Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163622 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 28, 2011, 12:59:47 »

Здравейте. Моля ви кажете ми изнесената церемония в Русе театър ли е или е истинска?
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #16 -: август 28, 2011, 14:50:02 »

Sunrise_F, честито! Много щастие и дълъг и безоблачен семеен живот. Очакваме подробен разказ и снимки. А къде са другите нови госпожи и бивши госпожици?  smile

manuella, не ти разбрах много въпроса, но ако питаш дали в Русе се правят изнесени ритуали, то да. Най много съм чувала че се предпочита Парка като място, но много момичета пишат и за други места.   

Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 28, 2011, 20:13:31 »

Въпросът ми беше - дали се изнася сватбена книга (или както се казва не знам) , тъй като чета по форумите, че в някой градове младоженците се подписват предварително в обредния дом и след това уж се подписват наново пред гостите на изнесения ритуал, за това го нарекох театър, тъй като , ако е по този начин, не е истинско.
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #18 -: август 29, 2011, 06:14:06 »

Тук вече не мога да ти помогна. Била съм на изнесен ритуал в Габрово и там си се подписваха наистина в книгата, но за Русе не съм сигурна.  Hmmm
Активен
Turlik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/


« Отговор #19 -: септември 08, 2011, 10:49:41 »

Момичета и моя ден мина на 4 септември. Толкова много се забавлявах през цялото време tease. Като имам повечко време ( примерно в събота или неделя) ще ви дам по-подробен отчет. Засега искам да споделя, че най-много останах доволна от Дежавуто ( справиха се перфектно, нямам никакви забележки), от гримьорката ми Кремена ( накрая и видеоператорът, който беше мъж, дойде да ме пита кой толкова идеално ме е гримирал) и от фризьорката Гига. За малко да забравя и диджея Марто, който ни помогна да направим луд купон. Както вече казах всички подробности ще пиша след няколко дена, защото много добре си спомням как се притеснявах и търсех информация  smile
Що се отнася до ритуала, нас ни ожени кметицата на Николово направо в заведението, не сме подписвали нищо предварително, всичко се случи на мястото в деня.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 08, 2011, 22:57:35 »

Имате ли информация за дискотека или клуб след сватбата? girl_wink
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #21 -: септември 09, 2011, 13:44:11 »

На парти след сватбата съм била в Опиум.. стана купон, но всичко си зависи от хората ..  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 09, 2011, 17:19:58 »

Исках да кажа клуб , който може да бъде запазен само за гостите от сватбата. Била съм на такъв в Интим мисля,че се казва, но се интересувам и за някое друго заведение в Русе
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 27, 2011, 17:54:54 »

Някоя от вас чувала ли е за дизайнер Румяна Гигова от РУсе?
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #24 -: ноември 06, 2011, 23:55:21 »

Привет,

   има ли други русенски булки за 2012та? Ние ще се женим на 25.08.2012 в Русе.
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #25 -: ноември 07, 2011, 14:14:56 »

Здравейте на всички омъжени и неомъжени мацки  blum Отдавна наблюдавам форума, понеже ми предстои сватба другата година и най-накрая се регистрирах и започвам с подготовката. За съжаление обаче с едно от най-важните неща за мен ударих на камък   cray Днес исках да се срещна с видеооператора Цанев, понеже всички казват, че е един от най-добрите. Разгледах сайта им и много ми хареса как работят и им звъннах за да си запазя датата 25.08.2012 г. но някой вече ме е изпреварил, не е честноооооооо  beating  Подготвяйте се, защото от сега нататък доста ще досаждам с въпроси и ще искам мноооого съвети smile
« Последна редакция: ноември 07, 2011, 14:29:09 от svetla_ruse » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 09, 2011, 17:01:01 »

Станахме 3 булки за 2012  danceg Супер! Аз съм за юли обаче.
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #27 -: ноември 09, 2011, 22:34:53 »

Светле, май знам кой е заел Цанев. Виж постинга преди твоя и ще разбереш и ти кой е  Girl_hide

Хубава дата сте си избрали иначе, надявам се да случим на хубаво време!

Да не се разочароваш още, но за тази дата са заети вече DJ Дани, сватбена агенция MVP, както и фотографите Александър Карчински и Явор Седянков.

Мануела, на кой юли сте вие? Колко човека? При нас още е трудно да се прецени колко ще дойдат, защото повечето живеят в чужбина. Но направихме и раздадохме 100 картички "Save the date" на потенциалните гости.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 09, 2011, 22:46:44 »

Как сте се уцелили с тази дата  Bravo Голямо съвпадение. Моята сватба ще е на 08.07, запазила съм само Данчо и Рига. Смятам, че ще сме 100 човека. NaTom, можеш ли да ми кажеш как стои въпросът с цените на Явор и Александър, чувала съм много големи суми и чак ме е страх да им звънна, иначе и мен много ме кефят. И какви са тези картички за запазване на датата, не съм ги срещала.
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #29 -: ноември 10, 2011, 23:02:51 »

Да, голямо съвпадение наистина. От три русенски булки във форума, две на същата дата  smile

Цените на русенските фотографи започват от 450лв. Не знам това много ли е? Софийските са от 600лв нагоре.

Save the date карти;ките са като покани, но без конкретни детайли . Един вид си "заплюваш" датата. Хем да не я заеме някой друг приятел, хем да си съобразят отпуската доколкото може. При нас повечето гости идват от чужбина и затова е по-добре да знаят по-отрано кога и в кой град ще празнуваме. А часът, ресторанта и други подробности ще им кажем като наближи.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines