Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:47:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 159775 пъти)
 
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #30 -: август 05, 2011, 15:01:34 »

Благодаря за помощта.

Бих препоръчала Парк Берлин Витоша, където бяхме. Идеален е за 70-80 човека с място за танцуване и тераса. Писала съм и преди впечатления.

Може ли да дадеш линк към предишни твои постове, за да придобия по-добра представа за впечатленията ти. От това, което видях в сайта им, съм много доволна и мисля да го посетим smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #31 -: август 05, 2011, 15:34:17 »

впечатления след тържеството, първи,още първи
имаше достатъчно място за дансинг, ресторанта беше красив и без калъфи. Пушачите пушеха на терасата.
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #32 -: август 05, 2011, 20:47:49 »

grey, много благодаря. Ресторантът наистина изглежда прекрасно, а и от написаното си личи, че сте останали много доволни. Определено мисля да го посетим в най-скоро време. Ако е удобно, дали ще можеш да ме ориентираш за цените на кувертите, украсата, дали можехте да внасяте ваш алкохол и т.н. Ако нямаш нищо против, разбира се...може и на лично.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 07, 2011, 17:53:57 »

Medeia пусни един e-mail до хотела,(за Берлин става въпрос) веднага връщат отговор, аз го направих и трябва да ти кажа, че определено има варианти smile даже нз дали има друг ресторант с толкова много различни варианти? smile А дали някой може ли да сподели актуални цени за куверти в парк хотел Москва? Писах им но никой не отговаря? Благодаря !
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #34 -: август 07, 2011, 20:10:37 »

Първо искам да остане малко време да ида на живо да го видя и може направо тогава да говоря.
За Парк Хотел Москва нямам никаква идея, но ми се струва малко несериозно да не отговарят. Телефон няма ли?
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 11, 2011, 09:10:36 »

Момичета моля ви кажете нещо за Сватбен дом Водолей,намира се точно преди разклона за Крумово   
Гледали сме го само в интернет и ми изглежда просторен,ако някоя от вас е била там на сватба или пък сте празнували там вашия сватбен ден кажете дали сте доволни от обслужването и храната и като цяло от ресторанта!И дали е подходящ за сватба от 100-110 човека,понеже четох в сайта им,че вътрешната зала е за 320 човека! smile
Мислим тази седмица в неделя да отидем да го видим и да разберем какво ще ни предложат,така че ще напиша пак мнение след като го посетим smile
Но ще се радвам ако споделите някакво мнение   huhhuh.gif
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 14, 2011, 22:32:23 »

Момичета ние посетихме Сватбен дом Водолей и тъкмо украсяваха за сватба в лилаво!
Малко разположението на масите не ми допадна,защото масата на младоженците е точно срещу бара!
Друго което ни казаха е,че агенция не влиза да украсява ,а трябва да си поръчаме украсата от ресторанта!Казаха ни пакетна цена,но незнам дали ще е коректно ,ако я напиша!Ако някой се интересува мога да му пиша  ЛС smile
Може да си внесем алкохол,ядки,мезета!Не се внася минерална вода,бира,газирано!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 16, 2011, 08:51:14 »

Здравейте!Искам да попитам някой има ли информация за " Лора кетъринг"?

Привет, мисля че тук мога да ти помогне smile Чак сега видях поста ти, затова отговарям със закъснение.
Те организираха менюто, украсата и цветята за сватбата ни. Доволна съм на 95% от това, което направиха. Много са гъвкави, опитват се да угодят на булката, макар че не смятам че съм била капризна или нещо такова. Обърни внимание на количеството сервитьори, ние поискахме и платихме за 8 (за 100 човека, искахме до всяка маса постоянно да има сервитьор), а реално бяха 3-4, останалите си пушеха в кухнята. Т.е. не ти трябват много хора, недей да плащаш много за това. Храната на дегустацията беше по-вкусна , от това, което ми каза мъжът, тъй като аз не успях да я опитам, но мисля че всички останаха доволни. Друго много важно - недей да поръчваш тортата си при тях, много е скъпо. За 120 парчета излизаше към 700 лв, ние си я поръчахме от "Пчела"  за 300. Владо от Лора беше през цялото време на празненството на място, и ако имаше нещо се обръщахме към него да го проконтролира. Огромният минус, който пък ти можеш да избегнеш (ние просто не го очаквахме) - предупреди го да не слага никъде снимки, защото още докато ние празнувахме в ресторант той вече беше сложил към 200 снимки във фейсбука, включително и на тортата, която всъщност не беше от тях, но я представиха за своя, включително и на мен - над 200 мои приятели и още повече на мъжът ми разбраха за сватбата и гледаха снимки от нея от фейса, а не от нас. Да не говорим че ме видяха като булка в непрофесионални и не толквоа хубави сники  tazran aggressive tomatowar bqsnasym Всичко останало беше на 6+, цветята бяха супер, отношението на Владо също, общо взето ако не броим снимките съм много доволна smile
Активен
sangrea
Гост
« Отговор #38 -: август 17, 2011, 15:21:30 »

здравейте ,регистрирам се тук защото искам да разкажа за някои неща около моята сватба,която беше преди 1 година
в общи линии нямахме нелепи ситуации ,но тъйкато темата е за ресторантите,аз искам да споделя своето мнение за нашия
сватбата ни беше в Пловдив в руския  ресторант Петър 1,бивша резиденция , в стария град ,когато отидох да го резервирам получих невероятни обещания от собственичката ,изглеждаше много коректна и точна жена ,в момента в ,който оставих капарото,нещата започнаха рязко да се променят и се започна едно изнудване за пари .оказасе ,че тя се изживява за сватбена агентка и иска всичко за сватбата да си го закупиш от нея ,на безумни цени ,като казвам всичко имам в предвид от свещи до рокля ,ВСИЧКО ,ако не го направиш тя ти казва,че ти се повишава цената на другите неща и така пак си взима парите .аз обаче си имах други идеи и не исках да купувам от нея тези неща ,все пак резервирах просто ресторанта,това на нея не и хареса ,в следствие на което кувертите ми се повишиха ,алкохола ми се окраде ,тортата за 75 човека се раздаде на тънки парчета на общо 55 човека ,както ми се заяви ,че не е останала ,въобще не ми дадоха количеството минерална вода ,за което се уговорихме ,а нейната управителка Екатерина ,жена с мустак по-голям от на мъж е основната изпълнителка на изнудването .искам да предупредя всички ,които са решили да направят там сватбата си ,че ще бъдат пладнешки изнувани и лъгани ,а фотографа ,който ми натресе не става изобщо ,останах много разочарована от обслужването ,а си платихме прескъпо ! с всяко ходене при тях разбирах за нещо ново ,цената на което е повишена и нямаше и спомен от това за ,което сме се разбирали предния път
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 17, 2011, 16:22:10 »

sangrea, ако това ти се е случило е ужасно и съжалявам!  sad Но нали разбираш, че с един пост само и то веднага критикуващ е маааалко съмнително...
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #40 -: август 17, 2011, 16:58:14 »

sangrea, прочетох това, което си споделила и повярвай ми останах безкрайно учудена. Нашата сватба беше точно в Петър Първи и уверявам те ако имам и други семейни събития отново бих ги направила там. Изумена съм от това, което пишеш за управителката, все едно говориш за друг човек. При мен целия екип бяха изключително коректни от самото начало на взаимоотношенията ни - от започване на организацията, до сутринта на следващия ден след сватбата. Съобразяваха се с желанията ни, съветваха ни за всяко нещо, което ни "мъчеше" (аз например имах големи притеснения при разположението на масите) при внасяне на нещата от нас - алкохол, ядки, торта и ягоди, всичко бе прецизно описано в предавателен протокол под бройка и това, което беше останало ни го върнаха. Всичко беше изключително точно и затова не мога да си обясня как при вас се е получило нещо подобно. И други момичета във форума са имали сватби там и те са изказвали добрите си впечатления.
...и като за финал.. Споделям мнението ва Мони  Wink
Активен
sangrea
Гост
« Отговор #41 -: август 18, 2011, 06:47:25 »

не можах да разбера кое е съмнително ,аз се регистрирах вчера ,а от това ,което сте писали разбирам,че излиза ,че аз лъжа .това се случи на мен ,а с вас как е било не знам
темата е за ресторанти,а аз не останах доволна от обслужването на този ,и много от гостите ми после ми споделиха това ,мнението ми за тези ресторантьори ще остане отрицателно
вашите сватби кога са били там ?
единственото ,което ни позволиха да внесем беше алкохола
може би си имат отношение към всеки клиент,а не ясно установена политика
при това ,което се случи там не знам как мога да напиша положително мнение
просто предупреждавам хората
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #42 -: август 18, 2011, 11:20:05 »

Сватбата ни беше на 19-ти юни тази година. Не искам да влизам в спор и съжалявам,  че ти си останала с недобър спомен. Просто се учудвам, че споделяш това чак година след сватбата си и си новорегистрирана във форума. Впечатленията си относно Петър Първи изказах в предния си пост. Радвам се, че избрахме това място за нашия празник и оставаме с изключително приятни спомени от целия екип там. На-важното -  бяха коректни - прецизно изготвена оферта, спазване на предварителни уговорки, консултации и оставяне на пълна свобода за мен да направя сватбата си както аз искам. Може би затова  се връщам към този ден отново и отново и отново.... danceg
Активен
sangrea
Гост
« Отговор #43 -: август 18, 2011, 16:29:23 »

явно сте имали късмет ,може да е имала някакво отрицателно отношение специално към мен ,интересно ми е от вас искаше ли Людмила да си закупите всичко от нея ,( 1 свещт за маса струваше 8 лв )с презумцията,че ако не го направите ,заначи всичко си повишава цената ,просто искам да знам дали и с други хора постъпва така и защо реши с мен да постъпи по този груб некоректен начин

аз също отидох в този ресторант ,защото ми го препоръчаха ,а когато и дадохме 1200 лв капаро ,нещата се промениха
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #44 -: август 18, 2011, 16:46:18 »

Не, мила. Нямаха никакви задължителни неща, които трябваше да вземем от тях. И никакви изисквания. Напротив...Още при първата ни среща казах моите си виждания за сватбата, с които бих искала те да се събразят и така. Капарото, което оставих беше само 150лв (бяхме 80 човека + 7 дечица). Не мога да си обясня как така на теб са ти поискали такава висока сума. Внесохме си алкохола, ядките, тортата и ягодите за "Добре дошли". Не ни взеха никакъв процент. И както казах, всичко което беше останало ни се върна. Даже съм благодарна защото промених менюто в последния момент и те се съобразиха с това без да имаме "преговори". Това е...Освен това апартаментът, който предоставят като подарък за първата брачна нощ беше приготвен като за кралска двойка  yahoo. Имаше плодове, шампанско, минерална вода, а на сутринта ни изненадаха със закуска. Наистина ни накараха да се почувстваме специални в едно от най-важните събития в живота ни...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines