Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:18:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163681 пъти)
 
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #75 -: февруари 28, 2012, 16:31:37 »

Аз също съм категорична, че не искам да е от тях! Аз я попитах тази дами и тя тогава каза, че не е проблем, че тортата няма да е от тях, но все пак да сме видели и техните торти. Това, което искам съм сигурна, че не могат да го направят, а знам къде могат, защото са ми правили "по-специални" торти по други поводи.Така, че ставаме две в борбата smile В най-лошия вариант си мисля да и кажа, че тези 2.50 лв, които са придвидили за торта в примерните менюта ще ги компенсираме с нещо друго. И без това предложените менюта никак не ми харесват sad
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 28, 2012, 16:39:19 »

Защо sad какво им има на менютата? Аз още не съм разглеждала никакви
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 28, 2012, 18:08:29 »

момичетаааааааа имам си рокля вече smile е сега вече съм спокойна smile Bravo Bravo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 28, 2012, 19:34:12 »

Деска, честито  good Това е голям момент  yahoo
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 29, 2012, 00:30:33 »

Деска, честито  good Това е голям момент  yahoo

Благодаря smile О да това е несравнимо чувство цял ден обличане и събличане .... супер
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #80 -: февруари 29, 2012, 09:17:04 »

Manuella: Менютата бяха 7 ако не се лъжа...Имам ги в къщи, ще ти ги цитирам по-късно, като се прибера след работа... Управителката каза, че можеш да си разменяш в дадено меню предвидените в него салати, предястия, основни ястия и т.н. с някои от другите видове менюта. Проблемът обаче е, че аз не харесвам нито едно от основните ястия...Аз веднага ги разгледах, тя като ми ги даде и каза, че не е проблем да се измисли и нещо което го няма предвидено в менютата...Тепърва трябва да разговаряме с нея по тези въпроси....
Деска: Честито и от мен! Наистина чувството е невероятно! И аз имам рокля от 3 дни и не мога да повярвам, че я открих толкова бързо, че толкова ми харесва ...и не на последно място, че ми отпадна един огромен ангажимент:)
Активен
pol4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #81 -: февруари 29, 2012, 13:56:22 »

Здравейте от още една булка за 2012, не казвам русенска, тъй като не съм от града, но младоженаца е от тук и следователно всичко останало smile
Нашата дата е 18.08, вече имаме предварителен списък с гости, запазен ресторант - Левента (между другото, цените на кувертите по мое мнение не са високи при положение, че позволяват да си внесеш мнооого неща). Фотограграфът ни ще е от София (както и доста други неща, тъй като аз съм от там) и ще бъде Влади Балевски - исках той да ми е фотограф още преди да имам планове за сватба smile. фотооператорът ни е Петър Петров - той е приятел на младоженеца, но знаем, че е добър и от други хора. Роклята вече е поръчана от Романтика, не знам кога ще е готова, но имаме доста време, така че не се притеснявам за това smile
Тази седмица ходихме и до църквата - св. Троица и запазихме часа.
Засега това е свършената работа, има още доста неща и мисля за всичко, но на дневен ред ми е избора на агенция, която да ни направи украсата и някои други неща, които не мога да направя сама. Колебая се между "Да и Да" и "Дежа Ву"... Видях доста положителни мнения за Дежа Ву, но пък снимките, които съм гледала на "Да и Да" много ми харесват.

Надявам се да сме си взаимнополезни в тази тема, успех с подготовката на всички момичета от Русе girl_wink
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 29, 2012, 20:32:11 »

pol4o, много хубава дата сте си избрали smile Любимата ми, имам рожден ден тогава  danceg
По повод агенциите, аз съм за Дежа Ву! Страхотни са и могат всичко  good
Много от рано си запазила час в църквата. Аз още не съм. Вие с изнесена церемония ли ще бъдете на Левента?
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #83 -: февруари 29, 2012, 20:32:26 »

Много харесвана дата се оказа 25-ти август, хехе  Bravo

Две от гостенките ни имат рожден ден на тази дата, а една- на 26.08. Голямо парти ще стане! Имате ли някакви идеи за изненада за рождениците?

В момента си правим сватбения сайт и координираме резервациите на полетите за чуждестранните гости. Доста време и сили отиват покрай тези дейности, но като цяло нищо интересно и затова не пиша.

Има ли някакъв сайт с каталог на булчински рокли, които ги има и в Русе? Ние ще си идваме през април и ми се иска да си поръчам роклята тогава.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 01, 2012, 23:00:31 »

NaTom, не знам за каталози. Щом сватбата ще е август ще имаш достатъчно време да си избереш рокля, когато се върнеш.
Активен
pol4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #85 -: март 02, 2012, 09:40:29 »

manuella, ще имаме изнесен ритуал на Левента, а относно църквата - притеснявах се дали ще е свободна точно за този час и заради това по-раничко реших да отидем smile
Тези дни пак ще отида до Дежа Ву, да видим какво ще ми предложат smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 02, 2012, 09:52:06 »

pol4o, първо с изнесен ритуал и после от Левента до църквата ли ще ходите? Аз също ще съм с изнесен в Рига и искам, за да не разхождам гостите, първо да мине църковния ритуал. Дано ми разрешат  smile
Активен
pol4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #87 -: март 02, 2012, 17:00:08 »

И на мен това ми е проблема и разбрах, че всичко е въпрос на договорка с църквата- да ти разрешат църковния да е преди това с уговорктата после да им занесеш свидетелството от гражданския... Мисля да говоря лично с попа, защото служителката, която ни записа не беше много любезна и освен това каза, че не може... Затова ще пробвам на по-високо ниво smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 02, 2012, 17:01:58 »

да,да. Говори лично с поп Илия или Илиян беше. Така ми каза секретаря на църквата.Аз още не съм, ако имаш новини по въпроса пиши,  но може със сигурност. Ще се борим  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 06, 2012, 10:51:44 »

Да ви се похваля имам час за църквата в 15:30 и за изнесена церемония в 18ч.  danceg
Сега почвам да мисля поканите  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines