Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:23:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163895 пъти)
 
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 14, 2012, 08:59:27 »

След всичко, което прочетох от всички булки за хотел Рига започнах да се радвам, че не съм избрала това място. Виждам, че има и други булки за 25.08 и даже може с някои да се засечем из ритуалния дом  smile Мисля, че с NaTom тъй като моята е в 15часа  Bravo
« Последна редакция: май 14, 2012, 09:01:44 от sisionka » Активен
zrukova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #166 -: май 14, 2012, 09:55:59 »

Извинявам се,че внесох такъв смут сред вас. Основния начин да се предпазите е да сте много предпазливи и всичко да проверявате лично или да имате доверен човек за това. И на момента когато не ви хареса нещо,колкото и да е дребно да вземете мерки. Аз постъпих доста наивно. Булки,които бяха вече минали по моя път ме посъветваха да оставя всичко в ръцете на професионалистите и всичко ще бъде наред. Но сгреших. Не проверих стаите, не следях масите и резултата е на лице. Дори сватбените агенции не ми препоръчаха Рига.
Нашите гости бяха 90 души и като споменах отстъпки пред управителя на Панорама (Костов) той ме препрати към Петрова. С Костов си бяхме говорили за натуралния сок да си изберем марка той да ни я поръча,като разбира се ще си платим всичко запазено. Техния сок е на Гранини и струва 330мл-3лв . И когато в негово присъствие говорихме с Петрова за това тя ми заязи,че такова нещо не може да направи. Той разбира се мълча като пукъл. Което можела го била направила вече. За тортата- Костов ми каза,че били имали каталог, който бил заключен по това време (ние отидохме в 10 вечерта,защото тогава работи Панорамата) и затова щели да ни го покажат следващия път. Когато уговаряхме менюто Петрова ми обясни как изглежда тортата им и само се разбрахме какъв цвят да са цветчетата по нея. Разбира се на външен вид съвсем не беше красива,но на фона на останалото това не го отразих. Има още една уловка за нея-в примерното меню пише,че е 2,50лв., но това било ако е със сметана между блатовете. С млечен крем е 3лв. Нашата беше на четири етажа и гостите ми казаха,че парчетата им били доста малки. На други пък са сервирали двойно по големи. По предварителна уговорка тортата беше за повечко гости от моите. Мога да ви пратя снимка ако пожелаете, както и касовата бележка.
Госпожа Петрова е много любезна жена.Гледаше ме малко с пренебрежение,но се държа страхотно,особено по телефона и когато отидох да плащам стаите.
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #167 -: май 14, 2012, 15:45:53 »

Manuella: Не, не съм ходила да се срещам за уточняване на менюто и подробностите, но тъй като много се притесних, а и вече е време. Ние сме на втория етаж, понеже сме около 115 човека исме на 09.06. Смятам да си внеса тортата, както и ракията! Аз също предвид чутото предпочитам да платя на човек от агенцията, който да се погрижи за някой от нещата, но освен това и поне един човек от най-близките ще осъществява контрол. Мисля ракията, която ще внасяме да я дам предварително на агенцията, за да украси в цветовете на сватбата бутилките и да ги разположи по масите. Веднага като проведа срещата ще ви кажа какво се е случило. Между другото тази госпожа мисля да я почна с това, че съм чула недопустими неща по отношение на съвсем скоро протеклите тържества в Рига.
Активен
zrukova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #168 -: май 14, 2012, 17:14:09 »

 Bravo Определено ще се досети за кого става въпрос.
Само да не ти навреди това в последствие.
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #169 -: май 17, 2012, 09:02:10 »

Здравейте момичета,реших и аз да изкажа мнение тъй като съм била на 2 сватби в Рига.Първата 2009г /в механата/имаше спънки-позволиха ни да си внесем алкохола,Но не беше изстуден-топла бира при 40 градуса  nea,но въпреки това менюто си беше точно както го искахме/,нямаше недоволен от около 120-30 човека-стана страхотен купон.Миналата година пак бях там но в ресторанта всичко мина перфектно-без нито една забележка-от посрещането - до изпращането на гостите. Дори някой от тях пренощуваха там,но нямаше кои знае какви забележки.Сигурно и по филмите не е имало така добре организирана сватба.Така че моето лично мнение е да не се настройвате отрицателно отсега,защото така ще мине и цялата сватба. Сигурна съм че всичко ще мине по-добре отколкото сте го планували Wink
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 18, 2012, 20:21:09 »

Може и да сте права но аз съм решила и ще каза на г-жа Петрова за сватбеният ми кординатор,който ще контактува със сервитъорите и ще записва всичко което се изнесе на гостите и да няма разлики защото ще платя само това което е написано при моят сватбен кординатор......Да го знае предварително...,.,.,.и се надявам всичко да мине ОК , мила колкото и да си настрооен позитивно винаги има хора които незнаят как да привличат клиенти и всеки гледа да те обрасне .Моята сватба я чакам от 5години имаме и дете на почти 4 която ще е малка булка ,всеки ден сънувам част от сватбата и гледам по 100000 клипа сватби..дали нямам позитивно мислена за датата имаме но искаме всичко да е премислено и да има все по малко издънки...
Активен
zrukova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #171 -: май 18, 2012, 22:01:50 »

dani_ela87 напълно те разбирам и съм съгласна с теб. И при мен беше така,ама аз я чаках девет години. И тия от хотела направо ме разбиха. Затова и си позволих да пиша тук. За първи път в живота си го правя- да критикувам някого публично. Искам да кажа нещо на mioopen. Има огромно значение дали си гост или организатор. Моите гости си изкараха страхотно, получи се наистина голям купон. Но разочарованието е най-вече за мен, защото знам какво поръчах и какво исках. От гостите много неща остават скрити. Наистина се надявам всички булки да си изкарат страхотно и да нямат проблеми. Успех
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #172 -: май 19, 2012, 09:10:36 »

Здравейте момичета, като споменах 2 сватби на която съм била,1 от тях бях много активен организатор,а сега организирам и своята-толкова перипети минах досега-то не бе смяна ресторант-един не става кухнята,друг е много тесен,трети е в ремонт,смяна на датата,недоволство на близките,дори обмислях идеята да я оложа.Но точно когато се бях отказала, и си бях втълпила че няма да я бъде, всичко като че ли ми падна от небето-вече съм почти готова с всичко освен с може би най-важното-роклята.Мисля си че няма такава организация без тези перипети,но важното е накрая всички да са доволни. Съжалявам за дългия пост,но когато бях в Рига,ако нещо не беше както трябва веднага настъпвах сервитьорите ,така че смятам че ще е по-добре ако има някой които да наглежда тази част от сватбата за да сте по-спокоини.Сигурна съм че някои близък ще свърши по-добра работа от агенцията. Аз мисля да направя така.
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 19, 2012, 11:21:22 »

като човек минал през този момент мога само да кажа ..... спокойствие е решението на този тип проблеми
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 23, 2012, 09:32:41 »

Момичета вчера платих роклята си много съм доволна и страшно си я харесвам какво ще кажете ...От Гранчаров и син е !!!


* Picture 140.jpg (60.11 KB, 528x704 - видяно 334 пъти.)
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 23, 2012, 18:49:11 »

dani_ela87, честито  Bravo Роклята е много красива и ти стои чудесно  good
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 23, 2012, 20:53:19 »

мерси мила ,момичета вие до къде стигнахте
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 24, 2012, 09:28:40 »

Аз съм готова да бъда булка вече  blum
Както писах преди роклята си я купих още февруари на Деметриос. Сандали си взех от немския магазин Caprise. Много са удобни, а аз имам чувствителни крака. Остана да си взема булото от агенцията. Халките също са готови от Сара трейд - доволни сме, станаха са две седмици и са много красиви.
Чаши си купихме на Бохемия кристални - по 19 лв. чашата. Много са изчистени и ще ги украсим малко.
Само младоженеца изобщо не е търсил костюм, ама не му се меся, да се оправя  smile
Украсата за ресторанта също е уточнена - тъмно лилаво и златисто органза.
Срещнах се и с цветарката, която ми препоръчаха от Дежа ву и уточнихме украсата от цветя, много съм доволна от жената - много мила и добър професионалист.
Нещо съм се чалнала покрай сватбата и реших да си сменям цвета на косата  crazy Дълги години се въздържах от боядисване и си бях естествено кестенява, ама вчера се боядисах медно русо червено и аз не знам какво е  girl_wink
Сега следват много организационни неща - графици, срещи с фотограф, видооператор, ди джей, менюта, кой къде ще сяда, какво ще носи и т.н. Все се притеснявам, че нещо ще пропусна и постоянно съм с разни списъци smile
Юни (един месец преди сватбата) смятам да се заема сериозно с тези въпроси, защото не остана  danceg danceg danceg
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 02, 2012, 20:41:01 »

Момичета да вмакна темата за цигарите.Какво ще правим с Рига без цигари?Аз лично съм пушач и много гости са не си представям да стоя токлива често пред хотела с роклята и да пуша навън мисля да се срешна тези дни с г-жа Петрова за да видя какво ще правим ако трябва ще търся върианти за отркито.Вие как мислите по тази тема? hysteric
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 05, 2012, 15:59:06 »

Не ми говори направо .... толкова се ядосах на тази забрана и то на частно парти. Ходих да пия кафе в лятната градина на Рига в неделя и попитах сервитьорката, тя каза, че има категорична забрана от управителя за цигарите. Не знам какво ще правим  diablo diablo diablo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines