Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:51:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160032 пъти)
 
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #300 -: януари 03, 2012, 16:45:44 »

Здравейте, момичета smile

Надявам се въпросът ми да не е твърде общ и да можете да ми помогнете!

Търся ресторанти за малка сватба (50 души) с хубава градина, където да може също да се организира изнесен ритуал и изобщо там ще протече цялата сватба - ние няма да правим църковен брак.

Имам няколко основни въпроса:
Колко време е нормално тогава да е сватбата? Ако почнем към 6 часа, до към 11 - 12 и после по баровете, това ок ли е?
Може ли да изберем ресторант, който няма никакъв опит в организирането на сватби и какви трудности може да ни създаде това?
Мислите ли, че е ок основното ястие да е пилешко или това ще изглежда "евтино"?

Ако имате някакви предложения конкретни, ще съм ви страшно благодарна. Иска ми се местенце с ретро или "градински" вид, по - неглиже. Не държа примерно столовете и масите да са опаковани в редовните бели чаршафи, дори предпочитам без.

Давам пример за ресторант, който намирам за много стилен: http://www.pastorant.eu/bg/ за да придобиете представа smile
Активен
cleonsy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 03, 2012, 18:11:44 »

Здравейте момичета и момчета smile
Честита Нова Година на всички smile Желая ви много здраве, щастие, късмет, любов и сбъднати мечти  Bravo   heart
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 03, 2012, 19:40:27 »

Jane,  от това, което съм гледала като снимки от сватби, може би хотел Мег в Лозенец е близко до това, което си показала, но нямам лични впечатления.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #303 -: януари 03, 2012, 19:57:41 »

Jane,  от това, което съм гледала като снимки от сватби, може би хотел Мег в Лозенец е близко до това, което си показала, но нямам лични впечатления.
Абсолютно съм съгласен с това мнение. Мег в Лозенец е точно такъв тип ресторант. Всъщност повечето ресторанти които не се занимават традиционно с организация на сватби и не са типично сватбени са точно такива. Особено щом става дума за 50 човека имаш голям избор. Повечето ресторанти в София като изключим кръчмите и Бира Скарите.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 03, 2012, 20:14:01 »

Виж и http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/bar-and-dining/la-vita-e-bella-restaurant-3.html аз го харесвам много(по страница, не съм ходила), но ресторанта ни е малък, а залите не ми харесват.
Активен
Vassi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #305 -: януари 04, 2012, 11:22:31 »

Здравей Jane,

и аз в момента съм в трескаво разглеждане и търсене на подходящ ресторант. Според това което си написала ми се струва, че може да ти допадне ресторант Метеор. Не съм ходила, но от сайта им ми изглежда доста симпатично. Ето линк: http://www.meteor.bg/meteor_web.html
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 04, 2012, 11:36:40 »

Метеор май по едно време не работеше?! Някой да е наясно как е сега и какви са условията?
Активен
buburina
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #307 -: януари 04, 2012, 11:53:56 »

Да, Метеор е затворен, превърна се в небезизвестното заведение bar/dinner La Cubanita http://www.capital.bg/light/revju/restorant/2010/07/22/936170_la_cubanita/
Активен
Sophy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #308 -: януари 04, 2012, 13:04:55 »

Здравейте, момичета smile

Надявам се въпросът ми да не е твърде общ и да можете да ми помогнете!

Търся ресторанти за малка сватба (50 души) с хубава градина, където да може също да се организира изнесен ритуал и изобщо там ще протече цялата сватба - ние няма да правим църковен брак.

Имам няколко основни въпроса:
Колко време е нормално тогава да е сватбата? Ако почнем към 6 часа, до към 11 - 12 и после по баровете, това ок ли е?
Може ли да изберем ресторант, който няма никакъв опит в организирането на сватби и какви трудности може да ни създаде това?
Мислите ли, че е ок основното ястие да е пилешко или това ще изглежда "евтино"?

Ако имате някакви предложения конкретни, ще съм ви страшно благодарна. Иска ми се местенце с ретро или "градински" вид, по - неглиже. Не държа примерно столовете и масите да са опаковани в редовните бели чаршафи, дори предпочитам без.

Давам пример за ресторант, който намирам за много стилен: http://www.pastorant.eu/bg/ за да придобиете представа smile

Здравей, Jane,
Много ми допадна това, което си написала, защото и моята сватба ще е с малко гости,около 50, и искам да е в красива градина, да сме в ресторанта до към 12 и после да се преместим в някой нощен бар,но незнам до колко е приемливо. Аз примерно съм избрала юни месец, но тук във Варна тогава е точно разгара на летния сезон и незнам как ще се оправя с туристите,тъй като ми се искаше да е на красиво място до плажа!
Ами пожелавам ти успех, дано намериш това, което търсиш! smile
Активен
Sophy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #309 -: януари 04, 2012, 13:12:40 »

Здравейте момичета,
Можете ли да ми предложите красив ресторант с хотелска част  във Варна, или околностите?
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #310 -: януари 05, 2012, 18:31:01 »

Здравей Софи, ще ти отговори момче. Добри ресторанти с хотелска част във Варна и подходящи за сватбено тържество са "Голдън Тюлип", "Аква", "Камелия", Бриз 2, Бриз 1. Най-добре е сама да си прецениш кой ще ти хареса най-много на теб. Аз бих ти препоръчал Бриз 2. Управителят е много точен. Успех в избора!
Активен
Sophy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #311 -: януари 06, 2012, 12:38:42 »

Здравей Софи, ще ти отговори момче. Добри ресторанти с хотелска част във Варна и подходящи за сватбено тържество са "Голдън Тюлип", "Аква", "Камелия", Бриз 2, Бриз 1. Най-добре е сама да си прецениш кой ще ти хареса най-много на теб. Аз бих ти препоръчал Бриз 2. Управителят е много точен. Успех в избора!

stoyanov
Много ти благодаря smile
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #312 -: януари 06, 2012, 14:16:33 »

Sophy, късмет имаш ти, че сте на морето. Ние много искахме, дори бяхме избрали едно две места, но просто организацията е страшна за всичките ни гости - една трета от София, една трета от Пловдив и една трета от чужбина, чужденци, за които ние ще трябва да поемем цялата логистика, не можем да ги оставим хората сами да се оправят  ohah
А пък аз сега съм бременна в девети месец и скоро ще съм с малко дете на ръце, не знам как ще се организирам.
Много ми се искаше да се оженим на плажа иначе, затова и избрахме дата 8 септември, уж извън сезона, за да е по - спокойно...

Момичета, мерси много за предложенията, разгледах ги всички, но много кичозни ми се виждат тези рестранти. Аз търся нещо по - семпло и даже мисля да им кажа без тая бяла сватбена украса - по скоро повече свещи, балони, но не и бели покривки на столовете. Всъщност повече държа да е добра кухнята и интериора да е семпъл, отколкото да дава "сватбен" вид.
Май и аз не съм супер наясно какво търся и затова така се лутам.

Между другото да сте чували за така наречените wedding venues? Има ли някакво място в София и околността или пък около Пловдив, което да се занимава специално с организиране на всякакви събития, а да не е точно ресторант или хотел? Ние ходихме с тази цел да видим Пирин Голф клуб и за сега това е най - доброто предложение, което сме видяли. Обмислям и наемането на някаква къща с хубава гледка, примерно на Панчарево и отделно кетъринг - някакви идеи за такова място може би?

За всякакви идеи ще съм много признателна, времето ми изтича, трябва да пратя покани на хората от чужбина (просто те са малко по - спешни), а и мъжа ми непрекъснато ми мрънка, че не съм проявявала интерес към сватбата ни и затова още нищо не съм организиеала  cray
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 06, 2012, 14:38:05 »

Виж и голфа св.София - страхотно е! аз им писах и веднага ми върнаха оферта със снимки и т.н. - дори не е толкова скъпо, колкото очаквах smile
мен мъжо ме отказа заради други лични съображения, но е невероятно красиво!
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #314 -: януари 06, 2012, 15:42:10 »

Виж и голфа св.София - страхотно е! аз им писах и веднага ми върнаха оферта със снимки и т.н. - дори не е толкова скъпо, колкото очаквах smile
мен мъжо ме отказа заради други лични съображения, но е невероятно красиво!

Мда, бяхме и там и на нас ни пратиха оферта. Много професионално се отнасят, но аз не съм сигурна, че това е правилното място. Нещо просто не почувствах тръпка като го видях. Аз съм се объркала дори, него имах предвид в предния пост, а пирин голф съм гледала само на снимки, там не сме ходили и нямам много яснота какви са условията smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines