Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:51:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 159783 пъти)
 
Accord
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #375 -: януари 15, 2012, 19:11:22 »

За да не съм анонимен автор на пост , казвам се Сашка smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #376 -: януари 15, 2012, 23:11:50 »

За да не съм анонимен автор на пост , казвам се Сашка smile
Приятно ми е... Аз съм Ивайло. Тук ме знаят като DJ АIVEN good Добре дошла във форума. give_rose
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #377 -: януари 15, 2012, 23:27:32 »

Еи AIVEN,обръщам се към него,защото,по назад не съм намирала критиките към Акорд!А именно тои пише"Има проблем с музиката",а не някои друг,затова питам него!!!!!!Сега към Сашка,когато  запазвахме,не сте казали ,че имате проблем с музиката blushAIVEN не мога да разбера защо се обръщаш към мен ,след като въпроса е към коллегата ти angry
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #378 -: януари 16, 2012, 10:51:23 »

Еи AIVEN,обръщам се към него,защото,по назад не съм намирала критиките към Акорд!А именно тои пише"Има проблем с музиката",а не някои друг,затова питам него!!!!!!Сега към Сашка,когато  запазвахме,не сте казали ,че имате проблем с музиката blushAIVEN не мога да разбера защо се обръщаш към мен ,след като въпроса е към коллегата ти angry
Мария и Георги, предполагам тези имена стоят зад ник-а ти. Красиви имена. Може би най-обичаните. give_rose Вероятно те мързи на се поразровиш на зад. Аз лично съм го чел това. Възможно е да е в друга тема. Ползвай тарсачката. Иначе нямам лично впечатление, тъй като не съм работил в този ресторант. Просто исках да помогна. Обаче след като Сашка се намеси мисля, че има вероятност този проблем да не съществува вече. Или зависи от колко часа е сватбата и т.н. В крайна сметка не пречи да си го изясните това по телефона след като имате резервация. По въпроса ти - защо съм се обърнал към теб, след като питаш друг. - Това е ФОРУМ за дискусии. Дискусиите обикновено се водят от много хора. Особено във ФОРУМ. Диалозите се водят в лични разговори. Пожелавам Ви УСПЕХ в подготовката. give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: януари 16, 2012, 11:07:19 от AIVEN » Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #379 -: януари 16, 2012, 11:39:59 »

AIVEN не искам да оставате с погрешни впечетления,уважавам мнението на професионалисти като вас и DjNick Mc!И чета с интереси вашите постове.Прав сте не съм изчела  всички  теми,а само Ресторанти 7,прецених,че тук е наи прясната  информация,защото другите теми  са от 2009 и 2010.Сметнах,че даже да е имало проблеми досега са били решени.В тази тема досега не бях,чела критики относно ресторанта на хотел Акорд и изведнъж,чета пост с голям проблем свързан с музиката,направо бях като гръмната shok.Затова попитах колегата ти,ако може да ми даде информация относно проблема.В крайна смекат се чух със Сашка  и чесно да ви кажа ,се чувствам спокойна.Дори някога да е имало такъв проблем,вече е решен,и мисля,че преди да се пише за нещо толкова сериозно като музиката,преди това трябва да се информира дали все още го  има,а не да се пуска  такъв пост без "прясна информация".Аз лично вдигнах кръвно като го прочетох,все пак  ние булките плануваме този ден още от детството си и всеки такъв проблем ми звучи като Глобалното затопляне smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 16, 2012, 19:26:34 »

ПОМОЩ!!! Търсим ресторант в София, в който ще ни бъде приятно и няма да съжаляваме след това. На тържеството ще са 100 човека... Хубаво ще е да има градинка за открит ритуал. Около 35-40 лева за куверт, който помогне със списък на места, които отговарят на критериите ще получи ГОЛЯМААААА благодарност smile smile

Radi_L с две ръце ти препоръчвам ресторанта и залата на "Sky Way" girl_wink нашата сватба беше там, с изнесен рутуал около басейна  и беше неповторимо чувството. Куверта е малко по -висок от сумата която си посочила, но за сметка на това се включва безалкохолно, кой колкото поеме. А това за сватба през лятото( ако твоята е такава) е изключително важно. Вода се пие много.Мога да ти изпратя снимки на лични или тези от галерията ми.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #381 -: януари 16, 2012, 23:06:49 »

Искам да попитам за мнения за Фантазия Овча купел. Гледах снимки по интернет и ми се стори просторен и куверта е ОК, поне на първо четене. А и да попитам за други по-евтини ресторанти около 35 лв. Реших, че бих дала повече пари за украса, ДЖ и т.н. Така че, ако имате предложения  girl_wink
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #382 -: януари 16, 2012, 23:42:23 »

Искам да попитам за мнения за Фантазия Овча купел. Гледах снимки по интернет и ми се стори просторен и куверта е ОК, поне на първо четене. А и да попитам за други по-евтини ресторанти около 35 лв. Реших, че бих дала повече пари за украса, ДЖ и т.н. Така че, ако имате предложения  girl_wink
Hi goldish, и аз сега събирам оферти. Засега само от Accord съм получила оферта около 35- 40 лв. Всички други места, към които сме изпратили запитване имат по-високи куверти.  Но може би знаеш, че това не включва алкохол, безалкохолни, такса, ако има оувъртайм, торта и т.н.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #383 -: януари 17, 2012, 08:51:43 »

marina_kb, а вие в кои ресторанти пратихте запитвания?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 17, 2012, 09:00:21 »

marina_kb, а вие в кои ресторанти пратихте запитвания?

Момичета питайте, които ви интересуват, защото аз на доста съм звъняла и имам информация smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 17, 2012, 09:01:19 »

Искам да попитам за мнения за Фантазия Овча купел. Гледах снимки по интернет и ми се стори просторен и куверта е ОК, поне на първо четене. А и да попитам за други по-евтини ресторанти около 35 лв. Реших, че бих дала повече пари за украса, ДЖ и т.н. Така че, ако имате предложения  girl_wink
Писала съм коментар по-назад в темата. На мен лично не ми харесва. Жената, с която говорих по телефона ми се стори леко странна. Май не са правили много сватби там. Ресторантът се намира точно срещу гетото в Овча купел, а хотелската част има само 6 стаи, което мен не ме устройваше, тъй като имаме повече гости, които ще се наложи да нощуват там.
Нащият куверт също е 35 лс. и ще сме в ресторант Панорама на Парк-хотел Москва. Добър вариант са и Св. Валентин на Симеоновско шосе, Брод (пак на Симеоновско) и Флауърс. Ние ходихме и в Чепишев. Вие само ресторант ли търсите или нещо с хотелска част? А относно запитванията, доста от ресторантите не отговарят на мейл, искат да звъннеш.
« Последна редакция: януари 17, 2012, 09:04:12 от veseto_87 » Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #386 -: януари 17, 2012, 09:40:11 »

Ами предпочитаме да има хотелска част. Те само 6 стаи ли имат? Не бях разбрала. А в Москва колко е нощувката за гости, ако сватбата е там?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 17, 2012, 09:51:17 »

Нощувката е 40 лв. в двойна нереновирана стая и 60 за реновирана. Ние запазихме нереновирани, понеже ще ни трябват околи 20 стаи. Разликата между двете са пердетата, плочките в банята и в реновираните е прясно боядисано. Преценихме, че за една нощувка няма толкова голямо значение.
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #388 -: януари 17, 2012, 10:20:14 »

marina_kb, а вие в кои ресторанти пратихте запитвания?
Hi  goldish, ние първо се насочихме към ресторанти с хотелска част  и капацитет 100-120 души и след като изчетох целия форум изпратихме запитване към:
- Централ Форум
- х-л Москва
-х-л Родина (аз лично бях ужасена, така че не го препоръчвам, въпреки че кувертите са около 35 лв)
- Холидей Ин
- Парк Инн
- Хилтън
- Одаджийски
- Глория Палас
-х-л Витоша
- х-л Вега
- Акорд
- Феста
-Скай Уей в симеоново
- св Валентин (но там ресторанта е в ремонт до фев)
- На върха в горна баня
-Бест Уестърн Сити

Успяхме да обиколим почти всички места, така че вече имам впечатления. Сега наред са само ресторанти, като Интерпред, Панорамата в НДК,
Лебед, бална зала София в Младост, р-т България.

Готова съм да споделя повече информация и впечатления, ако се интересуваш от конкретно място
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #389 -: януари 17, 2012, 14:13:10 »

Спирам да пиша тук,за да не размивам темата.В карйна сметка моя ресторант си остава Акорд и много се радвам,това ми е късмета.Ще пиша като мине специалния ден и чак тогава ще дам отзиви за ресторанта:))На всички останали успех в търсенето на мечтания ресторант:))) give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines