Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:17:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В КАЗАНЛЪК - 4 част  (Прочетена 54091 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 02, 2015, 16:03:45 »

не е този интернет адреса sad отваря ми някаква страница не на BG  и е общо за аквапаркове като, че ли :/
Нищо де, когато се засиля към Казанлък ще се разходим до там хем да го видя и да разбера дали работи....
Още веднъж благодаря за идеята  Bravo
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 17, 2015, 11:42:18 »

ЕХОООООООО Никой ли няма да се жени в Казанлък, да даде някой друг съвет, да пообсъдим нещата...  sad
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #107 -: февруари 17, 2015, 11:46:32 »

Оженете се на морето smile
Септември... 26-ти например... чудесна дата  yahoo

Комплекс Яев ( http://www.hotel-yaev.com ) пък Ви е много близко (Карлово), а е чудесно местенце за сватби.
Тази година ще снимаме там и с нетърпение очаквам тези дати  danceg Една райска градина е...
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 17, 2015, 12:32:09 »

ооо едва ли ще се преборя за там....държи се на Казанлък. Понеже така или иначе ще се плащат нощувки поне да са само от едната страна, а именно от тази на булката  crazy
Чакам младоженеца да се завърне в родната България и да определяме датата най накрая и да почвам да търча като луда по задачи. Споменах му за "Овощник" и каза, че ще проверим, но го знаел и му харесвало там, бил е на сватба  yahoo Така, че за там ако има и свободни дати около есента много ще се радвам
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 17, 2015, 12:43:06 »

МАКАР, че..... тъкмо го погледнах....ама то е много хубаво там и наистина не е много далеч   Bravo danceg ще пусна офертата ....благодаря smile
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 21, 2015, 14:15:52 »

Здравей, сестра ми се жениха в аква парка. Останахме доволни. Моят съвет е да отидете на място и да поискате да говорите с управителя. Знам, че условията им бяха супер. Храната топла, бирата студена (поне тогава де). Иначе да, функционира все още.
Зорница също е добър вариант.
Виждам, че сте си харесали вече фотограф  good
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 21, 2015, 14:30:39 »

За фризьор Стенли, не познавам булки да са ходили другае. Там го запазете по от рано, защото е доста зает. Преди от Стенли скачахав контеса за грим ( те делят едно помещение), но последно за кръщенето на дъщеря ми Стенли ми направи и грима и останах супер доволна!

Не мога да вмъкна линка със страницата му. Ако пуснете в Гугъл Стенли Казанлък ще излезе страницата му.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 22, 2015, 12:14:46 »

Благодаря за изчерпателната информация  thank you
Активен
Stels
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #113 -: юли 28, 2015, 14:37:35 »

Здравейте smile И аз ще бъда булка края на другия месец .. притеснено ми е, защото няма много време, но пък знам какво искам. Моля ви препоръчайте ми добър фотограф, който работи на нормални цени ... досега където съм питала от 650 лв нагоре и без снимки на хартиен носител. Също така Ивет няма да работят август и тортата също ни е проблем като там където попитах цените започват от 380 smile Благодаря Ви, и ако съм нарушила някое правило моля за извинение.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 06, 2015, 20:02:00 »

Здравейте, сестра ми се омъжи в Казанлък и ще споделя впечатления около организацията.
Сватбата беше в р-н Лагуна. Гостите бяха 72, но и 85 ще се съберат. На мен лично ми хареса храната и обстановката, но не ми хареса, че сложиха салатите и мезетата преди да дойдат гостите и че собственикът си стоеше с негови хора на една маса до един час преди да дойдат гостите. Няма никакви липси, всичко което са платили или занесли са им го върнали.

Част от масите.




Торната е от Ивет - уникална!!! Само можем да ги похвалим. Фигурките са от наша приятелка smile



Цветята за ресторанта и колата и букетът на булката са от Емилия, намира се срещу Занзибар. Пънчетата специално за сватбата да изработени от нея. Номерата на колата са от продавач в OLX, информация на лични.






Прическата е от Николина, информация на лични.

Водеща е Милена с Ди Джейят, който работи с нея, доволни сме от тях.

За фотографът, ще пиша като получим снимки.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines