Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:51:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160031 пъти)
 
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 28, 2011, 16:06:02 »

и аз търсих други мнения ,но не намерих! иначе ние ходихме до там и ни показаха,залата в коята правят сватби за повече хора,но ни казаха ако искаме да отидем в събота понеже ще има сватба да видим как подреждат.на мен лично ми хареса,но незнам ,дали ще може да се пуши понеже няма прозорци,но като отиден ще попитаме!вие кой ресторанти сте гледали?
Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #76 -: септември 28, 2011, 16:15:34 »

хах, и на мен ми казаха да отидем в събота, значи ще се видим сигурно....добре, че датата не ни е една и съща smile Гледахме Централ форум, но е зает вече за нашата дата (дано да е за добро),ще гледаме и ресторант Бижу и ресторанта на хотел Брод. А за пушенето не попитах, но мисля че имат вентилация...
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 28, 2011, 16:25:45 »

може :)а вие на коя дата ще сте
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 28, 2011, 16:32:53 »

ресторанта на хотел брод и на мен ми харесва,като имаш информация моля сподели smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 28, 2011, 16:44:04 »

 Offtopic Момичета да попитам защо държите да се пуши на сватбите ви? Предполагам, че ще е по-удобно за гостите, но аз на моята сватба дори бих помолила изрично да се забрани изрично пушенето nea Като се съберат 50+ души в една зала, които и ще танцуват и ще са се движили цял ден, ще стане доста омирисано и задушно, колкото и да е добра вентилацията ако се пуши. Да не говорим, че ако има малки деца и те ще бъдат опушени, а при малко по-не добра вентилация може на скъпите ви снимки и филми да се виждат кълбета дим. А и представете си роклята, която не трябва да перете 1 година след сватбата да мирише на пепелник...
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 28, 2011, 16:51:02 »

смятам че на гостите,така ще им бъде по -удобно! извинявай за въпроса,но защо не трябва да си переш роклята 1 година?
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #81 -: септември 28, 2011, 17:11:27 »

В запушено помещение човек се изморява по-бързо и вкусът на храната не може да се оцени. Ние решихме да изнесем пепелниците на терасата. Имаше и малки деца. Не е редно те да страдат заради мързела на пушачите. Да не говорим, че след няколко часа ефекта от свежа декорация с цветя се губи.
На снимките ще е грозно да има пепелници.   
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 28, 2011, 17:23:37 »

може  и да  е така,но всеки си преценява сам как му харесва smile
Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #83 -: септември 28, 2011, 17:27:10 »

grey, съгласна съм със съображенията ти, но аз не бих карала гостите си да се разхождат насам-натам, за да пушат, още повече че не е ясно какво ще е времето на сватбата ми....според мен даже гостите ми ще са разочаровани ако в ресторанта не се пуши, повечето хора предпочитат да си седнат и да си запалят цигара с чаша ракийка или друг алкохол....аз лично предпочитам да се пуши в ресторанта като си познавам гостите
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 28, 2011, 17:33:32 »

така е ,всеки си преценява според гостите
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #85 -: септември 28, 2011, 17:36:52 »

Здравейте на всички! smile Сватба ни беше в хотел Централ Форум и останах много доволна! smile

Украсата беше от самия ресторант, но определено беше много хубаво направена, с живи цветя (по желание може и с балони). Има такса за внасяне на алкохол, но е сравнително малка (сравнена с други ресторанти, където сме питали). Яденето беше много и вкусно (аз успях да изям само салатата и тортата...). Менюто включва салата, предястие (толо или студено, по избор), основно ястие, хляб (питки или филийки), безалкохолни (по 1 на човек; по избор) и ракия. Единственият минус, който мога да отбележа е това, че правят по 2 сватби - нашата беше дневна и след нас имаше вечерна...
При нас управителите, с които разговаряхме, също бяха всеки път различни, но имаше много добра координация между тях и всичко беше както сме се уговорили.
Цените на кувертите (с включена такса алкохол и украса) варират от 39 до 45лв (както си ги направиш) - дават ти няколко примерни менюта и си избирате едно или си правите свое меню.

Успех на всички бъдещи булки smile


Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #86 -: септември 28, 2011, 19:50:07 »

ресторанта на хотел брод и на мен ми харесва,като имаш информация моля сподели smile

Ресторанта на хотел брод изобщо не ни хареса, направо миришеше на някаква гадна манджа, интериора не ми хареса, определено отпадна като вариант за нас....
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 28, 2011, 22:10:50 »

е жалко,ние гледахме един ресторант в горна баня  face се казва,ново заведение,не е лошо има хубава гледка,към цяла София
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #88 -: септември 29, 2011, 08:23:48 »

Момичета, не бих направила компромис със ресторанта. Там се провежда по-голямата част от събитието, която всички гости очакват. Всъщност ресторанта и украсата на ресторанта дават облика на цялото тържество. И точно, понеже е "тържество", не бих допуснала и най-малкото неудобство на моите гости. Недопустимо, според мен, е да карам гостите си да излизат да пушат при положение, че пушачите са 90%. Аз съм непушач, и цигарения дим не ми е любим. Добрите ресторанти, обаче, имат добри вентилационни системи и явлението "димна завеса" остана в 90-те год. Все пак помислете за свещи в украсата, които допълнително да поемат пушека. Подкрепям напълно Делийски - струва ми се абсурдно ресторант без климатик! Дори вариант за две сватби в едни ден е немислимо! Нали заради това има overtimе - ами ако гостите от дневната сватба искат да останат още, ще ги изгонят, ли!? Не мога да си представя умората на персонала, дори и на две смени, от две толкова важни събития в един ден! Не бих допуснала и сервиране на салатите предварително - представям си как гостите ми влизат в омирисан на изсъхнали салати ресторант... Чак ми става смешно! Затова има персонал, които да се погрижи след настаняването на гостите, да сервира храната. Била съм на сватби, на които се е налагало да използвам една вилица за всички ястия, включително тортата! Беше много "апетитно" сладка торта със солена вилица... Може би това са малки детайли, които пропускаме, но правят ужасно впечатление!
Извинявам се за дългият пост. Има още хиляди аспекти, които трябва много добре да се обмислят по отношение на ресторанта, но може би някои от вас не държат толкова на това. И не всичко се свежда до цената, а до изискванията на младоженците.
Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #89 -: септември 29, 2011, 14:19:46 »

А някой да има пресни впечатления от ресторанта на Парк Хотел Витоша? Вижда ми се много класен и хубав, найстина кувертите са малко по-високи, дали си заслужават?  pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines