Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 04:15:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163992 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 27, 2013, 18:43:02 »

лили,аз работя в частна фирма, сигурно ще взема 2 3 дни отпуск lol зареанимация ще ги ползвам...лили можеш и без венец,той не е задължителен
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #241 -: февруари 27, 2013, 19:26:13 »

Аз ще съм безработна и няма да имам възможност да си взема отпуска. Аз да питам, че вече се обърках :""Изнесеният граждански брак театър ли е или не"Всеки пише различно. Петя ти ми беше писала,че е фалш и се подписваш преди това, но четох,че не е. В сайтът пък нищо не пише. huhhuh.gif
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 27, 2013, 19:31:42 »

мирка, аз съм чувала, че е фалш
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 01, 2013, 14:06:03 »


  Здравейте на всички, моята сватба беше на 15ти септември 2012 и все мислех да напиша как е минало, но все не ми оставаше време. Та, аз съм много доволна, ресторантът "Кипарис" се справиха добре, договорихме се за много разумни цени, храната беше вкусна, бяха склонни на компромиси, не съм имала никакви проблеми с тях, агенцията, която ползвахме за консултации и украса беше " Дежавю", те ми помогнаха ужасно много, изключително съм доволна от тях, Ди Джей беше Марти, много адекватен, чудесно се справи и буквално ни казваше стъпка по стъпка, какво да правим, не съм имала никакви притеснения, чудесно работиха с видеооператора Петър Петров, който съумя да хване най- добрите моменти от сватбата. Всичко беше хубаво, много съм доволна от изборите, които направихме, желая хубави и весели сватби на всички. На добър час.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #244 -: март 01, 2013, 17:31:07 »

Благодаря ти за инфото, Zorinka. На мен лично много ми помогна и ме успокои -аз съм със същата агенция, дж и оператор. Малко се притеснявах, защото не съм се срещала с тях лично.  give_rose
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #245 -: март 05, 2013, 14:57:28 »

Здравейте момичета,
Първо да ви кажа, че това което сте направили е много хубаво и полезно, аз отдавна чета във форума и адмирирам това, че сте отделили време да споделите. Всеки има различен вкус и представа за нещата, но е много полезно да се чуят и мнения и съвети от други хора. След неклкократни сменни и борба мога да кажа, че имам дата за моята сватба, сменихме я няколко пъти, зает ресторант, за да се съобразим с кръстниците, после DJ, но в крайна сметка 29/09/13 капарира ли сме Дунав. Имах желание да сме навън и много исках Левента, но все пак ако завали рискуваме да се развали всичко, това си е късмет 50/50, а аз не съм с късмета напред, затова заложих на сигурното, освен това обстановката вътре е тежка и стилна, навън, дървените и метални столове не ме спечелиха, освен това миналата година лятото бях на кръщене в Дунав и вътре беше приятно, климатиците са добри, храната ми хареса много, но разбира се всеки сам си знае на кое държи и какво харесва и решава. Торта ще поръчам в Златните рибки, имат пити, и сладки и други такива неща, мисля също от там да поръчвам. Но тепърва ще проверя и ще реша. Рокля и костюм нямаме, аз мерих няколко в София и просто ме разгромиха с цени най-евтината беше 1700 и вече нагоре, може би за някои си струва, според мен за 1 ден не си струва да се хвърля толкова, насочила съм се към модела и мисля или до поръчам от сайт или да шия. Това, което виждам в Русенските магазини никак не ми допадна. Не съм се спряла на агенция, видях че се пише за за няколко - Де жа вю, MVP. Да и Да и Тройно въже. Интересува който е ползвал, дали те организират игри по време на тържеството, също ако може да споделите и някакви ориентировъчни цени.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #246 -: март 06, 2013, 09:22:06 »

Nikita, аз ще работя с Дежа Вю, в първоначалната ценова оферта, която ми изпратиха по е-mail нямаше услуги по анимация (съответно и цени), попитах, но ми казаха, че за това ще е добре да говоря с DJ-я (надяваме се Марти да е свободен). Момента със сватбената агенция е другия крайъгълен камък за мен, лошо постъпих, че разгледах сума ти идеи за украса във френски и английски сайтове, та сега нищо не мога да харесам. Просто си изградих една представа за сватба, която не мога са си позволя, която драстично се разминава с това, което ще се получи в действителност в зависимост от бюджета, който сме заделили и това адски много ме напряга психически...
Но това е перото, от което ще се правят съкращения за сметка на фотограф, оператор, DJ, които за мен са по-важни от пердета в различни цветове  nea
 Offtopic
Ако някоя от Вас иска да поплаче на чуждо рамо и да обмени идеи, не се стеснявайте, можем да организираме булчинско кафе/чай, с което да разтоварим.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #247 -: март 06, 2013, 13:08:12 »

Аз имам голяма нужда да споделям, НО съм далече и не мога   :'. Голяма част  от екипа ни за сватбата съвпада и ще е много хубаво да обсъдим очи в очи.Lidsy, аз направих същата грешка и сега се надявам, че ще намерим начин с на реализираме мечтите ми.
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #248 -: март 06, 2013, 13:13:35 »

Lidsy, аз също разглеждам още и се чудя още за агенция. Моята идея е да е свежо, нежно, не искам да е претрупано, но в крайна сметка, това не е най-важното, недей се затормозява, по важно е да ви е весело и да бъде един хубав празник lol Много е различно какво си представяш и как ще бъде в крайна сметка, но пък това е един ден, не бива да се хвърлят прекомерно средства, освен ако не са в излишък или в повече разбира се.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #249 -: март 06, 2013, 13:27:22 »

Момичета аз се си мисля да ви питам за първият сватбен танц(знам , че има тема ,НО...) вие ще ходите ли на хореограф.Ако някой е мислил по този въпрос  и търсил помощ пишете как стоят нещата в Русе. Никита, аз съм съгласна , че не си струва да се дават много пари и затова съм се насочила към ebay, а после ще си донеса в Русе малките нещица, които съм си харесала.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #250 -: март 06, 2013, 17:32:17 »

Lidsy, аз също разглеждам още и се чудя още за агенция. Моята идея е да е свежо, нежно, не искам да е претрупано, но в крайна сметка, това не е най-важното, недей се затормозява, по важно е да ви е весело и да бъде един хубав празник lol Много е различно какво си представяш и как ще бъде в крайна сметка, но пък това е един ден, не бива да се хвърлят прекомерно средства, освен ако не са в излишък или в повече разбира се.

По принцип да, но не съм привърженичка на сватба на тема "Кооперативен пазар" и изключително много мразя лъскави камъчета, пайети, тюл и изкуствени цветя. И тъй като бъдещата ми фамилия ще е Петрова, а не Рокфелер, се чудя как да избегна всичко това и да имам украса от естествени цветя, която да е достатъчна за да се забелязва на снимките в едно такова помещение, каквото е основния ресторант в "Рига". Този чалга-ремонт малко задължаващ ми идва, но пък нямам нищо против зеленото за щастие. Понеже аз съм човекът-план, направо се поболявам, започват едни изчисления - по колко човека на маса, колко маси спрямо това, оттам колко икебани, от какви цветя, кои са в сезона, какъв пълнеж ще имат тези икебани покрай цветето-акцент и още, и още, и така до безкрай  cray Това е някакъв мой порок на характера. А Дежа Вю ми изглеждат добри хора, не искам да вдигат ръце от мен още на началната права.

Tihomira, никаква идея за хореография на първи танц. Но понеже не благоверният и кумовете не играят дори право хоро, ще отидем всички вкупом  при "Кукери". Като малка танцувах около една година при тях, но после ми се наложи да се местя и се наложи да спра.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 06, 2013, 21:42:39 »

Здравейте и от мен , бъдещи булки . От месец следя форума ( т.е. от както съм сгодена ) с голям интерес , доста неща научих, за което ви благодаря . Аз съм се насочила за началото на септември да ни е сватбата , но все още нямам нищо резервирано  sad Иначе ходих на една консултация в Дежа Ву и мога да ви кажа ,че минах и през M.V.P  но тя вече не работи. За заведение съм се спряла на Люляка ,мястото ми е много романтично , а и ми се искаше да е навън . В общи линии и аз като вас имам някакви идеи за това как искам да изглежда и държа на няколко неща : на заведението , фотографа и DJ . Усещам от сега обаче ,че хич няма да е лесна тази подготовка .
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 06, 2013, 21:46:13 »

Между другото като стана дума за танци , понеже  преди моята сватба ни предстой кумуване , се замислям да се запишем и ние в Кукери . Ще има група за начинаещи  от Април.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #253 -: март 07, 2013, 18:27:12 »

Antonia87, нашата сватба ще е началото на септември 07.09.13 може би ще се съберем доста булки за тази дата.Аз за сега знам, че са 3 сватби за тази дата една в Левента,Рига, Аз (Рай) и май в Дунав, но още не са капарирали.Идеята за Кукери е много добра, а знаете ли кога има през лятото пак група?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #254 -: март 09, 2013, 21:27:06 »

Здравейте и от мен smile

Все се каня да пиша и аз smile Аз съм една от булките за 7.09  smile
резервирахме Рига, Дежа ву, опертаор и фотограф Цанев, Дж ще е Дани (Данчо).
Не ме шашкайте моля ви за зеленото в Рига, че аз не съм фен. Но вече бяхме капарирали ресторанта след като разбрах, че е зелен sad Ние не живеем в БГ и от разстояние става подготовката с голямоа помощ от свекърите. Мъжа ми е от Русе, та там ще е сватбата smile
Мисля в последната седмица да си купувам рокля (много смело нали), защото тогава се прибираме и ако не харесам в Русе, отивам да търся във В.Търново. Там не може да няма нищо свястно smile
За грим си резервирах Кремена Христова, а прическата ще е от Салони амор.
Вашите цветове на сватбите какви са? Аз избрах прасковено, защото мисля, че ще отвори доста Рига. Искам и естенстжени цветя по масите, но още не знам какви smile
Забравих да спомена, че ритуала ни ще е в лятната градина и се надявам да не вали sad
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines