:13 »

Bride, Здравейте! Видях, че се интересувате от танцьори на народни танци. Аз до скоро танцувах в Русчуклийче, ако кажете какво точно желаете - само танц, игра на кръстници, игра на хора заедно с гостите и колко танцьора желаете бихме сформирали съответна бройка и да ви кажем съответна цена.
Пишете ми на e-maila или на ЛС за повече инфо smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #329 -: март 25, 2013, 12:56:48 »

Бърз update - буквално преди минути си купих обувки (сандали) от магазин "Калина" е Търговски център "Дунав", всеки ден минавам и никога не бях влизала, понеже смятах, че продават стари и убити модели, това наистина е така, но за моя най-голяма изненада имаха 7-8  модела подходящи, ниски, имаха номера, на много приемливи цени. За мен най-важното е, че няма да съм по-висока от мъжо и пасват на свода на ходилото ми, който е висок и трудно някоя обувка ми става.
Събота и неделя бяхме в Солун, купихме халки, ако някой знае кой може да ги гравира, ще бъда много благодарна.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines