Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:47:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В КАЗАНЛЪК - 4 част  (Прочетена 54862 пъти)
 
sabiha
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #90 -: април 19, 2013, 09:05:21 »

Така се завъртя времето...Минаха доста месеци...Просто не успявах да се добера до тук...
Само да кажа...Всичко мина прекрасно и подредено....
Благодаря на Деница !
Благодаря на всички  за съветите!
И гражданския брак и тържеството бяха като по часовник, организацията беше безупречна, а водещата...Нямам думи с които да и благодаря! Успя да накара всеки да се почувства специален- всичко беше така както го бяхме говорили и обсъждали, родителите ни бяха тотално размазани от КЕФ! Bravo
Мисля, че с това се изчерпва всичко!
Казанлъшки булки, доверявайте се смело!
Това е всичко от нас  Wink...а сега живота ни влече към следващия етап...скоро трима!
Успех!
Активен
sabiha
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #91 -: ноември 07, 2013, 19:29:21 »

Леле, току що прочетох във фейса това:
http://www.presstv.bg/index.php?option=com_portal&view=article&id=36293
Да закъснее толкова време....и всички да чакат....ЛЕЛЕ, това е кошмар....да сбърка имената веднъж..да, ама всеки път...наистина е помрачен ден...
Дано един ден не си спомнят само това от сватбата си...


Добре че на моята сватба беше една друга служителка...
Активен
Galka79
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #92 -: декември 26, 2013, 16:09:20 »

  Здравейте момичета give_rose Много се радвам, че открих тази темичка. Прочетох и другите свързани с Казанлък. Бяха ми много полезни. Милото е от Казанлък, аз от Русе... Живеем в Лондон  girl_impossible
 Направо сме картинка pardon Плануваме сватба след около година и половина в Казанлък , но аз реших от рано да започна с подготовката и организацията. За сега все още събирам информация и тези темички за Казанлък са ми много полезни. И за двамата това ще е втори брак и замисляме малка сватба. Само близки роднини и добри приятели, но май ще се съберат около 60-80 човека .  Все още проучвам ресторантите с хотелска час. Везните клонят към Чифлика.  Със сигурност ще се ползва и сватбена агенция. В последните постове има много положителни мнения за Деница. Имаме приятел фотограв .
 За църквата съм в голяма чуденка huhhuh.gif Аз не съм кръщавана и трябва да имам и кръщене преди церемонията. Нямам никаква идея кога и как трябва да се направи това и дали да е в една и съща църква.  angry А то времето си тече.
Поздрави на всички бъдещи и настоящи булки  give_rose
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 07, 2014, 16:58:24 »

Galka79, здравей!
За църквата не е нужно кръщенето и церемонията да е в една и съща. Може да се кръстиш и 1 седмица преди сватбата.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 21, 2015, 14:54:16 »

Galka79 здравейте, нашия случай е кажи речи същия с тази разлика, че ще живеем в София  girl_haha
Аз съм от Русе, той от Казанлък smile

Привет и на всички дами в темата.
Ние не сме определили дата, но факта, че няма да сме на моя територия адски много ме притеснява. Не съм много запозната с ресторантите, хотелите и като цяло с подходящите места за сватби, но искам да е нещо подходящо. Не мисля да е нещо от битов характер. Бях си харесала комплекс Лазур (до язовир Копринка), но в сайта им в нета видях от Галерията снимки от предишни сватби и останах разочарована  sad
Масите са наредени под навеса и на практика красивата градина остава на страна.....
Моля Ви да ми препоръчате подходящ ресторант или някакъв комплекс в близост до Казанлък, където ще ни се получат нещата и да предположим, че ще има места за около 150+ човека

Благодаря предварително.  thank you
Хубав ден на всички!
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 21, 2015, 15:17:50 »

Здравейте дами smile
Предстой ми сватба (без определена дата ОЩЕ) в Казанлък и се надявам тук да поуча някои съвети относно хубаво и приятно място за пролетно-лятна сватба и ДОБЪР фотограф, както и за хотели на добро ниво и на не много висока цена за нощувка.

Благодаря предварително на всички включили се в групата  thank you
Приятен ден! pleasantry
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 27, 2015, 15:08:36 »

Здравейте дами, отново....
разгледах някои хотели и ресторанти в Казанлък и попаднах на 2-3 които ми направиха впечатление.
Ако някой има мнения за тях ще може ли да ги споделите. Става въпрос за:
1. хотел Казанлък (ресторанта)
2. Лятна градина Ориент
2. Плаза хотел

Благодаря ви smile
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #97 -: януари 27, 2015, 22:10:52 »

Хрис smile
Много популярно място за сватби в Казанлък е комплекс Зорница. Снимал съм няколко там и съм с изключително добри впечатления.
За фотограф... въпреки, че можеш да разчиташ на много фотографи от други градове, можеш да провериш и колегата Йонко Русев, от фото Кадър, той снима добре из "вилаета" Wink

Преди 2 години снимах сватбата на братовчеда... в Овощник, Аквапарк-а, уникално място! И широко, не 150, 350 човека може да събереш... а и пушачите ще са доволни Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 27, 2015, 22:54:11 »

KrassyAndreev Благодаря за инфото.
Г-н Русев вече го проверих и се свързах с него smile А относно Овощник (ако не го бъркам) може ли малко повече информация да ми дадете. Ще съм отново благодарна Wink
Хубава вечер  smile
Активен
zorito
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #99 -: януари 27, 2015, 22:55:22 »

Аз мога да ви препоръчам сватбена агенция
Разгледайте я във фейсбук -
Сватбена агенция BOJUR Wedding & Events
 good
Активен
Yonko_Rusev
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


www.yonkorusev.com


« Отговор #100 -: януари 27, 2015, 23:26:28 »


hrishristova...свържете се с мен на л.с. във ФБ , за да ви дам повече инфо за ресторанти,хотели и т.н в нашия район Wink А най добре е да се чуем по телефона  good

 Поздрави  Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 28, 2015, 09:04:20 »

Ееее много благодаря на всички, които ми отговориха.
Относно сватбена агенция - няма да ползвам услугите на такава, защото си имам човек от моя град (Русе), който ще се занимава с украсата и малките детайли около нея. Решили сме ние да си правим организацията smile
Г-н Русе отново благодаря за отзивчивостта...веднага щом се определи дата за събитието ще се свържа с вас ( ще гледам да е достатъчно голям срока, за да може да се вместим в графика Ви) smile

Хубав и спокоен ден на всички  Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 02, 2015, 13:55:14 »

Привет отново smile
Тези дни се помъчих в интернет да намеря нещо за к-с "Аквапарк", с. Овощник, но УВИ - няма нищо.
Някой може ли да ми каже комплекса функционира ли, имате ли информация?

Хубав ден на всички! Wink
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #103 -: февруари 02, 2015, 14:53:47 »

Привет отново smile
Тези дни се помъчих в интернет да намеря нещо за к-с "Аквапарк", с. Овощник,...


Тук има телефонен номер : https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%9E%D0%B2%D0%BE%D1%89%D0%BD%D0%B8%D0%BA/217573771596723
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #104 -: февруари 02, 2015, 14:56:53 »

Аква парк Waterland - Овощникград: Казанлък
адрес: Минерални бани "Овощник"
мобилен: 0887 203 227
е-mail: [email protected]
сайт: http://www.waterland-bg.com/

майтап да са го затворили  cray
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines