Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163856 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 12, 2013, 22:07:59 »

калоян ни е личен приятел, до края на седмицата ще ти дам координати ники, ако има нещо да помагаме, моята сватба е на 13.07, булките след мен могат да кажат какво биха иска ли да им дам на заем
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #286 -: март 12, 2013, 23:04:06 »

Lindsy, мерси много за подорбният отговор за роклите, но няма да имам време да ходя до Асеновград. Сега пратих запитване дали мога да си поръчам онлайн.
И аз мислех да си украсявам сватбата сама и с помоща на приятелки, но се отказах. От сутринта от 9 часа тръгвам и под ред- прическа, грим и т.н. Няма да остане време да се занимавам с украса. АКо имаш надеждни приятели и роднини може да се пробваш, но и може да не им харесаш украсата и ще ти се развали настроението smile А ти може да си изработиш сама свещи и само някой да ги постави в деня smile
А за настаняването на гостите- това може да го свършат и родителите дори докато вие се снимате примерно smile До сега винаги така са правили на сватбите, а като сложите и на всяка маса карти с имената на хората, всичко ще е ок. За присъствие на сватбен агент искат от 200лв на горе, което е излишно според мен, но всеки си решава smile
Аз лично ще си направя тези карти, както и мисля да си купя свещи и малко украса от живи цветя и сестра ми ще ходи да ги поставя преди сватбата smile Но ще е нещо семпло.
Аз мисля да пратя някой при Галя цветарката да провери на място smile Сигурна съм, че ще иска да работи сама smile
За бужута- аз искам перли, даже намерих едни на невероятно намалени цени и си ги взех smile А обувки от тук ще си взема, поне това да ми отпадне smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #287 -: март 12, 2013, 23:07:03 »

Де жавю правят украсите и с това преключва работата им, аз ги попитах за настаняването и те ми казаха, че работят по спортни екипи за да им е удобно и ще се нагласи всичо тейбъл кардс и легенда с масите и да я дам на някоя моя приятелка и тя да настанявала гостите, това никак не ми хареса честно казано. За водене на самата сватба игири или нещо друго не съм ги питала. Имате ли идеи за подаръчета за гостите

Аз знам, че за игрите трябва да говориш с Дж-я, те би трябвало да те насочат.
Подаръците при мен ще са снимка за всеки от професионалната ни фото сесия преди ресторанта. Моя прителка подари такива снимки и остава много хубав спомен smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #288 -: март 13, 2013, 08:33:19 »

Bride, и аз към перлите съм се насочила, харесах си невероятен низ от магазин на Сваровски и пак старата песен на нов глас - видя ли нещо по-красиво се вкопчвам в него и не ми се чува за друго, а пък м и се струват скъпи http://www.swarovski.com/Web_AA/en/1179752/product/Nude_All-Around_Necklace.html
При мен лошото е, че ще ме вземат от къщата на родителите ми, която се намира в Борово. И се почва едно размотаване, изобщо не мога да ангажирам дори и роднини да ходят да украсяват. Затова смятам да няма дребни боклучета по масата, само букет от живи цветя, табелки с имената и подаръчетата, които не знам все още какви ще бъдат.
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #289 -: март 13, 2013, 12:25:58 »

Petq мерси за съдействието. Относно перлите аз имам подарък Тенерифски перлички, които са много нежни и мисля да съм с тях, ще ви сложа снимка, ако някоя ги хареса мога да ги дам назаем. Иначе попаднах на една представителка на перлени бижута, това е сайта, имам и визитка, нямам представа за цени никаква,  http://www.velmarperla.bg/new/index.html
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 13, 2013, 20:51:46 »

момичета, булката трябва да има нещо ново,нещо старо,нещо синичко и нещо назаем..аз как съм решила въпроса, нещо старо-стари бийута(обици и колие, вярно не е перли,но аз не харесвам перли) старото свързва булката със старото семейство, нещо ново-роклята, тя е символ на новото начало, нещо синичко, при мен е жартиера, и нещо назаем,мои приятелки ще ми дадат, това е символ за връзката на булката с приятелките й
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #291 -: март 13, 2013, 21:31:30 »

Lindsy, по принцип перлите държат високи цени. Моите са намалени от сайт, в който има намаления за определени дни и аз успях да поръчам, но за съжаление го няма в БГ. Но са наистина много евтини, не ми се дават много пари за неща, които ще нося рядко biggrin Може да намериш някоя прилична имитация- аз така мислех да направя smile
за украсата- и аз мисля само цветя и тейбъл карти, може и малко кристали по масите. За булченската искам стъклен съд с вода и пуващи цветя и малки свещи. Виждала съм и е много красиво smile Но ще видя до къде ще я докарам с тези украси smile
Ники, вашата дата кога беше smile
За жартиера- моя ще е бял.
На заем и аз се чудя какво искам, а за нещо старо- също не знам sad
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 14, 2013, 21:41:38 »

Здравейте на всички!  Wink От много време чета форума още от началото от 2006г. какво се пише направо ми се взе акъла, много полезна информация има тук. Тази година и аз ще бъда булка. Нашата сватба ще е на 18.08.2013г на Русенското Ханче. Там си запазихме. Надявам се всичко да мине добре. Малко ще ми е трудно от разстояние да организирам нещата, защото не съм в Бг, но разчитам на роднини и приятели да помагат. Искам да попитам за оркестър за тържеството или за оркестър за изваждане на булата интересувам се за номера да се свържа с някой и за цени. Ако някой има такава информация ще съм много благодарна. За някой DJ също за тел. и цени без Данчо, защото се свързах с него. Радвам се, че го има този форум за да се обменя информация.  Bravo С нетърпение ще след какво се случва и желая успех на всички които им предстои такова вълнуващо събитие  danceg
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #293 -: март 14, 2013, 22:52:21 »

Здравейте на всички!  Wink От много време чета форума още от началото от 2006г. какво се пише направо ми се взе акъла, много полезна информация има тук. Тази година и аз ще бъда булка. Нашата сватба ще е на 18.08.2013г на Русенското Ханче. Там си запазихме. Надявам се всичко да мине добре. Малко ще ми е трудно от разстояние да организирам нещата, защото не съм в Бг, но разчитам на роднини и приятели да помагат. Искам да попитам за оркестър за тържеството или за оркестър за изваждане на булата интересувам се за номера да се свържа с някой и за цени. Ако някой има такава информация ще съм много благодарна. За някой DJ също за тел. и цени без Данчо, защото се свързах с него. Радвам се, че го има този форум за да се обменя информация.  Bravo С нетърпение ще след какво се случва и желая успех на всички които им предстои такова вълнуващо събитие  danceg
Татяна, здравей smile
И на мен този форум ми помага доста smile
Ето то телефони на тъпанджии, но тези дни някой от роднините ще звъни и ще разберем цени smile
0893612112  Мариян Кивуцов
0898 88 35 22 йордан русинов
Тези от тук ги знам и аз

За дж, нямам инфо, освен за Данчо, но виж някой из форума мисля беше написал и друг.

Значи не сме само ние с Тихомира от разстояние да организираме сватба smile
Успех и на теб smile
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 14, 2013, 23:18:21 »

Благодаря Bride. Днес си писах с Мариян и ми каза, че бил с група и струвало 900лв всичко от извеждането на булката и ритуалите и тържеството, но за мен това е доста скъпичко и търся друг вариант. Благодаря ти за телефоните който си дала.  give_rose
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #295 -: март 14, 2013, 23:34:21 »

Татяна, аз мога само да ти кажа за дж Марти и цена 400лв. , но нямам номер.Аз малко съм се успокоила и си почивам от организация, като си избирам бижута.: Lidsy, аз гледах тази перлена огърлица  преди няколко дни и е наистина много хубава,има и едни много нежни обици към нея. smile
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #296 -: март 15, 2013, 16:31:36 »

Моята е на 29 юни и за момента сме запазили само църква, за гражданскя още се двоумим как да постъпим. Дж Венци мисля, че взема 500 лв, ако някой иска ще ви дам номера. За подъръчета ми хрумна идея, но не съм решена, ръчно правени бонбони във формата на сърце от бял и кафяв цвят и съответно буквата на младоженците изписана с другия цвят, това е едното, а другото е свещ има във форма на красиво цвете или детелина четирилистна, въртя се около малко по прагматичен комплимент за гостите, за да се употреби по някакъв начин  smile


* wedding-hearts-300x225.jpg (16.1 KB, 300x225 - видяно 3187 пъти.)
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 15, 2013, 20:03:38 »

днес се срещнах с йордан русинов-за извеждане-тъпан,гайда,акордеон за 2х и 30 мин за 3мата 130 лв...резервирахме 4ифлика-най накрая имам заведение,вече рисувам подаръчетата и поканите ще печатам
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #298 -: март 15, 2013, 20:45:00 »

Честито, Петя!Аз си мислех, че е доста по-скъпо. 130лв е доста добра цена за това време.Аз щях да ви питам вие кога ще плащате на агенцията, дж.,оператори и др. , че една приятелка ми каза, че тя ще плаща след сватбата.Пък аз не съм наясно кое и кога ще плащам.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #299 -: март 15, 2013, 22:00:00 »

Татяна, аз мога само да ти кажа за дж Марти и цена 400лв. , но нямам номер.Аз малко съм се успокоила и си почивам от организация, като си избирам бижута.: Lidsy, аз гледах тази перлена огърлица  преди няколко дни и е наистина много хубава,има и едни много нежни обици към нея. smile

 Нямам дупки на ушите, така че интерес имам само към огърлица. Не мисля, че е оправдано да харча толкова пари за задължаващо бижу, и това малко ме натъжава, понеже много я харесах.

Дами, как върви планирането?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines