Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:49:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 179732 пъти)
 
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юни 07, 2012, 22:08:51 »

EJ, има едни гребенчета, които са за кок по принцип и ги забучват отгоре ( аз бях с подобно на бала ми) предполагам, че с такъв аксесоар + фуркети би трябвало да стане.. Питай фризьора си, ще знае 100%! smile
Активен
nikolinahristova87
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #481 -: юни 08, 2012, 09:44:50 »

casky , Досега не съм плащала с PayPal и след регистрацията ми излезе там ....картата ви е отказана от банката, но аз с всичкия си акъл не обърнах внимание  Bravo Оказа се,че не ми е активирана картата, затова не са ме таксували 1,5 евро...и такаа smile сега съм в очакване на извлечението от банката. Вчера ме таксуваха, а днес извлечението още го няма с така дългоочаквания код. Всъщност играх на търг за роклята си и спестих 30 евро smile Имах 5 дни да платя...... 3 минаха днес.... Силно се надявам да ми излезе извлечението днес или утре, за да платя нааай-накрая моята красива рокля  heart
http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190616885247&ssPageName=ADME:X:BOCOR:DE:1123


Момичета, стискайте палци! Селъра каза, че ако искам роклята ще ме изчакат, но така се притеснявам....
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #482 -: юни 08, 2012, 10:25:24 »

nikolinahristova87 не се притеснявай всичко ще е ОК щом си се свързала с тях  Wink Роклята е много хубава smile
« Последна редакция: юни 08, 2012, 10:28:16 от casky » Активен
Nastiya
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #483 -: юни 09, 2012, 16:44:49 »

Здравейте, бъдещи, минали и настоящи булки smile

Включвам се и аз във вашите редици. До сега само четох, но настана моментът, в който и аз се появих с въпроси и питания към вас.
Днес попаднах на следния сайт, който има и на  български език www.sodifeno.com. Съответно харесах   рокли, по които направо припаднах и реших да им пиша 2 реда. На 30 минута получих отговор и цена. Не можах да повярвам на очите си като видях цена за рокля - 150 долара и с шипинг до БГ - 62 долара. Доставка до 35 работни дни, което мен лично ме устройва. Сватбата е началото на септември. Честно казано смятам да рискувам да поръчам оттам. Ще ми направят и отстъпка ако поръчам и шаферските оттам. Мисълта ми беше - някой има ли наблюдения за този сайт? Изчетох почти всички страници на 3те теми, но не видях никой да го е посочил...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: юни 09, 2012, 17:07:42 »

за митото какво ти казаха, ти ли се  разправяш?
Активен
Nastiya
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #485 -: юни 09, 2012, 17:23:03 »

Виж за митото не съм питала... Ето нещо, което ще е като въпрос за следващия ми мейл. По принцип доста пазарувам онлайн и не се притеснявам, но .... все пак това ще е сватбената ми рокля...
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #486 -: юни 09, 2012, 17:29:14 »

62 долара ми са виждат ужасно много за шипинг. Също не намерих снимки на реални рокли.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: юни 09, 2012, 17:30:25 »

62 долара ми са виждат ужасно много за шипинг. Също не намерих снимки на реални рокли.
права е, искай снимки на роклята или поне на друга, както и провери за модела в ибей или амазон, защото шипингът им е безумен на този сайт дето си написала.
Активен
Nastiya
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #488 -: юни 09, 2012, 17:36:38 »

Мдааа, благодаря момичета. То затова е форума smile Просто се уморих от обикаляне насам -натам и от обяснения какво може и какво не и какви материали. Или аз съм най-голямата претенция или просто наистина не мога да попадна където трябва ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: юни 09, 2012, 18:09:37 »

не се отчайвай, виж в ибей задължително, но гледай да има реална снимка.
за целта, напиши в търсачката им - real sample wedding dress
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #490 -: юни 09, 2012, 21:14:54 »

права е, искай снимки на роклята или поне на друга, както и провери за модела в ибей или амазон, защото шипингът им е безумен на този сайт дето си написала.
И аз така мисля smile А и факта, че е толкова голям ме навява на мисълта, че може да е щатски сайт, което означава плюс мито...
Активен
Dori_0101
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #491 -: юни 10, 2012, 00:17:57 »

Привет Nastiya smile
Като една вече осъществила се булка, вече изказах мнението си, че не съм много за купуването на булчинска рокля онлайн......но от друга страна съм страстен онлайн купувач на всичко друго smile ....Съвета ми ако все пак си решила да избереш роклята си така, търси в Европейски сайтове...Този е китайски...непонятно ми е защо цената на шипинга е толкова висока,...пазарувала съм си разни неща и от там, но никога много обемисти или скъпи.....За най-сигурно разгледай в английския или немския e-bay. Така поне ще знаеш, че няма да се занимаваш с мита.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: юни 10, 2012, 00:42:58 »

Момичета, много внимавайте с тези китайци и ако искат да им превеждате директно пари чрез Western Union(или тем подобни) не се съгласявайте! Изисквайте снимки и ако можете плащайте с PayPal.
 Offtopic Аз ноември се разделих с  прилична сума пари, заради наивността си и после човека, на който си подарих заплатата изчезна в дън земя, спря да пише и тн... Та мисълта ми е будете внимателни !! Успех smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: юни 10, 2012, 09:29:05 »

дикси , кажи тук кой е този човек като селър и сайта, за да бъдем полезни и да помогнеш да няма други обрани булки !  give_rose
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #494 -: юни 10, 2012, 10:12:54 »

Момичета, искам да ви попитам нещо. Никога до сега не съм поръчвала от чужбина. Сега си харесах тиара в lightinbox. Гледам, че имате опит в поръчките оттам. За колко време идва и колко е доставката? Какъв анчин на плащане да избера? Изобщо всичко, което ми кажете, ще е от полза. А този сайт как да разбера какъв е по народност?
А колко струва shipping-ът? Ако избера extra safe е 1,50 долара май или греша?
« Последна редакция: юни 10, 2012, 11:10:42 от goldish » Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines