Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В КАЗАНЛЪК - 4 част  (Прочетена 55077 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 02, 2012, 13:11:57 »

Хайде  Welcome и от мен на Вълшебника на фотографията! blum
Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #76 -: април 03, 2012, 16:58:01 »

Някой да знае дистрибутори на цветя в Казанлък? Дали има?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 03, 2012, 17:07:07 »

Имаше някакви , обаче забравих името, но цената не е особено изгодна.  nea Най-добрият вариант е борсата за цветя в Стара Загора или в Пловдив, ако имате възможност - и от София.   good
« Последна редакция: април 03, 2012, 17:13:18 от lunno momiche » Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #78 -: април 03, 2012, 17:42:27 »

Ясно, тук най-удобно ще е от Стара Загора да търсим!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 03, 2012, 18:10:19 »

steisy, ето за тук имах предвид за Казанлък:

http://tracianbuxus.com/

Но спомените ми са, че определено не бяха никак на оферта цветята. Но пък сигурно са по-поносими от цената на цветята, която предлагат агенциите.  good
Все пак може да провериш. Сигурно има шанс да са се променили нещата.  Good luck
Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #80 -: април 03, 2012, 23:31:18 »

Благодаря, звънях им но вече не работят с рязан цвят...само разсадник за дръвчета и храсти!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 04, 2012, 04:34:16 »

Съжалявам, steisy, но пък борсата в Стара Загора е много добър вариант.  give_rose
Замисляйки се, сигурно има някакъв вносител, тъй като местните агенции би трябвало да се сдобиват отнякъде с цветя. Поразпитай и се надявам да откриеш нужното ти!  Good luck
« Последна редакция: април 04, 2012, 04:41:48 от lunno momiche » Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #82 -: април 04, 2012, 13:34:57 »

lunno momiche благодаря! give_rose
Активен
Danaya84
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #83 -: април 18, 2012, 22:44:23 »

Здравейте отново. Последният път в Казанлък пробвах две места, където правят грим и съм безкрайно разочарована. Няма да споменавам имена, за да не изглежда, че правя лоша реклама на някого. Искам единствено да ви препоръчам задължително да имате пробен грим, а не да разчитате в деня на сватбата и също пак да помоля за имена на фризьори и гримьори, от които сте доволни. Благодаря
Активен
dan71
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #84 -: април 20, 2012, 15:42:08 »

А къде в Стара Загора има борса за цветя???
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 20, 2012, 16:08:47 »

dan71give_rose  здравей!  smile
Не мога да ти помогна, защото на мен не ми се наложи да купувам цветя от там. Препоръчвам ти да попиташ в темата за Ст З.  good
Активен
sabiha
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #86 -: август 13, 2012, 10:48:52 »

Запис... heart
Предстои ми събитие...надявам се...чакам пръстена...
Ще имам много работа...
Всяко момиче мечтае за своята сватба, та и аз така. Като гледам албумите на мама, черно-белите снимки в ритуална зала се размечтавам.
Имам следното питане: Някой знае ли дали аз като бъдеща булка мога да си избера кой точно служител да ми сключи гражданския брак. И мога ли , следвайки задължителните правила, ако има такива, да си добавя думи, които на мен ми харесват?
Благодаря предварително! girl_wink
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 13, 2012, 12:24:00 »

Здравейте, относно служителя за ритуала, не съм много сигурна дали имаш избор, освен ако някоя от жените не те познава, а за думичките които казват са наизустени и едва ли ще се съгласят да им направиш притурка. Но пък може да опиташ с нещо като сватбен обет / мисля, че така беше /.
Активен
sabiha
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #88 -: август 17, 2012, 11:52:24 »

Здравейте, относно служителя за ритуала, не съм много сигурна дали имаш избор, освен ако някоя от жените не те познава, а за думичките които казват са наизустени и едва ли ще се съгласят да им направиш притурка. Но пък може да опиташ с нещо като сватбен обет / мисля, че така беше /.

А не би трябвали да е така...това си е моя ден...Не желая дамата да ми заеква и хили насреща...Присъствах на сватба, на която стана много неприятно...На мен поне не ми хареса, така и никой не разбра, кога беше обявен гражданския брак за сключен...Забрави да ги накара да се подпишат  nea , а булката чакаше с нетърпение да настъпи младоженеца... Yes
Смятам да отида да попитам, ако трябва ще си платя допълнително! Бих искала ритуала да ми се направи както трябва! Добре, че на сватбата на приятелката ми другите от отбора - фотограф и водещатата спасиха положението...А тази служителка, май и други е забравила да подпише...
И какво се случва ако едната от чашите се счупи по време на ритуала? Да подготвя ли резервни?
Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #89 -: септември 15, 2012, 09:38:53 »

sabiha , моя позната скоро сключва граждански брак и отиде в служба грао и специално посочи жената, която иска да и води ритуала. Нямаше никакъв проблем, на деня дойде точно тази служителка, която бяха посочили. Така че отиди на място не мисля че ще ти откажат.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines