Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 05:32:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 164054 пъти)
 
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #180 -: юни 05, 2012, 18:26:43 »

Момичета ние ходихме преди 10 дни да си дегустираме менюто в механата в "Рига" и питахме там сервитьорката, която ни обслужваше за цигарите. Тя каза, че няма никакъв проблем защото било частно парти! В събота предстои моята сватба там, така че ще ви пиша след като мине, къде се  пуши.
Активен
miloska
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #181 -: юни 06, 2012, 22:06:45 »

Здравейте на всички! Моята сватба беше в ресторант Рига преди 2 години и до ден днешен твърдя, че беше прекрасна! *THUMBS*Направо недоумявам за какво върви реч. Приятелка ми каза, че се притеснява, че сватбата на нейна приятелка е в Рига и в този форум момичетата са се подплашили.При нас всичко мина гладка и професионално, като предварително се видяхме с г-жа Петрова само двапъти. За уточняване на менюто и настаняването на гостите. Единствено не се получи да си внесем уиски,а ни го дадоха от там на по-ниски цени, но те бяха 4 бутилки. Внесохме си сватбената торта и допълнително ядки, както и ракия и вино. Обслужването беше на ниво и си изкарахме доволно. Ди джей ни беше Данчо, а видеооператор Петров.Украсата беше семпла, но ние така си пожелахме от Дежа ву. Моят съвет е да договорите всичко предварително. Пожелавам ви искрено да изкарате най-прекрасния ден в живота си!  heart
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 08, 2012, 20:09:26 »

Дано наистина е така и всичко да мине на ниво  smile
От сега започнаха да ме дразнят и разочароват хора, които съм наела по някакъв начин за сватбата, че не знам до края  beating
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #183 -: юни 11, 2012, 16:58:47 »

Здравейте! Моята сватба вече отмина и искам да ви споделя, че беше наистина вълшебна. Да започна с това, че всичките ми притеснения, относно "Рига" се оказаха абсолютно безпочвени! Всичко, което им бях казала, като мои изисквания беше спазено безупречно. Предястието и основното беше поднесено топло и съвсем навреме. Сервитьорите си следяха масите относно изнасянето на менюто и зареждаха там, където имаше нужда незабавно. Нямаше никакви гафове, относно това какво се изнася и в какви количества, както и с поръчките на гости. От роднините имаше натоварен човек, който да следи за това. Единстеното неудобство беше с пушенето, което действително ставаше на терасата отвън.Пропуснах да отбележа, че залата в "Рига" беше охладена много добре и не беше горещо. Със стаите също не е имало гафове с изключение на един, който не е свързан със самата стая, а с настаняването. Изкоментирайте с Евгения Петрова всичко, което ви притеснява предварително и няма да имате проблеми. Украсата беше точно такава каквато я поръчахме от ГиС единствено малко се забавиха /около 30 мин/ нещо което не усетихме, защото през това време течеше сесията със снимките с гости в градината. Там също имаше украса от ГиС. Изключително доволна съм от живата музика, с която бяхме имахме на по-късен етап и гост изпълнители, които направо взривиха гостите! smile Ние и гостите почти не сме сядали smile С нетърпение очаквам да видя снимките които е направил Явор Седянков, защото съм убедена,че са приказни. Предстои  нашата следсватбена сесия...Очаквам и видео материала да стане готов. Ако се интересувате от нещо по-конкретно ми пишете на лични. Успех с приготовленията! От сърце ви желая и вашите сватби да протекат така, както и моята, а именно така безупречно, както сте си я представяли винаги!
Активен
binski
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #184 -: юли 03, 2012, 18:46:08 »

Здравейте! Имам затруднение с грима и прическата sad Препоръчайте ми някой проверен smile
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 10, 2012, 22:55:54 »

Здравейте,binski  моят грим е доверен на Кремена Христова ето и кординати
https://www.facebook.com/#!/pages/Make-up-Nail-fine-art-studio-of-Kremena-Hristova-Ruse-Bulgaria/216960825016244
и аз лично съм много доволна от нея много добро и съвестно момиче и единсвената която ако я питаш  колко струва сватбен грим ще ти каже цена която не е по 2ве.Мен лично това ме влудява обадих се на няколко гримъорки да питам цена на грим за сватба .Бисерка ми определи цена по 2 аз съм ходила скоро при нея на грим и неразбирам защо когато грима е за сватба цената е по 2,Звъднах и на Mila Ikonieva тя ме попита ама за булката ли става дума казах да цената която определи пак беше същата висока ако искаш грим за излизане цена 30лв ако обаче е за булка цената е 40-50 лв а Кремена каза за мен няма значение каква съм на сватбата и дали искам дневен или булчеснки цената е или 25лв или 30 да не излъжа тя ще ми прави всичко грим +пробен за да се видя така исках аз маникюр,педикюр и веждите това е при мен за грима.Фризъорката ми е Нинка салон ФУКЛИ С БУКЛИ момичето е много добра работи с удоволствие старае се много и цените и са много добри намира се над билярд клиб Амброзия до градските хали говори с нея прави пробна прическа докато ти хареса и дори и няколко много е добра и даржи на клиентите си ...Това е от мен друго немога да помогна.Дано да съм ти била полезна
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 10, 2012, 23:06:34 »

Момичета моля за помощ прди два дни бях на проба на роклята и направо паднах от изненада какво се е получило  girl_impossible Роклята коята порачах дори я има на снимка тук сепла и красива имат я като модел в салона но когато ми взеха мерки ми казаха че ще бъде същата като тази която пробвах като модел лошото е че тази е много впита в мен а аз искх да е по свободна това беше идеята на модела и 100 пати казах да се разкроява както модела и да не ми очертава орема че съм раждала и малко съм пухкава там:) ядосах се много и накарах управителката да донесе модела които имат и които пробвах облякох го показах как стой тои колко по добре а тя ми каза ама тя не е твоят номер а моята е направена за моето тяло аз и казах че съм очаквала да стой така не по мен и другото което ме притеснява е че на пробата бях с бели прашки но като облякох роклята те се виждат от самолет стояха двте продавачки и се опитваха да ме убедят колко съм добре аз им казах че не очаквам да ми кайат че е зле и че ще я коригират сега затова си трагнах и ще ида с моя приятелка която да ми даде обективно мнение кайете ми нормално ли е откачих май.При вас как е вижда ли ди се белъото?
Активен
binski
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #187 -: юли 11, 2012, 08:03:48 »

Много ти благодаря за информация Даниела smile Аз съм чувала за Бисерка, но незнам защо съм запомнила, че не работи вече в Русе, а в София? Може и да се бъркам... Като изключим цената ти доволна ли си оставала от нея? А по въпроса за бельото.. доста неподходящо ми се струва да се вижда..като се има предвид, че ще си булка. Накарай ги да я коригират, да не се правят на луди  diablo
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 11, 2012, 09:20:06 »

Бисерка пътува постоядно ту в Русе ,Варна София с уговорка за ден и час става.За Кремена да много съм доволна много се старае и те косултира защо така защо така а не само искам това и хоп го имаш казва си мннието и кое е по добре от неиният поглед и се съобразява с твоето желани виж и снимките във фейса
Активен
m_user
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #189 -: юли 16, 2012, 12:27:49 »

Здравейте!
Интересува ме ориентировъчна цена за наемане на фотограф.
Активен
binski
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #190 -: юли 16, 2012, 18:38:20 »

Обадих се на Бисерка по телефона, обаче нещо не ми направи добро впечатление. Не можела да ми каже дали ще ме поеме, да съм се обадила 2 седмици преди сватбата. Куфара с гримовете тежал !!! и затова не можела да ми направи пробен грим ! girl_impossible луда работа и накрая се изцепи да съм се обадила на сестра й, тя постоянно била в града и пробен правила. Явно няма нужда от клиенти. Ще те послушам и ще отида на пробен при Кремена.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 21, 2012, 21:37:34 »

Моята сватба мина и искам да споделя благодарностите на всички допринесли за това прекрасно събитие!
Изключително много съм доволна от сватбена агенция Дежа Ву, украсата беше неповторима и надмина всичките ми очаквания, всички гости също са много впечатлени!
Екипът на ресторант "Рига" се справиха чудесно, всичко беше на ниво  Bravo
Гримът ми го прави сестрата на Бисерка. Справи се повече от прекрасно good
Фотограф ни беше Георги Кехайов - нямам думи, върховни снимки!!!
Видео Цанев - голям професионалист!
Съжалявам единствено, че се доверих на много хваления DJ Данчо. Не беше това, което очаквах.... и ако можех да върна времето щях да наема друг....
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #192 -: август 14, 2012, 12:38:28 »

Здравейте,

   отдавна не съм писала, но през последните месеци нямах наистина никакво свободно време. Вие като булки знаете колко много има да се организира по една сватба... а с интернационална сватба и няколкодневна програма за гостите е поне 4-5 пъти по-трудоемко и лудвам направо. Но ще бъде страхотно презненство и много се радвам колко хора ще ни уважат и ще дойдат. И буквално казано: три дни яли, пили и се веселили.  yahoo

   Останаха малко задачки за дооправяне. Утре летим за БГ, а в четвъртък е пробата на роклята и костюма. Тогава ще вадим и медицинските и ще носим документите в Общината. Малко се притеснявам, защото уж три пъти ходих и всеки път нещо различно казват, а не дават нищо черно на бяло. Аз съм с две гражданства и затова е по-сложно.

   В петък заминаваме за Бургас, където съм кума на друга сватба. Във вторник се връщаме в Русе и в четвъртък идват гостите. Или поне 30-40 от тях. И ще празнуваме двете вечери семейни сбирки, за да се опознаят.

Много, ама много съм развълнувана вече! Ту приятно, ту със страх. Дано всичко мине по план.

МаНу, какво не ти хареса на Данчо? И ние сме го ангажирали него...
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 10, 2012, 09:48:13 »

Всичко мина страхотно определено си заслужава всяка жена да изпита удоволствието да бъде БУЛКА  Bravo имам много неща от който Рига ме разочароваха но вече няма връщане толкова неорганизирани хора не съм виждала никаде    beating   НА всички ли ни минаха сватбите,разкажете нещо ?
Активен
eli_bl
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #194 -: ноември 06, 2012, 13:42:56 »

 Здравейте smile Нашата сватба беше на 22.09.12. Всичко мина толкова хубаво.Имах притесненя, да няма разочаровани гости. Но след сватбата всички казаха , че всичко е било страхотно.Знам колко са важни мненията във форумите. Аз самата доста се повлиях от коментарите и сега искам да споделя и моите впечатления:) и дано бъда полезна с нещо smile
 Като за начало роклята си я порачах по интернет , доста рисковано, но пък от втория път случих smile Роклята не беше скъпа. Никога не съм смятала, че трябва да инвестирам в скъпа рокля за една вечер:) На другия ден роклята беше съсипана- бях помела улиците в Русе ,беше изпокъсана и покапана с парафин, но на мен не ми дреше.Едвали щях да се се чувствам така ако бях дала една камара пари.Реших да си взема и втора рокля късичка за танците в ресторанта и дискотеката и не съжалявам, чувсвах се много добре.Обувките не исках да са типчинете бели сватбени.Исках задължително да са различен цвят.Комбинирах ги долу-горе с украсата.И така няках проблеми с намирането им.
 Ресторант "Кристал"-(За около 70 човека ) Всичко беше на ниво- храната,обслужването(на което много държахме).Направихме доста добри уговорки за внасяне на алкохол. Управителката и персоналът са страхотни. В хотела ,към които е ресторанта ни направиха отстъпка за стаите(от 70 лв двойна, на 50). Също така ни отстъпиха и апартамента с комплимент бутилка шампанско. Стаите не са нищо особено, но са прилични smile
 Фотограф Гого Кехайов-страхотен е. Направи ни и следсватбена фотосесия. Така в деня на сватбата се снимахме с почти всички гости,а не да избягаме на някаде за 1 час.Много сме доволни. Повече държахме на снимките,от колкото на видеото. Ако сте решили да работите с Гого, уговорете се от рано с него,защоте не работо само в Русе:)
 Видео-Цанев.Още нямам коментар не съм взела диска, но си порачахме 3 часа готов материал.Мисля, че е достатъчно.
 DJ Данчо-мисля, че се справи много добре с воденето на купона.Имахме среща на която му дадохме желаната от нас музика.Той виджа как върви купона и преценява какво с какво да забавлява гостите. Ние не искахме обичайният ритуал със захранването, но пък бяхме на друга сватба,на която той се справи много добре.
 Прическа салон "Галка" на ул. "Дондуков-Корсаков"-Прическата ми не мръдна цяла нощ:)-50лв., грим "Мила"-30лв.-намира се точно до салона.От пробния не бях много доволна(все пак затова се прави и пробен грим), но в деня на сватбата бях очаровна от резултата.smile
 Тортата е също едно най-важните неща.За нас беше важно, да е повече вкусна ,от колкото хубава. Нашата беше от една малка сладкарничка" Мариела Сони"- по-вкусна торта на сватба не бях яла. Направиха я точно така ,както искахме,като ни дадоха и препоръки smile
 Доста работи бях взела на заем, не виждах смисъл да купувам някои от тях, но всеки си решава.Имах кошничка, на която и беше 3-та сватба smile
 Украсата и някои други подробности бяхме поверили на " Тройно въже"-новатори с нестандартно мислене.Ние им бяхме първите.Като цяло се справиха добре:) Имат блог в интернет, може да разгледате:)
  Мисля ,че организацията е много важна в този ден.И не толкова какво да правите.Аз си нямах и представа. Важно е в този ден да не мислите какво трябва сега да правя ,къде да ходя и т.н. Поверете всичко на вашите приятелки и майка ви-тя знае най-добре smile Както казва момичето от агенцията- "Твоята работа е да бъдеш хубава"smile
 Доста се отпуснах в обяснения.Има още доста неща по-които имам впечатления, но в процеса на дискусията ще ги споделя smile Надява се да съм била полезна:) Поздрави lol)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines