Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:28:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160320 пъти)
 
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #195 -: ноември 14, 2011, 18:52:59 »

Искам и аз да задам въпроса си тук, тъй като темата, която пуснах, отиде назад и едва ли някой ще я види...

Исках да питам кой ресторант ми препоръчвате-"Лебед" или "Глория Палас"? В "Лебед" ми харесва, че може да има открит ритуал- само там изнасят книгата, община Панчарево. Това много ме привлича. В 'Глория" обаче офертата е по-добра- по-евтино и 7 часа, вместо 6. Можем и да започнем когато решим, а в "Лебед" чак в 19ч. Изобщо в "Глория" ще имаме повече свобода да решаваме, в "Лебед" всичко е строги правила. Обаче този ритуал над езерото...много се колебая...Ако ми кажете отзиви за някой от двата, ще ми помогнете много!
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #196 -: ноември 14, 2011, 19:00:41 »

друга сватба ли има преди вас до 19:00?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #197 -: ноември 14, 2011, 19:35:21 »

 anna_karenina предимствата на " Глория палас " са несравними с тези на " Лебед ". Първият е разположен в центъра на града, с несравнима панорама, с по-добра кухня, в сграда далече от жилищни постройки.... При " Лебед " е много спорен момента колко е близо до езерото и какво е изобщо въздействието му върху гостите на празника , при положение , че почти не го виждат. Вечерната сватба изчаква свършването на дневната.....
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #198 -: ноември 15, 2011, 10:01:12 »

Да, и на мен като че ли 'Глория" повече ми харесва, само тая възможност за открит ритуал...ама може и да я прежаля...Иначе да, езерото ще се вижда само на влизане в ресторанта за снимките и ритуала.
За нашата дата е рано още, според управителя обедните сватби са редки, но не ми е гарантирал, че няма да има...това и мен ме притеснява- ако има, персоналът ще е изнервен, може да нямат време да изчистят, сменят украса и т.н.

А за каква панорама говорим при "ГЛория палас'? Аз бях набързо и видях само малко дървета в градината, иначе никаква гледка...И за жилищните сгради според мен около "Глория" са повече...или аз нещо бъркам?

То е ясно, че пак ще идем и в двата, но все пак има хора с опит, аз на сватба не съм била в нито единия.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #199 -: ноември 15, 2011, 10:49:36 »

според мен не е добре да има и друга сватба в този ден на същото място.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #200 -: ноември 15, 2011, 10:54:10 »

Само да вметна, че на мен Лебед ми е в топ ресторантите за сватба. Ходихме на място, била съм и на други сватби там. Няма да съжалявате - много професионално отношение по време на срещата ни и по време на отминалите сватби като гости. Удоволствието от езерото и градината са неповторими. И понеже и аз се притеснявах за 2 сватби в един и същи ден, управителя ме увери, че не правят две сватби на една дата. И трите ми приятелки потвърдиха!  good  good  good

Всъщност не го капарирахме, само защото все още се колебаем дали сватбата да бъде в София. Иначе ще е той, ако все още е свободен....
« Последна редакция: ноември 15, 2011, 10:55:49 от Josephine » Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #201 -: ноември 15, 2011, 14:13:14 »

Лебед е много красив, но имат страхотни ограничения за провеждане на сватби навън... Едниственото, което се печели е гледката и възможността за снимки на езерото.  pardon и естествено изнесения ритуал  smile
Активен
sunlight
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #202 -: ноември 16, 2011, 13:24:21 »

Здравейте smile започнахме и ние обиколки по ресторанти. Много ми хареса залата на Флоримонт Експо, но искам да разбера повече за събития там. Има ли някой който може да сподели впечатления за обслужването, храната, дали са коректни smile Благодаря ви предварително  give_rose
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #203 -: ноември 16, 2011, 13:48:09 »

Искам и аз да задам въпроса си тук, тъй като темата, която пуснах, отиде назад и едва ли някой ще я види...

Исках да питам кой ресторант ми препоръчвате-"Лебед" или "Глория Палас"? В "Лебед" ми харесва, че може да има открит ритуал- само там изнасят книгата, община Панчарево. Това много ме привлича. В 'Глория" обаче офертата е по-добра- по-евтино и 7 часа, вместо 6. Можем и да започнем когато решим, а в "Лебед" чак в 19ч. Изобщо в "Глория" ще имаме повече свобода да решаваме, в "Лебед" всичко е строги правила. Обаче този ритуал над езерото...много се колебая...Ако ми кажете отзиви за някой от двата, ще ми помогнете много!
Давам още един глас за Глория Палас.  give_rose
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 16, 2011, 18:08:20 »

И аз съм за Глория Палас. Обслужването е много добро, готвят вкусно и градината ми харесва повече. И при двата ресторанта недостатъкът е, че ако са външни, сватбите трябва да приключат в 22 часа. smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #205 -: ноември 16, 2011, 23:30:45 »

Здравейте smile започнахме и ние обиколки по ресторанти. Много ми хареса залата на Флоримонт Експо, но искам да разбера повече за събития там. Има ли някой който може да сподели впечатления за обслужването, храната, дали са коректни smile Благодаря ви предварително  give_rose
sunlight

Флоримонт Експо е много добро място за сватби, добра кухня и обслужване. Много функционална зала. Всичко може да се подреди според вашите изисквания и желания. Малко декорация, малко украса, малко осветление и мастото става много приятно. Много важен момент е, че нямат проблем с музиката, което в 80% от заведенията вече става основен проблем.



Искам и аз да задам въпроса си тук, тъй като темата, която пуснах, отиде назад и едва ли някой ще я види...

Исках да питам кой ресторант ми препоръчвате-"Лебед" или "Глория Палас"? В "Лебед" ми харесва, че може да има открит ритуал- само там изнасят книгата, община Панчарево. Това много ме привлича. В 'Глория" обаче офертата е по-добра- по-евтино и 7 часа, вместо 6. Можем и да започнем когато решим, а в "Лебед" чак в 19ч. Изобщо в "Глория" ще имаме повече свобода да решаваме, в "Лебед" всичко е строги правила. Обаче този ритуал над езерото...много се колебая...Ако ми кажете отзиви за някой от двата, ще ми помогнете много!
anna_karenina,
Сравненето между двете заведения е доста трудно поради факта че и двете заведения си имат плюсове и минуси но така, че почти се изравняват в крайна сметка.
И в двете заведения, кухнята определено е добра.
На Лебеда дори и през деня има проблеми с музиката на вън, вечерта да не говорим. Така че цялата идилия около езерото отпада поради факта че събитията трябва да са вътре в залата за да има купон.
С Дипломатичесия г.б. нещата са аналогични, като музиката от вън след 21.00-21.15 вече става на половин сила и след 22.00 можеш да чуеш как расте тревата наоколо. Ако ви убеждават че не е така или ви спестят този коментар не се залъгвайте и не хранете празни надежди че с вас няма да е така. Имате едно бързо преместване вътре в ресторанта за да може да продължи купона както трябва.
« Последна редакция: ноември 16, 2011, 23:48:03 от DjNick Mc » Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #206 -: ноември 17, 2011, 08:57:52 »

аз пък мисля, че Глория палас в Горна баня е много прехвалено място.

Бяхме на сватба там през септември. Държаха ни отвън повече от два часа и после се разбра, че в ресторанта не били готови  shok И наистина, на нашата маса нямаше вилици за някои места, липсваха  чаши, салфетки. Сервитьорите бяха кисели когато си искахме. Месото в основното беше полу - сурово, отначало реших, че сигурно специално е направено така, но като се огледах видях, че всички го почоплиха и оставиха. Трябваше по няколко пъти да молим сервитьорите да ни сменят пепелника.  И накрая, обстнановката ми седеше вехта за толкова прехвалено място.

Била на сватба пак преди 5-6 години и тогава наистина беше хубаво, но сега определено бях разочарована.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #207 -: ноември 17, 2011, 12:35:32 »

Аз и на двете места не искам външна сватба, тъй като през май времето е променливо.
Единствено за ритуала искам навън, а то е възможно само в "Лебед". И пак зависи от времето, ако е много лошо не знам как ще го измислим...
Оказа се, че в Глория Палас условията не са така добри, както изглеждаше- били сбъркали в офертата и е 5 часа, а не 7. Де факто в Лебед е с 1 час повече, тъй като има шести час комплимент.

Обаче някак си Глория ми е по-на сърце, и аз не знам защо. По-светло е вътре, по-широко...

Само пусто желание за красота и романтика с открития ритуал в "Лебед" (а само община Панчарево позволява изнасяне на книгата).

Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #208 -: ноември 17, 2011, 14:58:41 »

anna_karenina в Глория палас също правят изнесен ритуал, но е само театър.  pardon
моето лично мнение е, че ресторанта е малко..вехт  pardon иначе, като цветова комбинация е приятен.  smile
и двете места си имат плюсове и минуси..изберете този, който ви допада-дори и чисто математически да има повече минуси.  pardon Всичко в организацията и самата сватба се върти около емоцията  Wink (особено за нас, жените lol Трябва да се чувствате добре на сватбата там и да сте доволни от избора си  smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #209 -: ноември 17, 2011, 16:39:12 »

аз пък мисля, че Глория палас в Горна баня е много прехвалено място.

Бяхме на сватба там през септември. Държаха ни отвън повече от два часа и после се разбра, че в ресторанта не били готови  shok И наистина, на нашата маса нямаше вилици за някои места, липсваха  чаши, салфетки. Сервитьорите бяха кисели когато си искахме. Месото в основното беше полу - сурово, отначало реших, че сигурно специално е направено така, но като се огледах видях, че всички го почоплиха и оставиха. Трябваше по няколко пъти да молим сервитьорите да ни сменят пепелника.  И накрая, обстнановката ми седеше вехта за толкова прехвалено място.

Била на сватба пак преди 5-6 години и тогава наистина беше хубаво, но сега определено бях разочарована.

Това някак си не отговаря на истината за Глория палас. Може да е имало минимално закъснение (на всякъде се случва), но 2 часа и масите да не са готови  Wink е доста преиграно мнение. Персонала там никак не е лош и се справят  добре. В никакъв случай не са кисели както се споменава!
« Последна редакция: ноември 17, 2011, 16:41:19 от DjNick Mc » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines