Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163830 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #300 -: март 15, 2013, 23:15:43 »

Аз се опитвам да си почина от организацията, но все нещо изскача smile
По принцип мен ме посъветваха след сватбата да плащам, като може би само на агенцията е предварително заплащането, но моята приятелка каза по възможност всичко след сватбата.

Петя, браво, напредваш smile
За тъпанджиите е добра цената, аз бих дала не повече от 150 лв smile така, че това е ок
А някой има ли телефони на танцьори на народни танци, че и това ми стои като задача.

Линдси, вие до къде стигнахте с организацията?

Оо много важен въпрос към всички- сватбената фотосесия къде мислите да е? Аз много искам на Текето, ама малко далеч идва, ще трябва да тръгнем по-рано. Много е хубаво там smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #301 -: март 16, 2013, 00:10:45 »

Bride, зависи с колко време разполагате за фотосесият и ако е повече от час да измислиш рзвлвчения за гостите.Аз сега съм се захванала с задълженията си като кума и не ми остава време да организирам нещата за нашата сватба.: Lidsy, аз държа на обиците, защото ще ми е прибрана косата. blum
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 16, 2013, 10:16:38 »

Здравейте , момичета. Тихомира , ти свърши ли ти работа телефона , който ти дадох на гайдаря ? Аз тази седмица подадох заявление  в общината за изнесения ритуал. Успях да се срещна с дж и фотографа и мисля с другите неща да се заемам чак юли месец . Bride ,  и аз я имам идеята за танцьорите на народни танци и подочух ,че е някъде към 200 лв. Относно заплащането и дж и фотографа искат капаро преди това и чак след свършена работа се плаща цялата сума.
За фотосесия на мен ми се иска в розовата градина , но не знам септември месец какво ще е останало от нея sad , но в парка съм виждала ,че стават хубави снимки .
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #303 -: март 16, 2013, 11:16:26 »

Антония, на кой фотограф се спряхте
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 16, 2013, 21:14:50 »

Татяна, аз мога само да ти кажа за дж Марти и цена 400лв. , но нямам номер.Аз малко съм се успокоила и си почивам от организация, като си избирам бижута.: Lidsy, аз гледах тази перлена огърлица  преди няколко дни и е наистина много хубава,има и едни много нежни обици към нея. smile

Благодаря Тихомира, сестра ми се свърза с него по телефона и каза че взема по 60лв на час и за около 6ч са около 360лв, така че това е добре. Не знам какви са мнения за този DJ, някой ако знаеш нещо моля да сподели или за някой друг DJ. Мерси  smile


А да попитам някой знае ли нещо за фотограф и за видео оператор Цанко Пейков. Има ли някой мнение за него?
« Последна редакция: март 16, 2013, 21:17:20 от tatqna_dr » Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #305 -: март 16, 2013, 21:56:22 »

tatqna_dr, аз да ти кажа честно не съм присъствала на негови сватби и не мога да дам мнение.Запазих го, защото ми го препоръчаха от агенцията и нямах време да разпитвам.Цанко Пейков - бях чела за него в началото на темата и коментарът беше положителен. Не съм виждала негови сесии.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #306 -: март 17, 2013, 12:26:38 »

Антония, вашият ритуал в колко часа ще е?
И къде е тази розова градина:) Звучи добре smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 17, 2013, 15:07:08 »

Брайд, става въпрос за розариума в парка до кортовете,всички искат да се плаща в деня на сватбата,момичетата,които искат танцьори на народни танци,отивате в един ансамбъл за 2 3 репетиции, виждате най-читавите и способни момчета и момичета,уговаряте ги и така,как ще давате 200 лева, те биха се навили и за по 20 лева на човек
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #308 -: март 17, 2013, 15:27:14 »

Петя,

Мерси за идеята. ще трябва да проуча и този въпрос smile
Но освен, че играят за пилето и тортата, не играят ли и отначало като влизат младоженците и ритуала с менчето и лентите? Може да се бъркам, при нас в Бургас така правят. При вас как правят? Тотално се бъркам вече sad

Петя, ти ще наемаш ли танцьори?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 17, 2013, 15:30:22 »

брайд, не не играят, само за кумовете...знаеш ли бившето кино аврора,до си банк до операта, там понеделник и сряда от 19 часа имат репетиция русчуклийче, от там сам си наела гайдата,тъпана и акордеона, там има и танцьори, събота са до обяд, вървъ направи се на луда, и проучи кои са читави и способни, бъди пробивна, вземи им координати и се уреди lol
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #310 -: март 17, 2013, 15:35:33 »

Аха, щом е за кумоевете само, мога да питам и приятелки, ще проуча. Бих го направила, но не съм в Русе, мога да пратя някой обаче Wink

Супер идея, Петя smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #311 -: март 17, 2013, 18:10:14 »

Ами, Bride, как да върви, мудно, оказа се, че гостите ще бъдат не малко под 100, ами малко над. Имам проблем с кумовете. Близките ни приятели са все двойки, които или нямат брак, или ще се оженят след нас. Голяма част от тях не са кръстени. Попаднах на една тема за кумовете, която никак не ме зарадва - ако някоя от двойките няма църковен брак, няма да може да сключи такъв след като ни кумуват, тъй като един вид се сродявали по време на нашата церемония. Това не го знаех и изобщо не ми хареса, защото обърка плановете ни.
Все не успяваме да стигнем го църквата, за да уговорим ритуала, понеже се случва младоженеца да работи до късно, или пък на мен ми се налага да остана след работа. Надявам се в понеделник да намерим време и да говорим със свещеника.
За поканите - ще трябва да си взема един ден отпуск и да отида до Плевен, ще съчетая ангажимента с ортодонтката ми (нося брекети и ми предстои да ги свалям съвсем скоро), но до май трябва да са разпратени.
За сега сигурните неща са ресторанта, роклята, прическата, грим и видео оператора. Ясна е и концепцията за сватбата. Остават фотографа , църквата, (имаме предложение, но не сме го ангажирали със сигурност), поканите, цветарката и костюма на половинката. Общо взето, тегаво върви.
Днес намерих перли на Swan, така че и тях съм ги отметнала. Обувките ще взема от Sara Pen при следващото ходене до Варна. Там има много добри класически модели и са много удобни.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 17, 2013, 20:36:09 »

Никита ,ние сме се спрели на Явор Седянков. Брайд . нашият ритуал ще бъде от 17 и 30 . Много съм доволна ,че изнесеният ритуал е по- евтин от този в обредния дом .Брайд , твоя към колко ще бъде ?
Лидси , тази информация за кумовете доста ме смути , понеже ние ще кумуваме май месец и приятелите ни ще имат църковен брак . Това не го бях чувала ,че ние няма да можем да сключим също .( ,мисля да я проверя тази информация в църквата) Вярно  , че ние сега няма да имаме, но си мислех след време. Между другото Лидси прати много поздрави на Мартин от мен , с него бяхме в един клас в руската smile Страхотно предложение ти направи , желая ви много щастие и любов smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #313 -: март 17, 2013, 21:04:47 »

Antonia87, малко ме се обърках.Ти ще си с изнесен ритуал на 07.09 в 17:30.Преди това ли ще сключите брак?За църковния какво решихте. Брайд, а ти кога и от колко часа ще си?Питам ви вас , защото малко се притесних да не би да няма достатъчно служителки и за 3те ни?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 17, 2013, 21:34:31 »

Тихомира и твоя ли ще бъде от 17 и 30 ? Няма да сключваме брак предварително , ритуала си е съвсем реален . Едва ли имат само 2 служителки , ако има проблем с часа , те трябва да кажат на място , мен реално не ме бърка и да е малко по-късно , аз и без друго нямах мн ясна представа дали 17 и 30 е добре като час. Не знам за вас , но аз все още нямам ясен сценарий как ще протече самият ден , имам някакви идеи ... , но дали така ще се получи.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines