Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:37:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 177239 пъти)
 
yancheto
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #495 -: юни 10, 2012, 16:27:57 »

Dixie,  можеш ли да споделиш с кой сайт си имала такива проблеми, тъй като аз се чудя дали да си поръчам от weddingdressesbrand.com и китайчето ми каза, че не приемат плащане с paypal и трябва да платя с кредитна карта или westernunion.
Аз пък искам един воал, който не е към роклята а е от друга рокля и той трябвало задължително да се плати с westernunion защото бил отделно... нещо не им разбрах логиката и ми звучи странно.

Ако някой друг има информация за този сайт, ще съм ви много благодарна да споделите  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: юни 10, 2012, 16:44:51 »

янче, на мен  посредниците ми казаха никога да не поръчвам, ако няма сайта пейпал, било голям риск и може просто да останеш без дреха.... NO
Това което са ти казали е класика в жанра на измамите.
Активен
yancheto
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #497 -: юни 10, 2012, 18:12:07 »

Еми, мерси много smile сега ще прочета назад в темата, за да видя накои сайтове може да се вярва smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юни 10, 2012, 19:36:47 »

http://www.tradekey.com/ - този който ме опари беше Gui Qin Wang
Това е сайта, но по принцип тук продават много различни селъри(китайски).
Иначе, имайте предвид, че пратите ли им пари с карта или уестърн, няма как да ги накарате да ви ги върнат(ако се наложи), защото вие доброволно сте ги дали един вид. При пейпала нещата са по различни, защото там много стрикно се следи всичко и ако вие сигнализирате , че сте пратили пари, а не сте получили нищо, от Пейпал сами се разправят със селъра и (дори с няколко месеца забавяне) си получавате парите обратно.
Просто политиката на Пейпал не толерира такива "крадци" и веднъж сгафили много трудно си връщат правото на Пейпал разплащане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юни 10, 2012, 20:13:28 »

милата sad , ти цялата сума ли прати ?
Чудя се няма ли място за сигнализация и за такива крадци, макар и без пейпал. angry

Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: юни 11, 2012, 19:23:19 »

Аз пък да се похваля, че си получих рокличката, която си поръчах от ASOS. По принцип нося 38, но съм объркала номерата и съм взела 36, направо ми залепна smile Ще я ползвам евентуално за фотосесията след сватбата  Curtsey

Пристигна само за 6 работни дни, политиката им за рекламации е супер (добре, че не се наложи да я тествам smile ), пратиха ми информация, за да мога да следя пратката, а бе изобщо - определено препоръчвам фирмата.

П.С. Малко обърках темата преди малко, ама сега вс е наред smile


* image1xl.jpg (24.77 KB, 290x370 - видяно 3138 пъти.)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #501 -: юни 11, 2012, 19:48:31 »

flyin, от ASOS съм поръчвала други дрехи и всичко е както трябва. Принципно те продават и маркови стоки, и не могат да си позволят волности или неизпълнение, така че момичета ако харесате нещо от тук за вечерта изобщо не се колебайте!  good
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юни 11, 2012, 21:07:34 »

 Offtopic emy, искаше всичко да му преведа наведнъж и аз тъп**а патка...  prepare-fish Ама ходих в Уестърн и казаха, че няма какво да се направи ...
Иначе май има и някакъв вариант да се пратят парите, но да не може да ги вземе китайчето докато ти не кажеш, че си получил и си доволен.. но обикновено некоректния селър не се съгласява на такива варианти Wink
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #503 -: юни 12, 2012, 09:59:30 »

 give_rose Мерси за идеите, момичета! Аз още не съм го решила дали ще е този воал, дали ще е друг, дали ще съм без...  blush Има ли тема за аксесоари за коса, че да не спамя тази? Аз май еших да поръчам от e bay роклята.
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: юни 14, 2012, 15:54:03 »

Здравейте момичета,
и аз май клоня към поръчване на рокля по Интернет... като се има в предвид какви са цените и съответно качеството на роклите тук...
Та исках да ви попитам дали някой има мнение за този сайт:
http://www.jenjenhouse.com/
Рових напред в темата, но не видях нищо за него. Извинявам се ако не съм догледала...  smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: юни 14, 2012, 15:57:39 »

Моя приятелка си поръча рокля от този сайт този Януари за един бал smile остана много доволна,  поради липса на време реши да пробва. Даде си собствени размери и остана доволна. Аз от нейния опит се престраших и си поръчах моята, но от друг сайт.
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: юни 16, 2012, 14:55:03 »

Благодаря за отговора Ирена! smile
Аз все пак май ще се спра на kissbrides. Май за там има най- много положителни отговори, а и цените им са доста добри. Аз съм си харесала тази рокля http://www.kissbrides.com/wedding-dresses/free-shipping-high-quality-chiffon-wedding-dress-414.html
Искам да ви попитам какво, според вас, ще е по- добре да ги помоля да напишат- че е подарък или да й сложат някаква стойност от 10-20 долара. Дали от митницата ще се вържат, че е подарък наистина или има вероятност да ме накарат да платя някакво голямо мито?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: юни 16, 2012, 14:57:13 »

подарък нека пишат че е.
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #508 -: юни 16, 2012, 15:48:57 »

по темата -да си купиш булчинска рокля и изобщо каквато и да е рокля по интернет е не е много разумна идея, защото няма как да ти вземат точните мерки и да си пасне на тялото освен ако някой не се занимава с теб и не я доизкусорява до последния детайл...
аз вече си имам рокляде, но съм супер доволна че отидох на правилното място и се занимаваха с мен псотоянно и на живо и по телефона и супер много внимание ми обърнаха на детайлите, роклята ми смея да кажа че по нищо не се различава от онези за по 2000лв. а е за скромните 750лв.
никгоа не съм мислила и дап оръчам онлайн. smile
« Последна редакция: юни 16, 2012, 15:51:38 от Bride_ » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: юни 16, 2012, 17:46:02 »

Аз си поръчах моята от крисбрайд, писах им че искам да е подарък, но те ми пуснаха фактура на стойност 40 долара (предполагам, защото бях поръчала две рокли и ми бяха сложили два воала като подарък от тях). С митничарите нямах никакви проблеми, когато ми писаха декларацията ме попитаха дали съм платила толкова колкото пишеше на фактурата, казах "ДА"  и те ОК и готово.
За размерите, когато си поръчвахме роклите със сестра ми, мерките ни ги взе шивачка, оказа се че и двете бяхме размер от таблицата, която са дали в сайта и ни станаха и двете, единственото нещо, което направих по моята рокля, беше да махна презрамките (но това го бях наумила, още когато я поръчвах, другото беше да се зашие фустата за роклята и третото да се подкъси тюла,защото беше по- дълъг).
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines