Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:44:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160015 пъти)
 
vatrachka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #315 -: януари 10, 2012, 14:07:38 »

Здравейте на Всички,

Искам да попитам кои ресторанти в София може а ми препоръчате за 200-220 човека?

Аз не намерих много, затова се надявам и вие да ми помогнете

Мерси
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 10, 2012, 14:14:24 »

Аз съм била в Москва в парк-хотел Москва. Стават хубави сватби там. На друго място за толкова много хора не съм била.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #317 -: януари 10, 2012, 14:42:37 »

Здравейте на Всички,
Искам да попитам кои ресторанти в София може а ми препоръчате за 200-220 човека?
Аз не намерих много, затова се надявам и вие да ми помогнете
Мерси

vatrachka
Какъв тип ресторант търсиш? На първо четене се сещам за Принцес Дедеман до Централна ЖП гара, който поема и двойно по-голям брой хора от твоите, но и си е специфичен като интериор.

Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #318 -: януари 10, 2012, 16:07:13 »

Здравейте,

Предстои ми сватба есента и в момента съм на вълна проучване на ресторанти за около 100  - 120 човека в София. 

Някой има ли скорошни отзиви за х-л Одаджийски в Драгалевци?  На снимките изглежда приятен и с възможност за изнесен ритуал в градината (какъвто ние си мислим да организираме, ако намерим подходящо място), но не намерих мнения от последните месеци за ресторанта.
Интересувам се дали обстановката е приятна, обслужването добро, има ли добра климатизация... Смятаме да го посетим  тази седмица, но ми се искаше да имам предварително мнение.

Благодаря smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: януари 10, 2012, 17:08:39 »

marina_kb, за Одаджийски мога само да кажа, че не може би, а със сигурност може изнесен ритуал в градината и че храната им е супер. За другото не мога да помогна, защото информацията ми не е от мое име. Това беше един от хотелите, които ние проверявахме, защото щеше да е много удобно чуждестранните ни гости да нощуват там, но накрая не го избрахме. Успех с търсенето.  give_rose
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #320 -: януари 10, 2012, 18:40:06 »

marina_kb, за Одаджийски мога само да кажа, че не може би, а със сигурност може изнесен ритуал в градината и че храната им е супер. За другото не мога да помогна, защото информацията ми не е от мое име. Това беше един от хотелите, които ние проверявахме, защото щеше да е много удобно чуждестранните ни гости да нощуват там, но накрая не го избрахме. Успех с търсенето.  give_rose

Благодаря много Ariel smile Ще споделя и моите впечатления след като посетим комплекса
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: януари 10, 2012, 21:04:51 »

Здравейте
Някой има ли някакви впечатления от ресторант Китенска перла или ресторант Либекс в кв. Овча купел? smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #322 -: януари 10, 2012, 21:58:15 »

Ресторант Одаджийски е добро място с вкусна храна. Интересувай се кой го менажира в момента. Аз имам наблюдения от годините когато за сватбите се грижеше лично собственичката г-жа Одаджийска. От известно време не съм ходил там, чух че по едно време имал други наематели, но не работили добре и ги изгонили. Но инфото ми не е много достоверно. Има хубава тераса и става за изнесен ритуал.

Ресторант Либекс в Овча купел беше едно чудесно място за по-големички сватби.Капацитета му е между 120 и 220 места. Този ресторант е собственост на компания за битилиране на минерална вода и всъщност не се ескплоатира от нея,  а се отдава под наем ( поне до сега беше така). Последно съм бил там преди 2г, от тогава не знам колко наематели смени. Миналата година даже беше затворен за известно време. Може би този ресторант и в момента е чудесто място, но това явно са поредните наематели и тук във форума няма да получиш актуално инфо.

Иначе за сватби до 120 души бих препоръчал 2 доста дискутирани в този форум ресторанта . Флауерс в Люлин и Принципи ди Пиемонте в Интерпред. И в двата се работи много професионално, храната е вкусна, не се краде, обслужването е на ниво. Единият има тераса, а другият малка градина, стават за изнесен ритуал.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 10, 2012, 22:16:12 »

Ресторантът в Интерпред наистина е много хубав. Ние се бяхме насочили към него, но ни спря това, че няма хотелска част, а доста от гостите ни ще трябва да спят на хотел.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 10, 2012, 22:40:15 »

И на мен Интерпред ми хареса, спря ме само това, че е зелен, а за мен е известно, че това ми е най-нелюбимият цвят. За булки, който зеленото е ок е страхотен и управителят ми хареса.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: януари 10, 2012, 22:48:34 »

На мен пък точно зеленото ми хареса. Нашата сватба и без това ще е в зелено и жълто, но както казах - друго ме спря. smile
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #326 -: януари 11, 2012, 10:28:45 »

Ресторант Одаджийски е добро място с вкусна храна. Интересувай се кой го менажира в момента. Аз имам наблюдения от годините когато за сватбите се грижеше лично собственичката г-жа Одаджийска. От известно време не съм ходил там, чух че по едно време имал други наематели, но не работили добре и ги изгонили. Но инфото ми не е много достоверно. Има хубава тераса и става за изнесен ритуал.

Ресторант Либекс в Овча купел беше едно чудесно място за по-големички сватби.Капацитета му е между 120 и 220 места. Този ресторант е собственост на компания за битилиране на минерална вода и всъщност не се ескплоатира от нея,  а се отдава под наем ( поне до сега беше така). Последно съм бил там преди 2г, от тогава не знам колко наематели смени. Миналата година даже беше затворен за известно време. Може би този ресторант и в момента е чудесто място, но това явно са поредните наематели и тук във форума няма да получиш актуално инфо.

Иначе за сватби до 120 души бих препоръчал 2 доста дискутирани в този форум ресторанта . Флауерс в Люлин и Принципи ди Пиемонте в Интерпред. И в двата се работи много професионално, храната е вкусна, не се краде, обслужването е на ниво. Единият има тераса, а другият малка градина, стават за изнесен ритуал.
Благодаря за информацията. Със сигурност ще разпитаме кой е управителят в Одаджийски. Ресторантите Флауърс и Интерпред също са в списъка ни, но принципно предпочитаме ресторант с хотелска част, за да е по-удобно на  гостите ни, а и на нас smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #327 -: януари 11, 2012, 20:03:09 »

marina_kb
Хотел "Одаджийски" е едно от малкото места в София и околностите, което е наистина подходящо за сватби. Собствениците и персонала винаги се отнасят към клиентите си с голямо разбиране и винаги съдействат за организацията.
Кухнята, както спомена някой преди мен е на много добро ниво.
Има много добра и поддържана градина, която наистина е подходяща за изнесен ритуал. 
Ето тук       http://www.newdjgroup.com/index.php/gallery/category/C7
 може до видите вариант на изнесен ритуал в х. "Одаджийски" за да добиете някаква представа.
За вашия вариант с настаняване на гостите, това е мястото.
« Последна редакция: януари 11, 2012, 20:09:19 от DjNick Mc » Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #328 -: януари 11, 2012, 20:42:01 »

Аз днес бях в Интерпред, Панорама на Москва, Флауърс. Изводите:
Панорама е най-просторен. Цените са хубави, но наистина е яко соц.
Флауърс- хубаво меню, цени, много ми хареса дизайна. Има обаче още една зала, която е за макс 110 човека и ще се правят едновременно сватби и в двете зали. Според мен няма начин да не се чува. И си представям поздрави между двете зали drum
Интерпред- хубаво меню- въпреки, че управителят даже не каза примерна салата,предястие, основно и торта. Каза, че ако решим ще ни каже тайните. Не знам как очаква да решим, като дори само по спомени знам, че за предястие сервират сухи мезета.
Бях и в Акорд- никак не ми хареса. Стори ми се мизерно.
Търсенето продължава scratch one-s head
Планирам утре Централ Форум. Надявам се да е добре. И приемам предложения за около 100 човека, до 45 лева куверт.
 veseto_87, ти в кой ресторант си?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 11, 2012, 20:45:44 »

Ние ще сме в Панорама. Ако те интересува нещо по-подробно кажи.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines